Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 14, 2011

SaLuSa, October 14, 2011Brīžiem jūs varat brīnīties, kāpēc daži vēstījuma avoti norāda uz savu gaidāmo notikumu datumu un pie tam neapstrīd tos datumus, kurus sniedz citi avoti, kas ir atšķirīgi no viņiem. Lai gan kopumā datumi tiek doti ne pārāk gribīgi, dažreiz apstākļi izkārtojas tā, ka var tikt atzīts noteiktais datums, piemēram tāds, kas ir izvēlēts pēc dievišķā plāna. Iemesls tam visam ir tāds, ka vairākiem notikumiem eksistē noteiktas laika līnijas, t.i., iespējams vairāk kā viens iznākums, tāpēc galējais „pareizais” datums, daļēji ir atkarīgs no jūsu izvēles. Tāpēc mēs nevēlētos noraidīt kāda izvēli, jo tas iespaidotu notikumu attīstību un tiktu uzskatīta kā iejaukšanās. Tāpēc, pat ja jums tiek doti daudzi svarīgu notikumu datumi, mēs ieteiktu jums koncentrēties uz to vienīgo datumu, kas visvairāk atbilst jūsu sapratnei.

Finansiāli notikumi joprojām ir jūsu avīžu pirmajās rindās un ik ar katru dienu rodas iespaids, ka lietas norit sliktāk un sliktāk. Nevaram teikt, ka esam pārsteigti, par cik pūles tiek virzītas uz vecās sistēmas saglabāšanu, nekā uz šo problēmu risināšanu no pavisam jaunas pieejas. Daži cilvēki saprot sabrukuma pamata iemeslu, bet viņi ne vienmēr ieņem vajadzīgās pozīcijas, lai iespaidotu notikuma gaitu. Nepieciešamās kardinālās izmaiņas notiks tikai tad, kad tiks apstiprināts veco metožu nelietderīgums. Un tā ir viena no tām jomām, kur mēs saviem sabiedrotajiem palīdzam paātrināt notikuma gaitu. Sadarbības daudzums, kuru mēs saņemam no dažādām valstīm ir iedvesmojošs un tas sasniegs tādu līmeni, ka zināms daudzums atbalstīs nepieciešamās pārmaiņas un tad viņi izies priekšplānā.

Tumšie vairs nešaubās par to, ka mēs esam noskaņoti ļoti nopietni un ka viņu sakāve ir tikai laika jautājums. Gaišie ir pacietīgi un viņi zina, ja tiks izvēlēts konkrētais laiks izšķirošajam sitienam, tad pāreja no vecās sistēmas uz jauno būs relatīvi vienmērīga. Līdz ar enerģijas un apziņas līmeņa turpinošos paaugstināšanos uz Zemes, vairs nevar būt šaubu, ka pārmaiņas ir neizbēgamas. Mēs varētu runāt par nedēļām nekā par mēnešiem un tas parāda mūsu pārliecību nākotnē. Tomēr mēs jūs lūdzam izmantot savu intuīciju, vai arī jūs būsiet pārsteigti, cik bieži var uzņemt patiesību. Dažos gadījumos konkrētie datumi nemaz nav tik svarīgi, jo jebkurā gadījumā jūs zināsiet par kāda notikuma drīzu īstenošanos.

Dotajā brīdi mēs vairāk koncentrējamies uz zemes notikumiem, gan dabas gan cilvēku faktoriem, lai pārliecinātos, ka viss tiek kontrolēts. Jūsu debesīs mēs esam daudzu iemeslu dēļ, regulāri attīrot ķimikāliju pēdas un līdzsvarojot laika apstākļus, lai uzturētu gadalaikus. Līdz ar laiku tie kļūs daudz mērenāki un pēc tā, kad planēta pacelsies, tie vairs nebūs nepieciešams faktors pārtikas veidošanai. Dimensiju pārmaiņas būs tik tālu ejošas, ka apstākļi paliks pastāvīgi. Patiesi, savos smalkajos ķermeņos jūs vairs nebūsiet apdraudēti laika, slimību vai citu graujošo apstākļu dēļ. Debesbraukšana, kādu jūs to tagad saprotat ir nepārtraukta un tas sāksies līdz ar Dualitātes cikla beigšanos.

Lai kā arī mēs necenstos jums nodot to, kas jūs sagaida nākotnē, mums dažreiz ir grūti piemērot vajadzīgos vārdus. Lai saprastu pilnīgu augstāku dimensiju skaistumu, harmoniju un līdzsvarotību, jums tur ir jābūt un cik iespējams ar vārdiem aprakstīt to, kā enerģija jūs glāsta un dod jums tik brīnišķīgas sajūtas. Uz Zemes jūs izjūtat nogurumu dēļ tā, ka šī enerģija izzūd no jūsu fiziskā ķermeņa, bet augstākās dimensijās nekā tamlīdzīga nenotiek, par cik jūs nepārtraukti smeļat enerģiju, kas ir jums apkārt. Visas šīs problēmas, kas ir saistītas ar fizisko ķermeni-neeksistē vispār. Tomēr mēs steidzamies nākotnei priekšā, bet visas šīs izmaiņas laika gaitā jūs sagaida.

Tiem padzīvojušiem cilvēkiem, kas ir jau gados un paceļas, tas nozīmēs daudz ko vairāk, jo, kā tas notiek, kad jūs pēc nāves pametat savu fizisko ķermeni un nokļūstat astrālajos līmeņos, viņi ātri spēs sev „radīt” jaunu miesu, kas nepadodas novecošanai. Pakāpeniski jūs spējat iegūt kopainu kam līdzināsies pacelšanās un iespējams, vislietderīgākais ieguvums būs spējas kontaktēties ar mīļoto cilvēku izmantojot telepātiju, neatkarīgi no attāluma. Jūs to dažreiz piedzīvojat, neapzināti, kad jums šķiet, ka ar jums runā jūsu paša balss. Vēl viens sīkrīks, kas ievērojami atvieglos jūsu dzīvi, būs balss tulks, kas ļaus jums klausīties jebkādu valodu, it kā tā skanētu jūsu pašu mēlē. Dažas no mūsu tehnoloģijām ir tik attīstītas, ka jūsu skatījumā tās ir tikai kā potenciālās iespējas, jo šobrīd jums nav to zināšanu, lai tās spētu īstenot patstāvīgi. Kad mēs palīdzēsim jums lēkt kvantu lēcienu, mēs iepazīstināsim jūs ar mūsu esības līmeni.

Mēs turpinām runāt par aizraujošiem laikiem, kas jūs sagaida un ievērosiet ka tie atbrīvo jūs no verdzības un tā tas arī būs. Bet tas nebūs tā, ka jūs mainīsiet vienu dzīves pieredzi uz citu, kas ir daudz augstāka. Tā būs tā pieredze, kuru jūs atstājāt eoniem iepriekš, lai pieredzētu laiku un telpu Dualitātē. Jūs bez šaubām nopelnījāt tiesības iziet ārpus tās robežām un kā civilizācija jūs guvāt panākumus, pārvarot zemāko enerģiju pievilkšanu. Tam bija vajadzīgs ilgs laiks, bet drīz vien tas viss būs aizmirsts, kad jūs šo pieredzi atstāsiet sev aiz muguras un sāksiet izbaudīt jaunu dzīvi.

Es esmu SaLuSa no Siriusa un vēlētos piemetināt, ka daži mūsu mazākie kuģīši, pārvietojas daudz tuvāk Zemei, ļaujot mums daudz ātrāk nokļūt pie jums ar mūsu izlūkkuģīšiem. Ļoti būtiski šajās beidzamajās fāzēs ir atsekot jūsu Tumšo spēku darbības, kas noved pie viņu neitralizācijas. Tā mēs spēsim novērst viņu mēģinājumus radīt kaut ko globālu, kas varētu kavēt viņu aiziešanu. Mēs ticam, ka viņi jau ir pietiekami atbruņoti, lai veiktu ko tamlīdzīgu, bet turpinām palikt modri un fokusēti uz mūsu atbildību jūsu priekšā. Mēs vadījām un sargājām jūs daudzus jo daudzus gadus un mūs ļoti priecē zinot, ka esam jums palīdzējuši sasniegt jūsu mērķi. Mēs uz jums raudzījāmies kā uz savu ģimeni un nekad nepametām jūs. Drīz, līdz ar Pirmo Kontaktu, mēs būsim pat vēl tuvāki, kad mēs patiesi būsim starp jums. Es jūs atstāju ar domu, ka, ja reiz jūs izvēlējāties pacelties, nav svarīgi vai lai to piedzīvotu, jūs atrodaties uz Zemes vai nē, jūs to tik un tā paveiksiet. Ikvienai dvēselei ir jādara sava izvēle un ļoti drīz visi pilnībā sapratīs šīs izvēles nozīmību.

Paldies Tev SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translator: Arturs.


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.