Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, November 13, 2009

SaLuSa, November 13, 2009

Mēs jums esam teikuši, ka ir pienācis laiks atklāt patiesību par mums un mūsu darbību. Atklāšanas laiks sācies. Kad izskanēs pirmais paziņojums, tas pacels virspusē ilgi slēpto patiesību par Galaktiskās Federācijas locekļiem. Tā arī tiks atklāta patiesība par citiem Zemes apmeklētājiem, kas neietilpst Galaktiskajā Federācijā un ne vienmēr pieder Gaismas augstākajiem līmeņiem. Dabīgi, ka tāda jauna civilizācija kā jūs piesaistiet daudz uzmanības un ir pieļaujami tādi apmeklējumi, kuru mērķis ir izmantot un gūt zinātnisku informāciju. Tomēr, pastāv arī stingri likumi par ne- iejaukšanos, un tie ir jāievēro.

Jūs tūkstošiem gadu esat ar spēku kolonozējuši citas zemes un radījuši sev impērijas. Visuma kolonizācijā ir stingra un realizējama kontrole, un tāda kolonizācija var notikt tikai abām pusēm piekrītot. Skaidrs, ka ieguvums ir liels, ja augstāk attīstīta civilizācija sadodas rokās ar zemākas attīstības civilizāciju. Jūsu Zeme šobrīd ir tādā stāvoklī, un jūsu potenciāls šobrīd spēj pievienoties Visuma Ģimenei, kad paaugstiniet savu apziņas līmeni. Bija jau zināms, ka jūs ātri progresējat pretim Visumam, un nu jūs virzāties šurpu turpu pa savu Saules sistēmu. Starp zvaigžņu ceļošana būs normāla attīstība no tā brīža, kad malā noliksiet masu iznīcināšanas ieročus. Tā ir patiesība, ir bijuši Galaktiku kari, bet laikam ritot un dvēselēm attīstoties, izplatītāka kļūst aizvien mierīgāka kop- eksistence.

Tumšajiem spēkiem ir bijušas ambīcijas jūs paverdzināt un izplest savas aktivitātes Visumā. Tiem ir bāzes uz Mēness un Marsa, un pielietojot spēku tie nevilcinoties iekarotu citas pasaules. Tomēr, lai ko tie darītu, tiem nebūs ļauts iziet ārā no jūsu Saules sistēmas. Atomieroči ir ierobežoti tā, ka to darbība paliek uz Zemes un nav atļaujas tos lietot saistībā ar eksperimentiem vai karu aktivitātēm. Varētu rasties jautājums, kur tad tas negatīvais uzrastos, kas uzbruktu kā sodība jūsu planētai. Mēs atbildam – tie vienmēr bijuši jūsu Visumā, tāpēc, ka tajā ir duālās polaritātes. Kad jūsu masu apziņa nokrīt ļoti zemā līmenī, jūs piesaistiet līdzīgas vibrācijas no ārpuses un tā veidojas spēcīgas enerģijas, kas prasa vēl lielāku piepūli un stiprumu, lai tās pārvarētu. Ar prieku mēs paziņojam, ka jūsu augstākā labuma nodomi ir jūs izcēluši no tumsas dziļumiem. Un tagad jūs virzieties tālāk prom Gaismā, kas ir jūsu Augšāmcelšanās ceļš.

Dziļa patiesība ir teicienam “kā augšā tā apakšā” un tādēļ jūsu pacelšanās augstākās dimensijās notiks jums pieņemamos un pazīstamos mājas apstākļos. Kā cilvēcisko dvēseļu kolektīvs, kuras oriģinālā izcelsme ir viss Visums, jūs esiet mikrokosmoss makrokosmosā. Un tādēļ, lai arī tuvojas dramatiskas un tālejošas izmaiņas, tās būs dabīgs progress, ceļš uz Kosmisko Apziņu. Jūs esiet īpaši un tieciet īpaši mīlēti, un kādēļ gan mums, visiem kopā, neiet šajā Visuma ceļojumā. Izmaiņas būs varenas un aizraujošas, un tas, kas notiek tagad, tas aptumšosies ar to, kas nāks.

Mēs redzam aizvien vairāk mieram noskaņotu cilvēku. Tie dzīvo bez bailēm un nes savu Gaismu, ceļot vibrācijas visur tur, kur ierodas paši. Gaisma ir izveidojusi dvēseļu tīklu, kas izplatās apkārt zemei. Tas aug augumā, un ir lielisks labā spēks citām dvēselēm. Mēs jums bieži iesakām, mīļie, visu laiku apziniet savu Gaismu, un jūsu mierīgā klātbūtne pacels tos, kas jums apkārt.

Viss noris labi un daudzas lietas notiek aizkulisēs un jūs tās nevariet zināt. Mūsu sabiedrotie lēnām, bet noteikti veido iekšējos Gaismas ceļus tur, kur tas nepieciešams un gaida, lai īstenotu mūsu plānu. Tie bieži atrodas vitāli svarīgās panākumu vietās, un vēl kādu laiku šīm lietām un aktivitātēm ir jāpaliek slepenām. Mūsu komanda bieži ir izvietota tā, lai tos aizsargātu un mūsu klātbūtne ir nezināma, jo esam ietīti neredzamībā. Mūsu kontrolē atrodas tūkstošiem atomierīces, jūs variet mierīgi gulēt, tās netiks izmantotas. Mēs darbojamies pēc likumiem, kuru iedarbību neaizsniedz tumsa. Mēs esam perfekti organizēti, jau sen ir visiem saprotams un zināms, ka tumsa nevar uzvarēt Gaismu.

Gaismas darbinieku vidū jūtami sasniegumi. Tagad tie sajūt vibrāciju izmaiņas un saprot, ka paaugstināšanās tiek vadīta. Daži pēdējie gadi ir iezīmējuši ievērojamu progresu Augšāmcelšanās virzienā, un aizvien jaunas dvēseles atveras savam patiesajam potenciālam. Un ar priekšā stāvošajiem notikumiem, mēs sagaidām vēl lielāku dvēseļu iznākšanu no apēnotā dzīves veida. Nevienam jau patiesībā nepatīk piespiedu maldināšana- kā tas ir noticis ar jums- kopš Atlantīdas civilizācijas sabrukšanas. No tā laika jūs atrodaties dziļā tumsā un tie, kas meklēja pašrealizēšanos, izmantoja situāciju.

Šim ciklam tagad noslēdzoties, jūs skatīsieties atpakaļ un sapratīsiet, ka esiet kā cilvēku rase izgājuši cauri tik daudziem karmiskajiem periodiem. Pat pēc dažiem ļoti asiņainiem kariem, kara draudi ap jums nav atkāpušies. Jūs esiet teikuši “pietiek un viss” , pagriezuši karam muguru un nostājušies uz miera ceļa. Bet jūsu līderi reaģē pārāk lēni un izmaiņu opozīcija ir pārāk stipra, tāpēc ka ap jums ir uzaugusi pelnīt griboša industrija.

Es esmu SaLuSa no Siriusa, un saku- jūs esiet lūguši saukuši mieru uz Zemes, un mēs esam te, lai to sasniegtu. Tā būs mūsu plāna daļa jums un jūsu glābšanai, un iesāksies pārrunas, kad būsim iepazinušies. Mīlestība un apbrīns ātri atgriezīsies.

Paldies SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.