Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, June 14, 2010

SaLuSa, June 14, 2010

Dažkārt notiek visneparedzamākās lietas, Līča naftas izplūdums nav izņēmums. Pēkšņi izlaužas patiesība, kas ir daudz nopietnāka nekā sākumā teikts, un to vairs nav iespējams apslēpt. Naftas Kompānijas ir parādījušas to bezatbildības pakāpi pret apkārtējo vidi un cilvēkiem līdz kuram gatavas iet, lai tikai saglabātu savu peļņu. Runa iet par tikko gaismā nākušajiem faktiem, kas saistīti ar naftas pētījumiem zem jūras dibena. Tagad redzams, cik vienkārši var notikt naftas noplūde un pierāda nepieciešamību lietot drošas tehnoloģijas. Alternatīvās enerģijas pielietošana ir zināma, bet tikusi aizkavēta un novilcināta, fakts par tās eksistenci radījis prasību un kustību tās tūlītējai ieviešanai. Bet visgraujošākā visā jūsu vēsturē ekoloģiskā nelaime tajā laikā joprojām turpina savu postošo darbu, lai vajātu varas cilvēkus, kas izliekas par bezspēcīgiem. Mēs dzirdam jūsu lūgumus un palīgā saucienus, mēs jums arī nedaudz pietuvojamies, bet lietas ir daudz nopietnākas nekā izskatās. Mūsu sabiedrotie dara visu iespējamo, lai ievirzītu notikumus pareizajā gultnē, bet tas prasīs patiešām lielas pūles.

Mūs aizkustina jūsu apvienotās pūles koncentrēt pozitīvo enerģiju un mīlošās domas Līča Naftas izplūdes apvidū. Mēs iesakām tā turpināt, jo nozīmē tikai to, ka uzņematies atbildību un paši meklējat dziedināšanas resursus. Ticiet mums, jums ir spēks un ietekme, un tie pieaug ar katru brīdi. Aizvien lielāks cilvēku daudzums apjauš savu spēku un apvienojoties grupām, šis spēks attiecīgi arī vairojas. Rezultātā jūs samazināsit dabai nodarīto postošo ietekmi un paātrināsit visas izplūdušās masas attīrīšanu.

Cauri esošajai kņadai un juceklim, mēs sajūtam pieaugošās tendences uz Zemes, tās cenšas atturēt jūs no koncentrēšanās uz beigu laikiem. Daudzām notiekošajām lietām būs vistiešākā saistība. Pilnīgi noteikti nekas nevar novērst Augšāmcelšanos, bet jūs varat ceļu padarīt gludāku, ja savu uzmanību vēršat uz Augšāmcelšanos kā gala mērķi. Jūs gaida prieks un laime, pilnīgs un visaptverošs miers, tādas sajūtas līdz šim neesat piedzīvojuši. Viss, ko darāt šajā virzienā, ir tā vērts, jo vairāk paplašināt apziņas līmeņus, jo ātrāk atbrīvosities no zemajām enerģijām. Uz Zemes daudzas jūsu filmas un mēdiju pārraides koncentrējas uz nāvi un sagrāvi. Ja nefiltrējat redzēto, tad varat sākt uzskatīt notiekošo par normālu dzīves parādību un tā jūs bojājat savu psihi. Kopumā runājot, viss tas, kas jūsu priekšā parādās vai tiek nolikts diezgan bieži, pamazām jums kļūst pieņemams un jūsu dabīgās sajūtas tiek apspiestas un notrulinātas. Tumšie konstanti ir lietojuši šādas metodes, lai iznīcinātu jūsu atbildību par iesaistīšanos karā un citās nehumānās izrīcībās vienam pret otru.

Mēs ļoti negribētu kavēties pie sliktām lietām, bet jums ir jāzina kā tiekat kontrolēti. Kā laipnas Būtnes jūs esat spējīgi uz vislielākās mīlestības un līdzjūtības darbībām, un kad negatīvā ietekme tiek noņemta, jūs kļūstat par sevi pašu. Pārmaiņas skars arī likumus, jo taisnībai ir jāvalda. Jūsu tiesības tiks atjaunotas un jūs tiksit aizsargāti, jūs nedrīkstēs aizturēt vai apcietināt bez pamatota iemesla un pietiekošiem pierādījumiem. Svarīga ir arī jūsu izpausmes un rīcības brīvība, nedrīkst kādu uzskatīt par vainīgu līdz tas nav pierādīts. Tieši tāpat līdzvērtīgi svarīgi ir pārskatīt un sakārtot tos tagadējos spēkus, kas kontrolē un pieskata jūsu ikdienas drošību izejot uz ielas. Kad mēs varēsim ierasties uz Zemes un sākt risināt jūsu problēmas, tad cilvēki sāks saskatīt savu nākotni daudz gaišākās krāsās un noziedzības līmenis spēji kritīsies. Nevienlīdzības un nabadzības likvidēšana jau pati par sevi likvidēs apstākļus, kas noved pie nozieguma. Jums vairs nebūs vajadzības lietot narkotikas, lai aizbēgtu no savas realitātes vai sabiedrības.

Cilvēki dzīvos mierā un laimē- kā tas bijis paredzēts, un nodarbosies ar interesantām un gandarījumu sniedzošām lietām. Izzudīs tagadējās dzīvēs stress un spiediens, daudz vairāk laika varēsit veltīt patīkamām nodarbēm. Tagad dzīves piepildījumu jūs sajūtat tikai ik pa brīdim, bet tad tas jums būs normāls dzīves veids. Ar šīm pārmaiņām jūs tiekat iepazīstināti plānotā veidā, lai gatavotos sagaidāmiem apstākļiem tuvojoties Augšāmcelšanai. Viss vecais izzūd, tam nebūs vietas augstākajās dimensijās. Mainīsies viss līdz tiks sasniegtas tādas vibrācijas, kas ļaus atstāt dualitāti jums aiz muguras.

Vārdi nespēj sniegt nākotnes aprakstu. Kad mēs ieradīsimies, tad jūs sapratīsiet mūsu rīcības iemeslus. Mēs vēlamies jūs iepazīstināt ar mūsu dzīves veidu, kas kļūs arī par jūsējo, un atcelt vai mainīt visu to, kas iepriekš radīja piesārņojumu vai bojājumus jūsu Mātei Zemei. Tas nozīmē, ka pārmaiņas skars jūsu ražošanu un pielietojamos materiālus. Jūs vairs nestrādāsit bīstamos apstākļos, daudzas lietas kļūs automatizētākas. Netīrumi un pārpalikumi paliks pagātnē, nekas netiks ražots tādā veidā.

Jums varbūt šķiet neticami mūsu milzīgo Gaisa kuģu izmēri, šādus apmērus var sasniegt ar robotu vai automatizētiem līdzekļiem. Kuģi aiz sevis neatstāj nekādas atliekas, pielietoti tiek īpaši atlasīti augstas kvalitātes un pārbaudīti materiāli. Kā Galaktiskās Federācijas biedri, mēs dalāmies mūsu zināšanās un tehnoloģijās. Mūsu mērķis nav kādu izstumt vai apsteigt, tomēr mēs esam ieviesuši pašaizsardzības līdzekļus, bet mūsu kuģi nav kaujas mašīnas. Jau esam teikuši, ka mūsu kuģi ir kā pilsētas Visumā, mēs tajos varam radīt jebkādu vidi. Ierodoties uz kuģiem, visticamāk apjautīsit, ka esat uz kāda no tiem jau bijuši.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa un šajā vēstījumā tika skatīti tikai daži nākotnes jautājumi. Mēs ceram, ka nākotne jūs iedvesmo, koncentrējieties uz visu labo un pilnvērtīgo. Tagadējām problēmām ir īss mūžs, neskatoties uz to kādas tās jums izskatās, tās neatstās ilgstošu postu vai bojājumus.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.