Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, June 11, 2010

SaLuSa, June 11, 2010

Viss paātrinās, dažkārt grūti visam izsekot. Notikumi turpina virzību uz priekšu, tie tuvojas finālam ar tūlītējām pārmaiņām. Aizkulisēs viss norisinās tā kā plānots, lai arī jums iespējams šķiet, ka valda absolūtas jukas. Mūsu rokās atrodas visi pavedieni, kas savieno mūs ar visām aktivitātēm uz Zemes. Mūsu uzmanība seko pilnīgi visam, savu enerģiju mēs virzām vislielāko pārmaiņu realizēšanā. Vairāk šajā brīdī nevaram teikt, bet spiediens ir vērsts pret tumšajiem tādā apjomā, ka tie mūk un bēg.

Gaisma tiek aizvien vairāk spēcināta, jo pieaug spēkā ienākošās enerģijas un paplašinās jūsu apziņas līmeņi. Uzņemot sevī jaunās enerģijas, palielinās jūsu izturība pret zemajām enerģijām, un lēnām ieņemat vietu Gaismā. Tamdēļ arī strādājāt ļoti ilgu laiku, tagad tiekat sagatavoti pēdējai Augšāmcelšanās pacelšanai. Ceļš bijis garš un grubuļains, bet pavisam drīz tas kļūs līdzens un gluds, ievedot jūs Gaismā. Tad varēsit visā pilnībā teikt, ka esat Gaismas Būtnes un uzsākt jaunu piedzīvojumu augstākās realitātēs.

Tomēr, pirmajā vietā šobrīd ir esošās problēmas, ikviens varat sūtīt no sevis Gaismu tiem, kam nepieciešama palīdzība. Tā jūs izveidojat Gaismas kanālu, kas pieaug un piesaista aizvien vairāk Gaismas. Mēs lūdzam iekļaut sarakstā pašreizējos līderus, kas atrodas frontes pirmajās rindās, jūsu prezidents Obama ir viens no galvenajiem visu svarīgāko notikumu dalībniekiem. Jūs redzēsit, ka viņš ir spēlējis pacietīgā lomu, lai izmantotu izdevību atsēdināt tumšos, un viņš pielietos visu savu varu, lai tas notiktu. Jau bieži esam teikuši, ka panākumu būtība ir īstais brīdis un pareizais laiks.

Kad ceļš kļūst pavisam grūts, lūdzu, nezaudējiet dūšu, tas vilksies tikai tik ilgi, cik vajadzēs, lai pārietu jaunās paradigmās. Jūs tiksit atbrīvoti no tumsas gadsimtiem ilgušā tvēriena. Šīs būs vislielākās pārmaiņas. Pie jūsu durvīm klauvē brīvība, un tā pie jums atgriezīsies viena no pirmajām. Liekā kontrole un likumi tiks atcelti, dzīve pieņems pilnīgi jaunu virzību. Dalīšanās un rūpes kļūs par noteicošajām iezīmēm, satuvinot cilvēkus neatkarīgi no turības, ieņemamā stāvokļa vai kādas citas pozīcijas. Cilvēki atkal sāks sevi uzskatīt par to, kas tie ir- Vienu Rasi, visiem ir jāieliek savs ieguldījums Cilvēces Vienotībā.

Pavisam drīz dzīve mainīsies visos tās aspektos un nospraudīs to virzienu kāds tai būs tad, kad pacelsities. Jūs sajutīsit nākotnes dvesmu un tajā noteikta vieta būs arī mūsu savstarpējām attiecībām. Tas būs viegli. Pāreja augstākās pasaulēs nebūs sveša, jo daudzi no jums ir nākuši no turienes, reiz jau atradušies šajos līmeņos. Tā būs iespēja atgriezties jau kādreiz ieņemtā pozīcijā pirms iegājāt dualitātes zemajās vibrācijās.

Jaunās vibrācijas iedarbojas uz pilnīgi visiem, tāpat arī informācija, kas ir saistīta ar Augšāmcelšanos. Informācija tiek dažādi interpretēta un te nu palīgā jāaicina personīgā intuīcija. Pieņemiet to, kas jums šķiet patiess, kas sevī nenes baiļu vai šaubu ēnu. Patiesas ziņas, uz Gaismu, Mīlestību un sapratni balstīti ziņojumi runās par jebkura cilvēka iespējām pacelties, katram ar savu izvēles brīvību. Patiesās mācības nekad nerunā par sodu, jo jebkura dvēsele uz Zemes tiek mīlēta un tai sniegta palīdzība, kad vien tā lūdz. Dažkārt tas ir īpašs notikums cilvēka dzīvē, kas to atmodina, ļoti bieži cilvēkam ir jābūt pavisam tuvu nāvei, lai notiktu atmoda. Ja jums ir iespēja gūt ieskatu par dzīvi augstākās dimensijās, arī šāda pieredze var atstāt jūsos spēcīgu iespaidu, kas nepieciešama dzīves pārmaiņām.

Mūsu ierašanās un kontakti ar jums radīs pacilājošu efektu. Mūsos jūs redzēsit paši sevi, un kaut vai tikai atrašanās mūsu klātbūtnē ļaus jums izbaudīt augstākās mīlestības vibrācijas. Mēs nebūt nelielāmies; mēs sevi neuzskatām par pārākiem. Mēs esam dvēseles, kas nāk pie jums no pilnīgi citādiem līmeņiem nekā uz Zemes. Tas ir ļoti līdzīgi Jēzus laikam, Budam un citiem Skolotājiem, kuri ir staigājuši pa Zemi, viņu auras izstaroja spēcīgu mīlestības enerģiju, kas ietina visus viņu apkārtnē. Jūs arī esat tiem līdzīgi, vienīgi jūsu vibrācijas ir daudz zemākas un ne tik saredzamas. Tomēr, kad sastopat kādu ar augstāku apziņu, tad sajūtat mieru un mīlestību, kas nāk kopā ar tiem. Lai sasniegtu šādu līmeni ir nepieciešama atdeve, nodošanās un koncentrēšanās uz jūsu mērķi, kā arī sevis nošķiršana no zemām vibrācijām. Iepriekš uz Zemes nav bijušas tādas iespējas kā tagad, tik īpaši augstas enerģijas nekad nav sūtītas uz Zemi.

Plāns vienmēr ir paredzējis palielināt enerģijas lēnām, bet noteikti, lai ļautu jums pakāpeniski atmosties. Enerģijas tika plānots ievērojami palielināt pēc tūkstošgades mijas, lai palīdzētu jums sagatavoties pēdējai pacelšanas fāzei, ko saucat par Augšāmcelšanos. Šis būs vissvarīgākais solis kopš šī pēdējā cikla uzsākuma, un tieši tādēļ pēdējās pakāpēs jums palīdz tik daudzas Būtnes. Ja jūsu nolūks ir pacelties, tad jums tiks sniegta palīdzība līdz pašai pēdējai dienai, kad tā īstenosies. Tagad saprotat, kāpēc tik bieži mēs atsaucamies uz Augšāmcelšanos, jo tāpēc ienācāt šajā ciklā- lai to sasniegtu. Tā jūs pierādīsit savu uzvaru separācijas pārvarēšanā no Dieva. Jūs būsiet identificējuši savu patieso Es, brīnumainu Gaismas Būtību.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa, un man ir prieks komunicēt ar jums šādā tik svarīgā un nozīmīgā laikā, jo esat atsaucīgi un saprotoši.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.