Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, August 16, 2010

SaLuSa, August 16, 2010

Atcerieties to, ka jūsu realitāte tiek uztverta kā ilūzija, jo jūs to esat radījuši paši. Tā jau ir noticis arī iepriekšējās civilizācijās, kad tika sasniegtas tādas garīgās attīstības virsotnes, kas aizveda cilvēci pa citu ceļu. Pēc Atlantīdas sabrukuma bija palicis tikai tik daudz, lai dažos reģionos mitinātos alu cilvēki. Šur un tur dabīgā procesā veidojās augsti attīstītas garīgās komūnas, tādas pilsētas kā Esene, bet vienlaikus eksistēja arī pārāk liela opozīcija, lai tas tā ilgāk turpinātos. Uz Zemes ļoti spēcīgi bija noenkurojusies negatīvā enerģija, jūs cīnījāties, lai to pieveiktu. Jūsu vēsture stāsta par daudzu notikumu sērijām, tas viss noticis tikai tāpēc, ka trūcis garīgās virzības.

Tomēr, pēdējos laikos Dievišķais Plāns bija noteicis lielākas Gaismas klātbūtni uz Zemes. Tas bijis lēns process, jo skarti daudzi un dažādi faktori. Jums bija jāļauj paaugstināt apziņu tādā ātrumā, ko varat pakāpeniski uzņemt sevī, nekļūstot pārāk kareivīgi. Tas pierādījies par visveiksmīgāko plānu un pēdējā gadsimta laikā esat veikuši pamatīgu attīstības gājienu uz priekšu. Kā paši saprotat, tad šobrīd piepildāt savu likteni un paceļaties, jo noslēdzas jūsu dimensijas dualitātes cikls. Tas varēja izvērsties arī savādāk, bet jūs pacēla augsto enerģiju plūsma. Mūsu aizstāvība un palīdzība uz Augšāmcelšanās ceļa ir atbalstījusi tos, kuri ar savu brīvo gribu ir izvēlējušies pacelšanos kā savu nākamo evolūcijas soli uz priekšu. Ja tā vietā esat nokrituši dziļākās pasaulēs, mēs neesam tiesīgi un nevaram tur iejaukties bez jūsu brīvās gribas.

Tā nu varat redzēt, ka paši vien esat tie, kuri nosaka savu nākotni, un lai arī šķiet, ka Augšāmcelšanās ir tāda brīnumaina iespēja atstāt dualitāti, tad tomēr ir daudzas dvēseles, kas nav sagatavotas tādam varenam lēcienam uz priekšu. Viņu dzīves turpināsies kā agrāk trešajā dimensijā, tās nezaudēs neko no sava sasniegtā apziņas līmeņa. Viss vienmēr turpinās un iet uz priekšu, tās dvēseles, kas pilnīgi zaudējušas savas patiesās būtības apjausmas, vienalga atradīs ceļu atpakaļ Gaismā. Jums tika dots tāds solījums, kad jūs kā augstākas dvēseles pieņēmāt izaicinājumu ieiet dualitātes ciklā. Vai tad bieži nedzirdat cilvēkus sakām, ka ir jābūt kaut kam labākam nekā tas, kas ar jums notiek pašlaik? Lai arī paši to esat radījuši, nekad tas netika paredzēts kā paliekošs stāvoklis un nu jūs pietuvojaties dualitātes fināla dienām.

Galaktiskajā Federācijā ietilpst daudzas civilizācijas, no kurām, iespējams, esat nākuši un visticamāk, ka izvēlēsities arī tur atgriezties. Lai jūsu dzīvēs ienestu Gaismu, jums visapkārt ir inkarnējušās daudzas drošsirdīgas dvēseles, dažkārt tas pat ir bijis diezgan bīstami. Tumšie vienmēr centušies jūs maldināt un kavēt jūsu attīstību, lai tikai jūs neuzzinātu patiesību, tie aizsūtījuši nāvē daudzus Apgaismotos, ieskaitot Jēzu. Tomēr, Apgaismoto tīrā un skaidrā klātbūtne vienmēr atstājusi tādu enerģiju, kas turpinājusi ietekmēt pārējos. Spītējot gadsimtiem ilgām vajāšanām, Gaismas ceļu gājušie tomēr ir spējuši atstāt savu vēstījumu un palīdzējuši jūsu apziņas paplašināšanā. Skatoties uz jums lejup mēs pilnībā saprotam to ko tagad piedzīvojat, kam izejat cauri, un zinām arī to, ka jums ir spēks izturēt- pēdējos Tumsas spēku uzbrukumus, kas vērsti uz jūsu novirzīšanu no ceļa.

Lai atvieglotu jūsu pacelšanos, mēs jums jau tagad iesakām dzīvot ar vislabākajiem nodomiem un darīt tikai visu labāko. Tādā veidā varat nostabilizēties un koncentrēties uz nākotni, atvairot un novēršoties no visām tām izklaidēm un izpriecām, kas cenšas novirzīt jūsu uzmanību no mērķa. Tas nenākas viegli, jo ļoti ilgu laiku tikāt mācīti pavisam savādāk, jums lika pieņemt to ko jums stāstīja. Arī patlaban jūs bez apstājas bombardē mediji un citi avoti, lai jūs turpinātu būt pakalpīgi tumsas diktātiem. Mēs jums atgādinām, ka esat neatkarīgas Būtnes un jums ir tiesības, kas ilgu laiku tikušas liegtas, tās pavisam drīzā nākotnē jums tiks atgrieztas atpakaļ. Faktiski esat pelnījuši apbrīnu un cildināšanu par jūsu ticību un mīlestību uz Dievu. Tā ir stipra neskatoties uz tumsas centieniem atdalīt jūs no Dieva. Dažas dvēseles vēl sevī nav atradušas Dievu, bet itin visiem ir Dieva dzirksts, kas ir atkal jāaizdedz.

Jūs atrodaties pēdējā Tumsas valdīšanas moku brīdī, viņu vara un spēks pakāpeniski samazinās. Tā ilgi vairs nenoturēsies, jo Gaisma atklāj visu, kas notiek un pārveido zemākās enerģijas. Viss notiek labi un ir kārtībā, spītējot visām tām likstām un nelaimēm, kas piemeklējušas daudzas zemes un valstis. Jūsu sirds atsaucība un līdzjūtība pamazām samazina šo postu. Jūs sākat apjēgt Vienotību ar visu Dzīvi un Dzīvību, un to, cik atkarīgi esat viens no otra. Tā kā mēs redzam notiekošo, tad varam pateikt, ka te nav pilnīgi nekā tāda no kā būtu jābaidās. Jums ir lemts pārvarēt visas problēmas diezgan ātri, un protams, ka mēs jums sniegsim savu palīdzīgo roku. Skatieties uz notikumu pozitīvo pusi un tad, arī darīsit visu to, kas no jums tiek prasīts.

Daži teiks, ka mums ir viegli runāt pašiem neatrodoties uz zemes; protams, bet mēs esam jau sen esam tikuši pāri tādai vajadzībai izjust zemās enerģijas, kas tiek uzturētas jūsu dimensijā. Tomēr, tas neietekmē mūsu mīlestību un mūsu padomi attiecas uz jums visiem. Mums ir prieks un gods palīdzēt kā vien varam, ievērojot Visuma Likumus. Tumšie tos neievēro, bet tieši tāpat ir pakļauti šo likumu spēkam un iedarbībai, un tiem būs jāatbild par savu rīcību. Tie ir naivi un tic, kas varēs izsprukt no savām šaušalīgajām darbībām, bet ikvienas dzīves ieraksts eksistē augstākajās dimensijās. Tā tam ir jābūt, citādi nespētu atskatīties uz savām dzīvēm. Lūdzu, ieklausieties, mēs sakām, tie esat „jūs”, kas atskatās uz katru dzīvi, neviens cits to nedara jūsu vietā. Tas ir jūsu ziņā nolemt kāda būs jūsu turpmākā dzīve, kaut arī jūsu Gidi un Eņģeļu Būtnes ir kopā ar jums, lai dotu padomu, ja vien vēlaties. Būtu labi, ja jūs varētu netiesāt un nekritizēt neko un nevienu. Un, ja visas dvēseles rīkotos tāpat, tad jums nevajadzētu kādās dzīvēs atkal sanākt kopā.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa un atstāju jūs mīlestības svētībā, novēlot veiksmīgu Augšāmcelšanās ceļu.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.