Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, August 13, 2010

SaLuSa, August 13, 2010

Mēs ļoti bieži runājām par Augšāmcelšanos, jo tas ir vissvarīgākais jautājums, kas jums ir jāizlemj. Esam jau teikuši,- ja reiz esat nolēmuši pacelties, tad esat arī nostājušies uz šī ceļa un sākuši to iet. Gribam uzsvērt- daudzi ceļi ved uz Augšāmcelšanos, tādēļ jums nav jāraizējas, ja citi iet pa citu ceļu. Visi novedīs tajā laika momentā, kurā notiek lielās pārmaiņas ar Māti Zemi. Kur jūs iesit tālāk no tās vietas pēc tam, jau būs atkarīgs no tā, vai jūsu vibrācijas būs tādas, lai paceltos. Ja tās nebūs atbilstošajā līmenī, tad turpināsiet atrasties tur kur esat. Tas nozīmē, ka neesat gatavs Augšāmcelšanai un augstākās vibrācijas jums neder un liek jums justies slikti. Diemžēl jūs nevarat sasniegt augstāku līmeni pirms neesat tam gatavs, tāds ir Visuma Likums.

Daļai cilvēku ir ļoti stīvi uzskati; pat tad, kad tie saskaras ar neapstrīdamu patiesību, tiem vienalga ir ļoti grūti mainīties. Tie ir pārāk piesieti saviem uzskatiem un būs starp tiem, kuri turpinās dzīvot šajā eksistējošajā dimensijā. Savu lomu te spēlē bailes un šie cilvēki nespēj paši saskatīt to, ka atrodas noliedzēju statusā, un vienmēr šaubās par sevi. Kad runa iet par visām dvēselēm svarīgiem un aktuāliem jautājumiem, tad mēs ‘noliekam viņu priekšā’ patiesību, un tikai cilvēki paši izvēlas, kā pret to attiekties. Kad esat atraduši patieso ceļu, tad jūsos vairs nav konfliktu, jo esat mierā ar visu dzīvi. Jūsu sapratne pieļauj visu dvēseļu pieņemšanu, jo redzat tās kā vienādi svarīgas visā veselumā. Jūs esat vienas varenas grupas dvēsele un pilnīgi visas sniedzat savu ieguldījumu masu apziņā. Pateicoties Gaismasdarbinieku centieniem, masu apziņa visu laiku paaugstinās un izplešas, palīdzot citiem izkļūt no tumsas.

Apziņas līmeņi ir sasnieguši to pakāpi, no kuras tālāka paaugstināšanās notiks vēl ātrākā tempā. Gandrīz katru mēnesi iezīmējas tendences, kas to pierāda. Tās, protams, ir ļoti labas ziņas; jo augstāk spējat pacelt savu apziņu, jo apziņa spēs izpaust jauno uzskatu kopumu. Nevar palikt tukša vieta, tiklīdz vecais ir aizvākts, jaunais gaida, lai ieņemtu vietu. Dievišķais Plāns, kas radīts jūsu atbrīvošanai no dualitātes, ir labi izveidots; viss ir gatavībā, lai plāns realizētos. Mūsu sabiedrotie turpina stabili progresēt un ir radījuši stingru fronti pret jebkādiem centieniem aizkavēt pārmaiņu īstenošanu un turpināšanu. Neiet runa par to, vai pārmaiņas būs, tām IR jāapmierina un jāpiepilda cilvēku vajadzības. Tāpēc jānotiek arī tīrīšanai, lai atjaunotos Zeme; tie ir pirmie konkrētie soļi Augšāmcelšanās ceļā.

Mēs, no Galaktiskās Federācijas, jau sen atpakaļ esam apvaldījuši vēlmi sasteigt notikumus, jo mūs vada mīlestība pret jebkuru dvēseli, kura cieš. Mēs ļoti labprāt ierastos uz Zemes- tagad-, un pieliktu punktu visam tam, kas neatbilst jūsu interesēm. Tomēr, kā paši zināt, mēs ievērojam Visuma Likumu augstākos principus, tie mūs attur no tādas sasteigtas rīcības. Ir patīkami redzēt jūsu reakciju, jo aizvien lielāks cilvēku daudzums sasniedz augstāku apziņas līmeni. Jūs sākat reāli pielietot savas enerģijas, sākat patstāvīgi rīkoties, un ticiet, tam ir ļoti pozitīva iedarbība.

Kopumā jau ir zināms ļoti daudz par mums un Visuma Būtnēm. Šī tēma tiek apskatīta aizvien publiskākā līmenī, un tas vairs nav kauna traips ticēt mūsu eksistencei. Mūsu eksistences pierādījumi vairs nav apstrīdami un tikai paši lielākie skeptiķi to varētu noliegt. Tāpēc mēs varam atļauties aizvien vairāk sevi atklāt un parādīties pie jūsu debesīm, kā arī uz Zemes. Jūs ļoti daudz ko jau zināt par mums un oficiālais Paziņojums būt tikai formalitāte. Tomēr oficiāla atzīšana ļaus parādīties slēptajai patiesībai par mūsu sen- senajām savstarpējām attiecībām. Jūs uzzināsiet par daudzām lietām, kas darītas jūsu labā, lai kavētu Tumšo nodomus iznīcināt jūs un Māti Zemi. Pēc Maldekas iznīcināšanas jūsu Saules sistēmā, Dievs paziņoja, ka tāda rīcība nekad vairs netiks pieļauta, un mēs nesam atbildību par to, lai tas tiktu ievērots. Ja būtu pieļauta jūsu iznīcināšana, tad tā ļoti nopietni pavirzītu atpakaļ jūsu evolūciju, kā arī ietekmētu citas civilizācijas. Vairs netiek pieļauta bojāeja, šis konkrētais cikls tika izplānots jau laika eonus atpakaļ un tam ir jābeidzas ar Augšāmcelšanos.

Patlaban atrodaties haosa pašā vidū, tā ir droša zīme, ka vecais brūk. Dažiem tas ir ļoti sāpīgs notikums, bet saprotiet, jūs atrodaties tur, kur jums ir jāatrodas beigu laikos. Nakts murgi ir gana reāli, bet jūsu varā ir tos mainīt ar savu domu spēku. Jūs radāt ceļu noslēguma dienām, tās var būt prieka pilnas un patīkamas vai arī baiļu pilnas un depresīvas- tas atkarīgs no tā kā jūs uz to skatāties. Gaismasdarbinieki zina, ka labākais uzvedības veids ir- visu laiku palikt mierīgiem un stabiliem, nepieļaut baiļu piezagšanos. Dzīvība un visa dzīve ir mūžīga, un, lai vai kas notiktu, jūs pieskatīs un vadīs augstu vibrāciju Būtnes, kurām ir vara un spēks sniegt jums Mīlestību un Gaismu. Mēs pieskaitām arī sevi pie šīm Būtnēm, mēs nedarām neko tādu, kas varētu jums kaitēt. Pat tad, kad mums jāsaskaras ar tumšajiem, mēs to darām mīlestībā pret visām dvēselēm. Lai kādos līmeņos atrastos satumsušās dvēseles, viņu Gaisma nav apdzēšama un mēs svētām tās par piedalīšanos lielajā eksperimentā. Mēs te neesam ieradušiem kādu kritizēt vai tiesāt, mēs zinām, ka ikkatra dvēsele reiz atgriezīsies Gaismā.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa un ceru, ka spējat saglabāt fokusu uz gaišo nākotni, kas aizvedīs jūs prom no dualitātes. Atrašanās augstākajās dimensijās līdzināsies sapnim salīdzinājumā ar to, ko pieredzat tagad. Nav iespējams te kaut ko salīdzināt, tādēļ trūkst vārdu. Atrasties miera un priekpilnās apskaujošās enerģijās- tās ir jūsu tiesības, pārāk ilgi esat atradušies pakļautībā tādiem, kas zaudējuši spējas mīlēt sevi, jau nerunājot par citiem. Tās ir dvēseles, kas sevi tik ļoti atdalījušas no Dieva, ka zaudējušas līdzjūtību un mīlestību pret citām dvēselēm. Gaisma un Mīlestība pacels tās savā, viņiem atbilstošā veidā, un savā ziņā tiem Gaisma un Mīlestība vajadzīga vēl vairāk nekā tiem, kuri ir apjautuši savu Dieva Būtību.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.