Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, March 17, 2010

SaLuSa, March 17, 2010

Ir pilnīgi skaidrs, ka uz Zemes šobrīd valda diezgan liela neapmierinātība par tiem apstākļiem kādos tā atrodas. Cilvēki ir noraizējušies par notiekošo, par to- kā ar tiem apietas. Arī šis moments tika paredzēts kā kulminācija veco uzskatu sabrukšanā un te atrodams arī glābšanās ceļš. Mēs, protams, te domājam par Augšāmcelšanās ceļu, kas procentuāli zināms tikai relatīvi mazam Cilvēces daudzumam. Daudzi par to ir dzirdējuši, bet tiem nav reālas sapratnes ko tas nozīmē, un faktiski, ļoti bieži tas tiek noliegts kā sapņotāju dīvainas iedomas. Vissvarīgākais katrai dvēselei ir saprast, kas ir Augšāmcelšanās, un to, ka katram ir šī izvēle. Jūs, tie, kas to saprotat, varētu palīdzēt citiem izskaidrot kāds brīnumains process tas ir. Tāds, kas ir gatavs pacelt jūs uz līmeņiem, kas atbilst jūsu dziļākajai un patiesajai būtībai. Kā varat noprast, šobrīd tas kļūst ļoti svarīgi, lai mēs varētu veikt paziņojumus, iekļaujot tajos Augšāmcelšanos, pēc iespējas jo ātrāk. Tas tiek iekļauts arī mūsu sabiedroto darbā ar pārmaiņām valdībās; tās būs vieglāk īstenot. Tātad, mūsu nolūks ir padarīt šo procesu zināmu, lai katra dvēsele būtu informēta un apzināti spētu izdarīt izvēli.

Pēc tik daudzu dzīvju izdzīvošanas tas ir tikai normāli sniegt atvieglojumu jums un Zemei. Mēs varam stāstīt visskaistāko scenāriju, krāsu piepildītu. Arī uz Zemes varat atrast idilliskas, ar mieru un klusumu piepildītas vietas, kuras nav skārusi Cilvēka negatīvā ietekme. Tomēr, viss šis ir tikai blāvs atspulgs tam, kas sastopams un gaida jūs augstākajās dimensijās. Dodot jums izvēli un pilnu sapratni par Augšāmcelšanās nozīmi, būtu pārsteidzoši, ja daudzas dvēseles noraidītu iespēju pacelties. Tomēr, jo zemākas vibrācijas apkārt jums un jūsos, jo tās aptumšo un samazina Gaismu, un padara jūsu ceļu atpakaļ pie Radītāja daudz grūtāku. Nevarat pārmest, ka jums būtu trūkusi pieeja patiesībai; vismaz pēdējā gadsimtā risinājušies ļoti progresīvi mēģinājumi nest jums apgaismību. Kā jūs bieži sakāt, „jūs varat zirgu pievest pie ūdens, bet nevarat likt tam dzert” un tā tas notiek ar daudziem cilvēkiem, kuri nav gatavi pacelšanai. Tomēr, jums visiem zemapziņas atmiņā ir savas pagātnes pieredze un jums pie tām jāpiekļūst, citādi paliksiet ziemas guļā.

Vienas ģimenes locekļi bieži atrodas dažādos sapratnes līmeņos, un dominējošā ietekme parasti ir ģimenes vairākuma ticībai. Tomēr, ja tiek uzsākti meklējumi, tad iesaistās intuīcija, un lieti noderētu arī meditācija, kas pilnīgi noteikti novestu pie skaidras komunikācijas. Jums personīgi- nav labāka vadītāja, virzītāja vai padomdevēja par meditāciju, jo viss tiek precīzi dots saskaņā ar jūsu sapratnes pakāpi kādā atrodaties. Mēs kopā ar Skolotājiem, gatavojam skatuvi apgaismībai, jo atklāti varam nākt un runāt jūsu starpā. Šobrīd svarīgi aptvert un nepieciešams arī izpaust faktu, ka vecā Zeme vairs neeksistēs tāda kā tā bija. Jebkurā gadījumā cilvēkiem nāksies izlemt, vai tie vēlas turpināt savu darbu, lai tuvotos Augšāmcelšanai, vai palikt 3.dimensijā kaut kur citur. Nekad agrāk nav bijis šāds gadījums kāds nu ir pienācis, un jūs kā dvēseles, kas paceļas, būsiet pirmie, kas izbaudīs ķermeņa pārmaiņas kā sagatavošanos jūsu pacelšanai augstākās dimensijās. Faktiski, daudziem jau tagad ir apjēga par notiekošo, un tie jau sajūt to savās dzīvēs. Principā, pacelšanās ir vieglums, gaismas sajūtas un iekšējs miers, kas arī patlaban nes jūs cauri dualitātei un jūs vairs nespēj ietekmēt zemākās vibrācijas.

Visu laiku jums stāstām, ka lielie notikumi ir pavisam tuvu, tās enerģijas, kas rada un veido jūsu realitāti ir tik spēcīgas, ka vairs nav ilgāk paturamas neredzamas. Protams, mēs visu laiku pielāgojam apstākļus uz Zemes, un dodam saviem sabiedrotajiem visdažādāko atbalstu, lai tie sasniegtu savus mērķus. Tehnoloģiski mēs esam daudz, daudz augstāk attīstīti nekā jūsu Tumsas spēki, kaut arī tie radījuši masu iznīcināšanas ieročus, mēs droši varam ar tiem tikt galā. Esiet bez bailēm, jo beigu laiki jau ir uzrakstīti, un viss notiek tā kā tas dievišķi plānots. Ja izjūtat bažas, tad ļaujiet mums vēlreiz apstiprināt, ka jūs pēc savas vēlmes un labprātīgi iegājāt dualitātē, un zinājāt to, cik šis uzdevums būs grūts. Un pieņemot šo lēmumu, jūs zinājāt arī par solījumu, ka tiksiet pacelti, kad pienāks beigu laiks. Kad kādreiz atskatīsities notikušajā, tad redzēsiet, ka pacelšana nāca kā brīnums tad, kad tik ļoti bijāt iegrimuši zemo vibrāciju tvērienā.

Sev līdzi uz augstākajām pasaulēm jūs paņemsiet pieredzi un daudzi iegūs no tās. Tāpat kā mēs zinām kā tikt galā ar jūsu problēmām, jo mums ir atbilstoša pieredze, tā jūs palīdzēsiet citiem. Kalpošana ir šīs ļoti nopietnās spēles nosaukums, un arī jūsos radīs vēlmi kalpot citiem, kas meklē ceļu uz Gaismu. Uz Zemes tāds sasniegums ir patiešām liels veikums, paturot prātā daudzās izklaides, ar kurām ik brīdi jums jāsastopas. Tas prasa stingru koncentrēšanos uz nosprausto mērķi. Kalpošana citiem varētu būt ļoti labs darbošanās veids, kas nekādā veidā netiek jums uzspiests. kalpošana ar mīlestību un rūpēm ir augstākā Gaismas piepildīta cilvēka izpausme.

Mīļie, jūs atrodaties pēdējā ceļa pagriezienā no kura redzēsiet šī cikla beigas, visskaistāko varenāko finālu. Īsā laikā jūs būsiet pārvietojušies no tumsas realitātēm uz Gaismu. „Dzīvā elle” kļūs par debesu svētību un miera piepildījumu, kas sniedzas pāri jūsu šodienas sapratnei. Visas saites tiks sarautas un Žēlastības Likums nodrošinās to, ka nekādas karmas paliekas vairs neceļos kopā ar jums. Tas būs cita cikla iesākums, bet šoreiz Gaismas cikla, bez Tumsas iejaukšanās. Tumsas pārņemtie pārvietosies uz turieni, kur atrodas tiem šobrīd piemērotas vibrācijas. Viss ies uz priekšu, attīstīsies, daži ceļos tālāk un visā pilnībā atstās visu veco aiz sevis. Ja jums ir kādas raizes par nākotni, tad labākais ir tās nolikt sev aiz muguras, jo laiks pierādīs, ka nav nekādu šaubu par galarezultātu.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa, un lūdzu atcerēties, ka mēs no Galaktiskās Federācijas esam jūs, un mūsos jūs ieraudzīsiet tos par ko jums jākļūst. Nekas nav vairs dabīgāks par to, ka mums atkal visiem jāsanāk kopā. Mūsu nākotnes apvienojas mīlestībā un vēlmē sniegt mūsu zināšanas un spējas citiem. Dievs mums ir devis radīšanas spēku, un zināšanas kā to pareizi pielietot. Mēs esam uzticami, un iesaistīti visā notiekošajā, lai kalpotu Dieva gribai, un izplatītu gaismu tālumā un plašumā. Visi esam Gaismas kareivji, kas darbojas citu dvēseļu labā.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.