Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, March 19, 2010

SaLuSa, March 19, 2010

Mēs atrodamies stadijā, kad kopējā aina kļūst aizvien skaidrāka, īpaši tas attiecas uz visu, kas saistīts ar jūsu nākotni. Noslēdzas daudzi procesi; mēs ļoti labi progresējam ar jūsu grupveida atbalstu. Pamazām tiek radīti visi nepieciešamie apstākļi, kas nodrošina Augšāmcelšanos kā tālāko virzību. Uz Zemes turpina pieaugt Apziņas līmenis, šim pieaugumam atbilstoši izplešas arī Gaisma. Kopumā tuvojas laiks, kad varēs uzsākties sērijveida pārmaiņas, tiks saprasts pārmaiņu mērķis, tad arī Cilvēki daudz gribīgāk sāks piedalīties notiekošajā. Tā kā mēs piedāvājam sen eksistējošu problēmu risinājumus, un mūsu mērķi tiks skaidri formulēti un darīti zināmi, tad mēs esam gatavi arī kādām nevienprātības pazīmēm no jūsu puses. Dabīgi, ka dažiem tas būs pārāk liels trieciens- aptvert un pieņemt reālo, bet mēs veiksim daudz un dažādus paziņojumus, kas izskaidros mūsu darbību. Mūsu plānu labā un stiprā puse- pateicoties augsti attīstītajām tehnoloģijām mēs varam rīkoties ātri- tā lai jūs sajustu minimālas neērtības. Mums savu uzdevumu veikšanai vienkārši ir neaptverami liels atbalsts un iekārtas.

Mēs aicinām pievērst lielāku uzmanību un censties saskatīt mūsu kuģi, jo pēc jūsu iniciatīvas mēs esam palielinājuši mūsu redzamo izpausmju skaitu jūsu atmosfērā. Mūsu ļoti lielais Mātes kuģis paliek atmosfēras ārpusē, jo tas, pateicoties savam izmēram, varētu radīt dezorganizāciju. Mēs cītīgi turpinām iepriekšējo novērošanas līmeni, kas nodrošina jūsu drošību, jo tumšie joprojām perina plānus pret jums un protams, arī pret mums. Mēs turpinām mūsu programmu Zemes un ārpus Zemes piesārņojuma samazināšanā. To mēs darām sākot ar jūsu pirmajiem kodolierīču eksperimentiem. Ievērojams mūsu laika daudzums ticis pavadīts attīrot jūsu atmosfēru no radioaktīvajiem izmešiem un pēdējos laikos arī no ķīmiskajiem pārpalikumiem. Mēs vienmēr esam vērojuši Māti Zemi un tās cilvēku populāciju, un ja bijis atļauts, tad bieži vien ierobežojuši zemestrīču efektus. Kā jau zināt, mēs varam rīkoties tikai augstāko Padomju atļautajās robežās, un mēs nedarām neko tādu, ko varētu uztvert kā iejaukšanos. Jūs esat radījuši savu realitāti, un tie nebūsim mēs, kas jums liegs pieredzēt pašu radītās sekas.

Jūs esat garīgas Būtnes, kas nepārtraukti apgūst un mācās visu par dualitāti, un kļūstot apgaismoti, saskatāt atkal jaunas iespējas augstāku lietu sapratnei. Jūsu mērķis ir eksistēt fiziskā vidē, jums ir atbilstoša sapratne, ka varat transmutēt (pārvērst) zemākas enerģijas un pacelt vibrācijas. Tas viss ir daļa no jūsu evolūcijas, un spējot paveikt šo darbu jūs palīdzat visai Cilvēcei. Visbeidzot sasniegsiet līmeni, kad varēsiet eksistēt uz Zemes, un būt absolūti centrēti un fokusēti tā, lai nekas no ārpuses nespētu jūs kaitīgi ietekmēt. Jūsu apziņa eksistēs augstākā dimensijā un jums būs kontakts ar jūsu Augstāko Es. Jūs kļūsiet par Gaismasdarbinieku virs Zemes, un šādā jūsu palīdzība ir vissvarīgākā jūsu civilizācijas paaugstināšanā.

Visiepriecinošākais saistībā ar tiem, kas atraduši Gaismu, ir tas, ka tiem nav ego, kas censtos tos paaugstināt uz kāda pjedestāla. Tas ir fakts- tad, kad kļūstat patiesības apgaismots, tas kļūst par gandrīz personīgu atklājumu ko glabājat sev. Tomēr, saprotot savu atrašanās vietu, jūs palīdzat citiem, kad nepieciešams. Tas nekad nenotiek uztiepjot savus uzskatus citiem. Tomēr pagātnē cilvēki tika pakļauti nāvei par saviem uzskatiem, kas nebija saskaņā ar tās vietas reliģiju. Tas joprojām notiek arī šodien, bet daudz mazākā apmērā. Kad cilvēks kļūst apgaismots, tad kļūst skaidrs, ka neviens uz Zemes nezina visu, un garīgi pareizi ir ļaut dvēselēm sekot viņu izvēlētajam ceļam. Ikviens cilvēks ātrāk vai vēlāk sasniegs augstāku sapratnes līmeni, un tiks dabīgi piesaistīts un pievilkts pie tām dvēselēm, kam ir līdzīgas vibrācijas.

Gaismasdarbinieki parasti neizjūt vientulību, pat ja tie ir mazākumā savās ģimenēs un draugu pulkā. Kalpošana citiem sagādā lielu prieku un nes laimes sajūtas, jo jūs dalāties mīlestībā ar visiem ko satiekat. Tā vien jau ir pietiekama balva, un līdz laikam, kad esat gatavi atgriezties augstākos līmeņos, jums nebūs šaubu, ka esat pavadījuši ļoti apmierinošu un derīgu dzīvi. Vecumā cilvēki atskatās uz dzīvi un dažkārt tiem rodas sajūtas, ka tie ko zaudējuši, tiem palikuši nepiepildīti sapņi. Tomēr, nekad nemēdz būt velti nodzīvotas dzīves, jo jūs vienalga esat sekojuši savam nospraustajam dzīves plānam. Biežas ir situācijas, kad uzsākot jaunu dzīvi, jums ir spēcīgas atmiņas no iepriekšējām dzīvēm, kurās guvāt jauku pieredzi. Atmiņas ‘atrodas tuvu virspusei’ un jūs skumstat pēc tādas pieredzes, bet jūsu dzīves plāns neparedz atkārtot jau kādu izietu pieredzi. Dzīves neatkārtojas un tas ir jūsu interesēs, lai virzītu jūsu attīstību uz priekšu. Protams, ir arī izņēmumi, bet tie parast notiek, ja iepriekšējās stundas nav apgūtas visā pilnībā.

Dzīve netiek plānota kā nejauša pieredze, kurā kādam ir šķietami mazāk pārbaudījumu, tā tikai varētu būt dzīve, kurā tiek dota atpūta. Jums ik pa brīdim nepieciešama kāda atpūtas dzīve, bet arī tādā ir jāprot saglabāt un paaugstināt savu garīgo līmeni. Idilliska dzīve varētu būt sekojoša- tajā liels dzīves laiks tiek pavadīts tālu prom no pilsētām un visām aktivitātēm, cilvēks atrodas tuvu klāt Zemes Mātei, dzīvo laukos. Tādā dzīvē daudz kas ir jāiemācās saplūšanā ar dabas enerģijām un elementāļiem. Arī tie attīstās, kā jau visa dzīve to dara, bet elementāļi cenšas palikt neredzami jūsu acīm un bieži to ieguldījums tiek neievērots. Tomēr, ceļoties vibrācijām, tie kļūs vieglāk saredzami un būs laimīgi komunicēties ar jums.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa, esmu daudz un tālu ceļojis, arī jūs darīsit tāpat, kad jums būs Galaktiskā brīvība, kad jūs būsiet augšāmceltas Būtnes. Jūs ceļosiet uz citām sistēmām, kurās ir pārsteidzoši savādākas dzīves formas. Tagad tādas domas var likties biedējošas, bet atcerieties, ka visas dzīves formas nāk no Avota. Tādējādi varat uzticēties jebkuras formas (izskata) būtnei, svarīgs ir tās garīgais līmenis. Tāpat, arī Mīlestība ir Visuma enerģija, ko sajutīsit pilnīgi visur, kurp dosities, un tā atrodas Visā Kas Ir. Mēs ļoti devīgi dalāmies ar jums Mīlestības enerģijā, tā mūs kopā saista Visas Dzīves Vienotībā.

Paldies SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.