Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, December 18, 2009

SaLuSa, December 18, 2009

Ejot cauri dualitātes ciklam tiek veikta arī sava veida enerģiju līdzsvarošana. Tagad atrodaties periodā, kas pieļauj Gaismai kļūt par noteicošo spēku, kas novedīs visu pie noslēguma. Ir nepieciešami un pilnīgi pieņemami- kopā ar uzvaru, Gaismas Būtnes atstāj šo ciklu. Tas ir pabeigšanas laiks un augstākās enerģijas šobrīd kontrolē notiekošo; nākotne tiem, kas gatavojas pacelties ir nodrošināta. Tumšie spēki nevar vairs ilgāk atrasties pie varas, jo to plāni brūk un jūk. Tumsas pārstāvjus izstumj jaunā laika veidotāji, kas vadās pēc citiem piemēriem un paraugiem.

Joprojām būs mēģinājumi uzbangot jūsos bailes, bet, ja būsiet modri, tad paiesiet sāņus, kā to daudzi darīja cūku gripas gadījumā. Tas atkarīgs tikai no jums pašiem. Gripa var būt visapkārt, bet nekaitīga, jo jūs tai neticat. Ziniet, farmācijas kompānijas ietekmē Vispasaules Veselības organizāciju. Jūsu internets ir piebāzts ar informāciju, to kontrolē preses magnāti, kurus savukārt kontrolē valdības, un nav tādas brīvās preses, kā jūs domājat.

Nu jau esat kļuvuši daudz izšķirt spējīgāki jebkuras informācijas sakarā. Daudzi ir tik garīgi attīstīti , ka spēj atšķirt patiesību no meliem. Meklējiet tos skolotājus, kuru vārdi rezonē ar jums, kas der jums un tad zināsiet, ko pieņemt un, ko nolikt malā. Arī tumšajiem ir ļauts savā priekšplānā izvirzīt skolotājus, un tie paredzēti jūsu spēka pārbaudei un sapratnei. Paturiet prātā, ka garīgie skolotāji nekad neuzspiež savu viedokli vai nepieprasa savas mācības pieņemšanu. Tieši pretēji, patiesie skolotāji, kas runā mīlestības vadīti, ieteiks jums tikai to, kas der jūsu sapratnei un ir intuitīvi pieņemams.

Pārmaiņu laiki ļoti bieži virspusē paceļ agresiju, un tā notiek tikai tāpēc, ka daudzi nesaprot, kas notiek. Nezina par Zemes attīrīšanos. Mēs redzam demonstrācijas, kas sākas mierīgā veidā un labu nodomu vadītas. Diemžēl, gadās tādi dalībnieki, kas meklē konfrontāciju un tādējādi ļauj varas iestādēm pielietot spēku. Izpausmes brīvība jums ir dieva dota, bet dažādos laikos ir pagrūti izbaudīt patiesu brīvību. Kontrole ir tas ierocis, kas tad seko ik jūsu kustībai un jebkurš aizbildinājums no varas puses ir labs, lai ierobržotu jūsu likumīgo rīcību.

Mīļie, mēs mudinām jūs meklēt pārmaiņas, bet vēlamies lai jūs norobežotu sevi no jebkuras kustības, kas varētu būt varmācīga vai agresīva. Tāds virziens neder tiem, kas iet Gaismas un Mīlestības ceļu. Gaismas ceļš ir personīgā piemēra, runu par mieru un Zelta laikmetu, kas piepildīs visus jums dotos solījumus tūkstošu gadu laikā. Augšāmcelšanās advente tika plānota jau tajā laikā, kad piekritāt nonākt zemākajās dimensijās, lai izbaudītu dualitāti. Nekad beigu laiks nav ticis apšaubīts un Debesu spēki sapulcēsies, lai apliecinātu un nodrošinātu jūsu pacelšanos, ja vien jūs to vēlēsieties un gribēsiet.

Nākotne aizvedīs jūs uz Debesīm virs Zemes, kas nekad nespētu īstenoties zemākajās dimensijās. Jā, ik pa laikam jūs varat piedzīvot laimīgas un piepildītas dzīves tepat uz Zemes, bet mēs runājam par augšāmceltu Cilvēku tajā realitātē, kur visu laiku valda miers un līdzsvars. Viss tiek dalīts un nepastāv kaut kā trūkums, pārpilnība ir it visur. Debesis nav kādiem dažiem izredzētajiem, bet gan katrai dvēselei, kas vēlas sevi pacelt. Jūs atkal kļūsiet par Skolotājiem un Eņģeļu Būtnēm, kas patiesībā esat, un jūsu apziņa paplašināsies uz Kosmiskiem līmeņiem.

Jūs tagad varētu jautāt- ja jau mēs visas esam tik attīstītas dvēseles, tad, kāpēc te apkārt redzams tik maz Gaismas. Mīļie, iemesls ir tāds- jūs piekritāt atdalīties, jūs paši piekritāt separācijai no sava patiesā es, lai izdzīvojot dzīves, mēģinātu atkal atrast ceļu atpakaļ uz Gaismu un pie Dieva. Tur, kur tik daudzi tagad atrodaties- tas norāda uz panākumiem šajā procesā, un daudzi jūs esat atjaunojuši saiti ar augstākām enerģijām. Šobrīd jūs atrodaties divās vietās vienlaicīgi- zemākās un augstākās dimensijās, un gatavojaties atstāt zemākas ar Augšāmcelšānās palīdzību.

Dzīve ir ļoti nopietna, ja neuztveriet to kā spēli jau redzamā finiša taisnē, tā atbrīvos jūs no sava tvēriena. Ar adekvātu sapratni par nepieciešamajām izmaiņām, pārpalikušie gadi paskries ātri un viegli. Baidīties nav no kā un šaubīties par iznākumu arī nav pamata. Jūsu masu apziņa pievelk Zemei augstākas enerģijas, un jūsu vīzijas īstenojas aizien ātrāk. ‘Drīz’ ir vārds, kuru lietojam diezgan bieži, bet tā ir jūsu laika mērvienība; un lielie notikumi drīz materializēs tik ilgi gaidītās pārmaiņas. Noslēguma un pārpilnības programmas ir gatavībā, lai sāktu darboties, un uzsāks veselu notikumu sēriju, kas ies cauri visai Augšāmcelšanai.

Es esmu SaLuSa no Siriusa un ļoti priecājos par to, ka pieņemat mūsu palīdzību, un labākais vēl tikai nāks. Mūsu gatavība jums palīdzēt un scenārija nemitīga pielāgošana nozīmē tikai to, ka esam gatavi rīkoties pēc vajadzības. Kāda varena atmoda jums tuvojas, un Cilvēku Rase drīz salauzīs barjeras pret visu apkārtējo. Ticība un labā griba atgriezīsies, tāpat arī apjēga, ka, patiešām, visi esat Viens. Ja nebūtu tumšo, kas rada “ienaidniekus” tukšā vietā, jūs jau sen būtu apvienojušies un jau pacēlušies. Pienācis laiks tālākai jūsu garīgajai attīstībai, tagad jāiet uz priekšu milzu soļiem. Mēs svētām jūs un mīlam par to, ka esat tādi kādi esat.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.