Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, April 19, 2010

SaLuSa, April 19, 2010

Mēs ļoti bieži jums sakām, ka viss notiek kā paredzēts, jo nevarat zināt visu notiekošo kopumā, mūsu sabiedrotie un mēs gatavojam ceļu daudzām pārmaiņām. Notiek nepārtraukts process, kas jāatrisina, tā lai tie, kas uzņēmušies veikt svarīgus paziņojumus justos droši to darīt. Tuvojas konkrētas iespējas, kas spēcinās mūsu sabiedrotos un novedīs pie gaidītās un vajadzīgās rīcībās. Katra aizejošā nedēļa iezīmē jaunu soli uz priekšu un pietuvina gaidāmo paziņojumu. Pienācis laiks patiesībai par jūsu Visuma draugiem un to saistību ar Zemi, šie paziņojumi atvērs daudzas saistītas lietas, kas tiek slēptas no jums. Paziņojumi atklās kas aiz visa ir stāvējis un iemesliem tā darīt. Cīņa par kontroli pār jums ir aizgājusi par tālu un pārāk ieilgusi, tumšie gandrīz jau guva panākumus. Par laimi dažādi notikumi ierobežoja Iluminātu iespējas sasniegt tālāku progresu un īstenot savus mērķus. Tagad tie cenšas noturēt savas pozīcijas, turpinot perināt un radīt aizvien jaunus haotiskus apstākļus. Tomēr tumšajiem neizdosies sasniegt plānoto, jo mēs ierobežojam viņu slepeno rīcību.

Mūsu sabiedrotie izvietojušies visās pasaules vietās, kas lieliski noder mūsu dienas kārtības īstenošanai. Mums ir vesela rinda iespēju, kas saistītas ar paziņojumu, un galu galā paziņojums var nākt no vismazāk gaidītā avota. Pavisam noteikti varam teikt, ka ir pienācis paziņojuma īstais laiks, un šī rīcība ir viens no vissvarīgākajiem soļiem, ko spersim jūsu vārdā. Nekad mūsu vēlme nav bijusi uzspiest jums patiesību, mēs tikai vēlamies sniegt jums tādu informāciju, kas samazinātu acīmredzamo šoku, ko daži no jums piedzīvos pēc paziņojuma izskanēšanas. Ne visi cilvēki ir gatavi savu uzskatu sadragāšanai uzzinot pārāk daudz pārāk īsā laikā.

Pēdējos gados mēs esam spējuši ietekmēt jūsu mēdijus un TV programmas. Tā mēs sekmīgi esam parādījuši savu klātbūtni, daudz patiesāk atspoguļojuši mūsu esamību un mierpilno attieksmi pret jums. Mūsu misija, neatkarīgi no jebkādas iejaukšanās, notiek kā plānota, mūs motivē mūsu mīlestība un kalpošana cilvēcei. Jūs šajā brīdī esat kā mūsu bērni, bet izaugsiet ļoti ātri. Jo vairāk ieejat Gaismā, jo vairāk sasniedzat mūsu līmeņus. Tā ir mūsu darba daļa- nodrošināt jūsu ceļojumu uz Augšāmcelšanos, un to, ka visa sagatavošanās šim notikumam tiek pabeigta laikā, ieskaitot Māti Zemi.

Katra nedēļa jums sniedz iespējas paaugstināt savas vibrācijas, jo no ārpuses uz Zemi un jums tiek raidītas ļoti augstas enerģijas. Process turpinās, jums jāiet ar straumi, pakāpeniski jāpaceļas, lai būtu gatavi brīdim kad sāksies Augšāmcelšanās. Vienkārši neļaujiet sev aktīvi iesaistīties notiekošajā negatīvajā ap jums, bet tā vietā sūtiet tumšajam Gaismu un Mīlestību. Tā kļūstat spēcīgāki, un iespējams, sāksit apjaust savas patiesās spējas un potenciālu. Nu piemēram, tas attiecas uz Sevis un citu dziedināšanu, ja jūtat, ka varat- kāpēc nepamēģināt? Kļūstiet par Gaismas kanālu, un ļaujiet tai plūst no jums uz kāda izvēlētā cilvēka auru. Tas ir ļoti vienkārši- pārsūtīt dziedinošo enerģiju kādam citam, arī dzīvniekam, ja vēlaties. Pavadiet savu dziedināšanu ar Skolotāju vai eņģeļu dotu palīdzības mantru vai lūgšanu un šie vārdi jūs spēcinās.

Jums pieder kādas spējas, par kurām agrāk jums nekas nav stāstīts, tās atnāks tuvojoties beigu laikiem, un jūs tās sev paņemsiet un pacelsieties uz vēl augstākiem līmeņiem. Dziedināšana ar domu spēku kļūs par īstenību. Jūsu radošās prasmes dos iespēju izpaust vajadzīgo, to veiksiet tikai ar tīras domas palīdzību. Tas pats notiks tad, kad būs nepieciešamība pārvietoties, arī tā īstenosies ar vienas vienīgas domas palīdzību. Arī tagad varat lietot šādu spēku, bet jums pārsvarā nav vai arī ir pavisam maza sapratne par to ko darāt. Domājiet par katru savu domu, vēlmi vai rīcību šādā veidā- tā noteikti dos atbildi, labu vai sliktu. Tādēļ atturiet sevi no vēlmes vēlēt kādam sliktu, ja vien esat kaut ko tādu darījis, tad tas pilnīgi noteikti atgriezīsies pie jums. To varat izbaudīt jau daļēji tagad saistībā ar tādiem cilvēkiem, kuri spēj sev apkārt uzlikt aizsardzību. Tāda persona varat būt arī jūs, ja vien sevi atceraties apņemt ar Gaismu un vizualizēt sevi kā kūniņu, kurā jūsu ķermenis atrodas pilnīgā drošībā.

Jūsu daudzo dzīvju garīgais, saistītais ar dualitāti, ceļojums tuvojas beigām. Tomēr ceļojums turpināsies kopā ar Augšāmcelšanos, un jūs nekad nepārstāsiet mācīties ejot cauri augstākām dimensijām. Tā iesiet tālāk savā evolūcijā, līdz sasniegsiet Avotu. Jūs esat pabeiguši grūto ‘kumosu’ un atraduši ceļu cauri dualitātes pārbaudījumiem, un tas Gaismai ir bijis vislielākais pārbaudījums. Vissvarīgākais ir saprast savas dzīves mērķi un spert to pirmo soli, kas tuvina jūs garīgajam ceļam. Arī visas dzīves Vienotības pieņemšana pacels jūs augstākā apziņas līmenī. Jūs to varat izrādīt daloties mīlestībā un Gaismā ar visām dzīves formām. Jūs visu redzēsiet jaunā gaismā un separācijā vairs neieguldīsiet savu enerģiju, tā jūsu domāšanā kļūs lieka.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa un man jums, mīļie, jāsaka- ja varat citus nolikt pirmajā vietā, tad esat labā attīstības stadijā un vietā uz Augšāmcelšanās ceļa. Kad varat dzīvot netiesājot citus un pieņemt, ka tie veic savas brīvās gribas izvēles, tad esat pārlēkuši pāri vēl vienam šķērslim. Mēs no Galaktiskās Federācijas raugāmies lejup uz Zemi un redzam notiekošo negatīvo, bet mēs netiesājam, jo zinām, ka tas ir pārejoši un rezultātā jūs kļūsiet tikai stiprāki. Šajā dzīvē, iespējams, būsiet iemācījušies vairāk nekā jebkurā citā dzīvē, jo vibrācijas ir sākušas jūs pacelt augstākā apziņas stāvoklī. Gaismai aizvien spēcīgāk pieaugot, tā paātrina jūsu personīgo izaugsmi, un tas ir brīnumains skats redzēt no Zemes izstaroto Gaismu, no Zemes, kas agrāk bija tik tumša.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.