Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, April 21, 2010

SaLuSa, April 21, 2010

Kādu laiku jau esat apjautuši, ka daudzi notikumi uz Zemes vairs neatbilst jūsu tagadējai jaunajai sapratnei un pavisam noteikti garīguma augstākajiem līmeņiem, kas šobrīd sāk īstenoties. Pilnīgi skaidrs, ka darbojas augstākā vara, bet tumšie lieto visādus trikus lai novilcinātu un aizkavētu nenovēršamo. Gaismasdarbinieki ar savu uzvedību absolūtā stabilitātē reaģē uz zemāko enerģiju pārveidošanu, un saglabā savus augstos dzīves standartus. Jo nopietnāks pārbaudījums, jo lielāka ir pārbaudījumu pavadošā Mīlestība un Gaisma. Gaisma ir visuma galvenais celtniecības materiāls, tās spēks ir tās tīrībā un augstajās vibrācijās. Palieciet Mīlestības enerģijā un jūs neskars Tumsas mēģinājumi aizkavēt jūsu izaugsmi. Ja varat apvaldīt savas emocionālās reakcijas, tad nav ne mazākā iemesla nespēt novirzīt no sevis šādus uzbrukumus. Vienkārši runājot, jo augstāk paceļaties, jo spējat saglabāt savas pozīcijas vai vietu Gaismā, kas arī nodrošina jūsu aizsardzību.

Tam kas notiek uz Zemes eksistē attaisnojoši iemesli, un ja vien zināt aiz pārmaiņām slēptos iemeslus, tad jums nav ne problēmu, ne uztraukumu. Kaut arī vēl neredzat gala iznākumu, un tīrīšanās ir nepatīkama, bet drīz tā beigsies, un jaunais ātri aizstās veco. Viss ir gatavs sērijveida pārmaiņām, kas pieveiks pēdējo laiku daudzās likstas un nelaimes. Tuvākajā nākotnē pie jums nonāks vesela rinda jaunu ideju, kas ļoti rūpīgi jau iepriekš ir apdomātas. Tās paredzētas kā tilts pār aizu jūsu attīstībā, kam jāieved jūs labākā nākotnē, daudz labākā dzīvē nekā tagad. Citādi domājošie ilgāk vairs nespēs iejaukties visā tajā, kas saistīts ar jums, un ilgu laiku ticis noliegts ar bēdu, posta un varaskāres palīdzību. Tumšie zina, ka pienākusi gaismas diena, un jāļauj Gaismai atgriezties uz Zemes un jāsākas pēdējiem sagatavošanās darbiem uz Augšāmcelšanos.

Vienmēr bijis zināms, ka pienāks tumsas darbības beigu laiks uz Zemes, un nu tas ir klāt. Dzīves cikli tiek iepriekš nolemti, un tas nav cilvēka spēkos tos aizkavēt. Jūsu tagadējā cikla fināla dienas ir pavisam tuvu, un tām jūs būs jāaizved prom no zemajām enerģijām un jānoliek jūs uz Augšāmcelšanās ceļa. Nekas, pat Radītāja citas pavēles izdošana, šobrīd nespētu mainīt iznākumu, jums ir apsolīts- notiks pacelšanās. Katras dvēseles vēlmes ietekmēs veidu kā risināsies pēdējās dienas, jo jūs joprojām radāt un jūsu apvienotās enerģijas nosaka to, kas notiks finālā. Esiet pārliecināti, ka visu laiku koncentrējaties uz Gaismu, neļaujiet tai apdzist. Jūs taču nevēlaties palīdzēt tiem, kas atrodas pretējā pusē, un nosūtīt jūsu enerģijas viņu lietošanā.

Katra diena tuvina jūs tumsas darbības beigu sākumam. Tie tiks „izģērbti”, vara tiks atņemta un paši pārvietoti uz vietām, kur nespēs traucēt jūsu un mūsu darbībai atjaunot Zemi. Mēs vienkārši gaidām uz norādi, ka viss ir gatavs finiša pēdējai kustībai un bumba sāks ripot. Iespējams, ka labāks salīdzinājums te būtu- sniega bumba, jo reiz sākusi ripot tā ātri uzkrās neapstādināmu momentumu. Opozīcija drīz vien tiks aizslaucīta, un ne tāpēc, ka mēs pastiprināsim savu darbību, bet tāpēc, ka tā tas ir nolemts. Tas, ko mēs piedāvājam, ir visu interesēs, un atbrīvos jūsu no dualitātes apspiestības. Uz Zemes parādās jauns Cilvēks, apveltīts ar ievērojamu garīgu sapratni par to kā jārīkojas, lai virzītos uz priekšu. Daži ir agrie indigo bērni vai Zvaigžņubērni (Starseeds), kas izauguši cieņā un gatavi jums visiem kalpot. Viņi sevī nes lielu viedumu un sapratni, tie pilnīgi skaidri zina- kāpēc atrodas uz planētas šajos īpašajos laikos.

Šis īpašais periods tika plānots jau sen atpakaļ un Debesis ir sūtījušas Gaismu, kas paātrina palīdzību. Jūsu tuvumā atrodas daudzas Augstas Būtnes un sniedz jums savu enerģiju, lai palielinātu Gaismas daudzumu uz Zemes. Par neveiksmi nevar būt ne runas, tāds variants netiek apskatīts, tāds nav iespējams, jo Visums ieiet jaunā vibrācijā un jūs un jūsu Zeme ir tās integrāla daļa. Ir pagrūti izteikt vai izstāstīt šo pārmaiņu lielumu un varenību, tās ietekmē visu dzīvi, katru Sauli, planētu, mēnešus un satelītus. Kaut gan esat visa maza daļiņa, tomēr visā veselajā esat īpaši svarīgi. Kā indivīdi jūs tiekat ļoti mīlēti, un tāpēc, ka jums nepieciešama palīdzība pacelt miljoniem dvēseļu, viss Visums pieliek roku jūsu Augšāmcelšanai. Jūs varat brīžiem justies pamesti, bet ticiet mums- ja mēs sakām, ka jūs atrodaties mūsu sirdīs, mēs arī ļoti respektējam to, kam esat jau izgājuši cauri, kā arī to, ko esat sasnieguši atkal pieceļoties.

Šad un tad mēs apbrīnojam jūsu izturību, jūsu neatlaidība ir veicinājusi tagadējo panākumu sasniegšanu. Tā vien šķiet, jo vairāk tumšie cenšas jūs apspiest, jo vairāk jūs tos atvirzāt no sevis un tiem kļūst tikai grūtāk. Tagad, kad tie zaudē savu spēku, jūs kļūstat varenāki un pat publiski spējat oponēt. Mēs stāvam aiz jums un darām visu iespējamo, lai veicinātu jūsu panākumus. Arvien vieglāka kļūs Gaismas ienākšana jūsu ikdienā, īpaši tad, kad tiks izziņota mūsu esamība un atcelta opozīcija pret mums. Mēs iedrošinām cilvēkus tuvināties un dalīties savās zināšanās, lai patiesība ātrāk spētu nostiprināt savas pozīcijas. Ir jāpārvar bailes, mūsu vēstījums ir – mēs nākam ar mieru un mīlestību pret cilvēci. Mūsu darbi runā vairāk kā vārdi, un mēs ļoti vēlamies jums palīdzēt tikt pāri dualitātes cikla pēdējiem gadiem.

Pilnīgi noteikti jums kļūs daudz vieglāk tad , kad mēs varēsim parādīties atklāti, un jūs redzēsiet, ka ārēji mēs esam tik līdzīgi, vairs nebūs šaubu par to, ka esam Viens. Mēs varam pierādīt teiktā patiesīgumu, un jau iepriekš kontaktēties ar jums. Tādi kontakti jau ir notikuši simtiem gadu, pēdējos gados tie kļuvuši vēl biežāki. Mēs jutīsimies ļoti pagodināti, kad sastopoties zināsim, ka tiekam gaidīti, un tikai jau vien atrašanās mūsu klātbūtnē jūs pārliecinās par mūsu godīgajiem nodomiem. Mēs jūs patiesi mīlam un redzam to kādi esat patiesībā- varenas Gaismas Būtnes, kas saķertas tumsas tīklos, ko auduši vistumšākie. Tomēr, nu jūs izlaužaties no viņu tvēriena un spējat sevi izteikt kā brīnumainas Gaismas Būtnes, kas eonu laikus atpakaļ uzsāka ceļojumu tumsas zemākajās vibrācijās.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.