Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 21, 2011

SaLuSa, October 21, 2011Vispasaules sacelšanās turpina pieaugt, nesot cilvēcei savus augļus. Ne tik sen atpakaļ šāda veida demonstrācijas tiktu apspiestas ar spēka izmantošanu, par cik valdības ir nobijušās no tām situācijām, kad cilvēki mobilizējas lielās grupās. Mēs vienmēr aizstāvējām miermīlīgas demonstrācijas, jo vardarbība rada vardarbību un šādās situācijās jūs neizbēgami būsit zaudētāja lomā. Tomēr mēs saprotam, ka pienāk tāds brīdis kad viss, jūs vairs nevarat izturēt un tad naids gūst virsroku pār saprātīgu domāšanu. Šī cīņa par jūsu nākotni ļaus jums radīt enerģijas priekš pārmaiņām un nav tādas vajadzības visiem būt kaujas priekšplānā, pietiek arī ar atbalstīšanas domu sūtīšanu, tādā veidā dodot savu ieguldījumu tajā visā. Tieši tādā veidā visa pasaule var gūt pārsvaru, ja visi cilvēki apvienosies kopējo mērķu sasniegšanā.

Tā rezultātā Tumšie sastopas ar neiespējamu uzdevumu patraucēt pārmaiņu kustībai un tādējādi kļūstot spēcīgāki. Viņi nespēj tikt galā ar lielo cilvēku daudzumu, kuriem ir tik spēcīga griba, kas cīnās līdz beigām, kamēr negūs uzvaru. Beidzot masu mēdiji ir spiesti informēt, kas patiesībā notiek uz pasaules, it kā tie atbrīvotos no kontroles kurā atradās. Viņiem būs ievērojama diena, kad žurnālisti varēs izklāstīt patiesību, jo sevišķi par tādiem notikumiem kā 9/11. Spiediens uz ASV pieaug, lai organizētu neatkarīgu izmeklēšanu un prezidents Obama var to jau vadīt. Līdz ar laiku tas tā arī notiks un patiesība tiks atklāta.

Tumšo darbības atklāšanas mērķis nenoslēdzas atriebē, par cik visas dvēseles tiek sauktas pie atbildības par savām darbībām un domām, bet tajā, lai jūs apzinātos, kālab jūs atrodaties šādā situācijā, kas pastāv šobrīd. Jūs bijāt tikai dažu soļu attālumā no tā, lai kļūtu pilnībā paverdzināti un kontrolēti drakoniskās Pasaules Valdības iespaidā, kurai vajadzēja pilnīgi iesakņoties. Jūsu tiesības tiktu stingri kontrolētas un apcirpstas un jums principā nebūtu nekādas brīvības gadījumā, ja jūs nepakļautos jaunai Pasaules Kārtībai. Tas neatgadījās pa vienu nakti, bet tika rūpīgi plānots vairāku gadu garumā. Jūs lēni un gandrīz nemanāmi muļķoja vadot pa nepareizu ceļu, lai liegtu jums jūsu tiesības. Tika doti vairākkārtīgi brīdinājumi, bet jūs ieaijājāties viltus drošības sajūtās. Jums ir jāizprot iemesli, lai pilnā mērā gūtu labumu no saņemamās pieredzes.

Daži cilvēki mīl pieķerties tam, kas viņiem ir pazīstams, un ja tā ir viņu izvēle, tad tā tam arī jābūt. Mēs un citi izklāstam jums Debesbraukšanas ieguvumus, nemēģinot to nevienam uzspiest un jūs nekad nevarēsiet atzīties tajā, ka nezinājāt par to. Mēs neinteresējamies par tiem, kas noraida Debesbraukšanas iespējamību un tāpat kā visiem arī viņiem mēs sūtam savu mīlestību. Viņu nākotne ir izlemta un jebkurā gadījumā pienāks tas laiks, kad viņi pievienosies tiem, kas devās tālāk. Lai paliktu zemākajās vibrācijās jums ir ļoti daudz laika un mēs zinām, tiklīdz jūs apzināsieties visu pieredzi atrodoties tajās, jūs ieskatīsieties daudz augstākajās vibrācijās, lai piedzīvotu tās.

Mēs, no Galaktiskās Federācijas varam teikt, ka visu to jau darījāt agrāk un tas nozīmē, ka mēs zinām par ko runājam. Masu Debesbraukšana nenotiek bieži, bet pat tajā gadījumā mēs palīdzējām to sasniegt citiem, kā to darām tagad, priekš jums. Tā ir tik lieliska iespēja un mēs ar nepacietību gaidām, kad nosvinēsim to kopā ar jums. Jūs būsiet ļoti priecīgi par to, ka jums bija tas gods atrasties uz Zemes tik brīnišķīgās celšanās laikā. Radītājs ņem jūs līdzi augstākās valstībās, jau sagatavotus, lai pieņemtu jūs kā Kosmiskas Būtnes, par kurām jūs arī pārtopat. Jūs būsiet vienoti ar savu augstāko „Es” un ceļosiet pa pasaulēm, kurām nav robežu.

Zinot to, kas jūs sagaida nākotnē, neļaujiet itin nekam nosist jūs no sliedēm un dodiet zemākām vibrācijām vaļu aiziet no jums, jo viņām vairs nav varas par jums. Atbrīvojiet sevi no ķēdēm, kas jums vairs nav vajadzīgas ceļojumā un noslīpējiet savas enerģijas lai kļūtu par Gaismas Būtnēm. Tā būs jūsu aizsardzība, kad ieiesiet Debesbraukšanas fāzē un ieņemsiet savu vietu starp mums. Atceraties, ka jums ir pilnīgi viss, lai to sasniegtu un ka jūs absolūti ne par ko nenožēlosiet, ka darījāt izvēli pacelties. Ja tomēr nespējat izlemt iet šo ceļu, nebīstieties, jo par jūsu vajadzībām ir parūpēts, gluži kā par ik viena cita.

Piepildiet savu sirdi ar Mīlestību un izstarojiet Gaismu, lai kur jūs arī neatrastos, tas ir viss, kas no jums tiek prasīts. Jūs vēl nesaprotat kāda varenība jūsos mīt, taču tas netraucē jums kļūt par tādām. Tas, par ko jūs domājat un ko vēlaties, īstenosies vienā brīdī. Tāds ir Likums, un drīz vien jūs iemācīsieties viedi ar to rīkoties. Tas izskaidro to, kāpēc jūs nesat atbildību par savu pieredzi, vai arī kā masu apziņa-Cilvēciskā Rase izlēma, kāda tieši būs tās pieredze. Bet nu jau tagad kā indivīdi jūs izlemjat vai ir jāsper solis uz Debesbraukšanu.

Lai kā jūs uz to skatītos, šis ir unikāls laiks cilvēcei, pēc tik ilga laika, kuru jūs pavadījāt bezkaunības tumsībā, tīšuprāt jums uzspiestā un tagad jums paveras pilnīgi jauna dzīves līnija. Ķerieties aiz tās un nelaidiet to vaļā, ticiet, ka cikla beigas ir tikai jaunā sākums. Jums ir lieliska iespēja pamest zemākās dimensijas. Skan pārāk labi lai būtu taisnība, bet Radītājs ir veidojis pamatu jūsu pakāpeniskajai atmodai un pacelšanos augstākajās dimensijās, kas līdzīgas brīnumu valstībām ar neizsakāmo skaistumu un mierīgumu, kas nav ne ar ko citu salīdzināmas. Dārgie, tā ir jūsu un jūs patiesi to esat pelnījuši ar savu uzticību Mīlestībai un Gaismai.

Es esmu SaLuSa un nevaru darīt neko vairāk, lai pierādītu jums, cik brīnišķīgā laikā jūs atrodaties, kurā sapņo atrasties daudzas dvēseles, bet izvēlējās tieši jūs, zinot, ka spēsiet atrast izeju no tumsas un palīdzēsiet to atrast arī citiem. Jūs guvāt panākumus un drīz vien izmaiņas, kuras jūs izsaucāt un vēlējāties, liks par sevi manīt. Mēs varam sacīt-lielisks darbiņš un mēs skatāmies uz jums ar lielu sajūsmu par to, ko esat sasnieguši. Mēs mīlam jūs par to, kas esat-Gaismas Bākugunis tumsas vidū, kas nu jau atkāpjas.

Paldies Tev SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translator: Arturs.


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.