Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 19, 2011

SaLuSa, October 19, 2011Viss notiek ar paātrinošos attīstības tempu un tas tā turpināsies, līdz pārmaiņu enerģijas neizpaudīsies kā gaidītie mērķi. Jūsu gaidas var atšķirties un ne visi no jums var būt pareizi, bet kopumā visi manīs tās pieņemamās izmaiņas, kas attaisnos vismaz daļu no šīm cerībām. Parāds ir lielākā problēma, praktiski visās valstīs un tas var novest līdz Eiropas sabrukumam. Kā tas tiek paredzēts, tas nebūs milzīgs satricinājums, tā vietā tiks sniegta tik ilgi gaidītā iespēja pilnībā reformēt ekonomiku un finansiālo sistēmu. Tāpēc jūs zināt, kas varētu notikt nākamajās nedēļās un jau taad varat sagatavoties iznākumam.

Ja jūs esat Gaismas Darbinieks, jūs iziesiet cauri kritumiem un jebkādām izmaiņām, jo jūs zināt, lai arī kādi notikumi neatgadītos, gala rezultātā tie dos labumu visiem cilvēkiem. Notiks visu kopējā nolīdzināšanās, kas novedīs līdz individuālai izpausmei, tomēr tai pat laikā cilvēkus tas pacels uz to līmeni, kur visi izturēsies taisnīgi un vienlīdzīgi. Rezultātā nepastāvēs skaudība vai kāda aprunāšana, jo ar visiem apiesies saskaņā ar jūsu vajadzībām. Jaunā sabiedrībā jūs ar prieku redzēsiet, ka par ik vienu cilvēku rūpējas un dalīšanās/koplietošana kļūs par ierastu lietu. Uzticība kļūs kā pašsaprotama lieta, jo jūs apzināsieties, ka aiz visa jūsu plāna ir garīgi noteikti mērķi, kas balstās uz Gaismu un Mīlestību.

Laiku pa laikam jūs jutīsieties kā pludiņš ūdenī, kas patērē milzīgus spēkus, bet tai pat laikā nekur tālu neaizpeld. Tad, negaidīti atvērsies slūžas un viss sāks celties. Tādēļ tā ir gluži kā spēle, kurā ir jāgaida sava kārta, līdz pienāks laiks iesaistīties tajā. Tas sniegs jums iespēju pārliecināties, ka jūs esat gatavi itin visam, lai arī kas no jums netiktu prasīts. Mums būs nepieciešami daudzi palīgi, kad notikumos sāks iesaistīties arvien vairāk un vairāk Zemes cilvēku. Visiem no jums piemīt tie vai citi talanti, kurus var piedāvāt un atceraties, ka šeit un tagad jūs atrodaties pēc savas izvēles un to sakot, mēs ņemam vērā ikvienu no jums.

Mēs, no Galaktiskās Federācijas sekojam Tumšo darbībām, jo, lai arī viņi paliek vājāki, viņi nav vajadzīgi lielā vairumā, lai sagādātu problēmas. Viņu komandēšanas ķēdīte ir sadrumstalota gabaliņos un ik uz soļa tie sastopas ar mūsu sabiedroto pretsparu. Militāristi vēl nekad agrāk nebija tik saliedēti, kādi tie ir tagad un viņu slepenās operācijas ir arvien grūtāk un grūtāk kontrolējamas. Kopumā mēs esam apmierināti ar progresu, kuru esam sasnieguši un jo sevišķi ņemot vērā to, ka mēs spēlējam pēc noteikumiem. Mēs nevaram ne par ko sūdzēties jo mums ir Radītāja svētība un zinām, ka esam Gaismas Nesēji, kas nes Patiesības Lāpu.

Strādājošie cilvēki visā pasaulē, mostas no tā, kas notiek viņiem apkārt un meklē atbildes. Viņu spēks slēpjas to daudzumā un viņi neatkāpsies, līdz netiks iegūtas atbildes. Tie var iziet demonstrācijās ļoti daudzās valstīs, bet viņu enerģija saplūst vienā kopīgā, kas dod viņiem lielu spēku. Miera revolūcija tagad ir tik tiešām sākusies un ir arī daudzi citi cilvēki, kas to pastiprina sūtot Gaismas uzvaras domas. Kā jau mēs to varam redzēt, uzvara jums ir jau kabatā, tāpēc nestomjaties ne uz brītiņu ar saviem nodomiem ienest pārmaiņas.

Tuvāko nedēļu laikā mēs paredzam dažus nemierus uz Zemes, bet daļēji tas attieksies uz sezonāliem laikapstākļiem, jo tie ir bijuši traucēti. Tie pat ir mūsu kontrolēti, bet mēs varam tikai uzturēt to balansu. Pastāv smalka robeža starp palīdzību un iejaukšanos un mēs rīkojamies ļoti uzmanīgi. Mēs ievērojam karmiskās atbildības noteikumus un Likumus, jo var izdarīt kļūdu pat ar vislabākajiem nodomiem. Jums nav ko bīties, jo mums ir varena pieredze cīņā ar Tumšajiem un zinām, kas jums ir vajadzīgs, lai īstenotu debesbraukšanu. Palieciet koncentrēti uz saviem mērķiem, bet mēs parūpēsimies par jūsu aizsardzību.

Tikai Radītājs spēj izmainīt plāna beigu laiku un nekas cits neizmainīs iznākumu un tieši tas ir jūsu nodrošinājums uz Debesbraukšanu. Ņemiet vērā, ka mēs runājam par visu Visumu, ne tikai par jūsu mazo planētu – Zeme. Mēs zinām, ka jums ir grūti iedomāties visas Radītāja spēka un varas izpausmes un mēs esam pārsteigti par neticamajām pārmaiņām, kuras notiek. Pat mēs no Galaktiskās Federācijas esam, lai arī neliela daļiņa, tomēr daļiņa no visas darbības, tomēr ir jāteic, ka būtnes no augstākiem līmeņiem ir spējīgas pašas kontrolēt savu Debesbraukšanu. Mēs šeit esam ar jums, jo jums ir nepieciešama palīdzība un konsultācija, savādāk jūs nesasniegtu panākumus. Tomēr pēdējā laikā jūs esat tik tālu aizgājuši, ka šobrīd jūs esat galvenais faktors ceļa bruģēšanā uz Debesbraukšanu.

Mēs nerīkojamies iznīcinātāju vārdā, takā tas nav mūsu ceļš, bet reiz tas, kas izjauc Radītāja plānus, tieši tādā veidā arī tiks novērsts. Tas nozīmē to, ka viss atgriežas sākuma stāvoklī otrreizējai izmantošanai. Patiesībā nekas nevar būt iznīcināts pilnībā, bet gan vienkārši „pārstrādāts”. Tieši tas pats attiecas uz dvēselēm, kas atgriezās pie Avota, jo viņas atsakās pieņemt savu dievišķo „Es” un saikni ar to. Viņi būs kā nākamās izelpas daļa un veiks vēl vienu ceļojumu savā evolūcijā. Esiet pārliecināti, ka ļoti maz dvēseles nespēj pieņemt patiesību par savu izcelsmi vai arī atsakās pieņemt Gaismu. Ikviena dvēsele katras dzīves laikā saņem pastāvīgu atbalstu un smalkā plānošana garantē, ka to dzīves arvien vairāk un vairāk cels viņas augšā. Tās dvēseles, kuras pakļaujas Tumšo ietekmei, reti krīt tik zemu, lai pilnībā asimilētos zemākajās vibrācijas un viņām ir grūti pacelties atkal augšup.

Jūs, starp ikdienas haosu, būdami kā Gaismas Darbinieki, esiet daļa no lielās armijas, kas uz Zemes asistē arvien lielāku Gaismas ienešanu. Ja nedarīsiet neko citu, tad jūs izdarīsiet daudz ko, kā tie no jums, kas to dara patlaban, lai palīdzētu citiem cilvēkiem, kas neredz sev tuvāko nākotni. Viegli ievainojamas ir jaunās paaudzes, pie tam daudzas ir nākušas ar jau augstu apziņas līmeni. Viņas var vieglāk izprast ideju par to, kas viņus sagaida nākotnē, takā viņas ierodas šajā dzīvē esot pilnībā sagatavoti tām grūtībām, kas ir šajā periodā. Tiklīdz pārmaiņas sāks īstenoties, viņām droši vien būs ko piedāvāt un viņas zina, kas ir nepieciešams. Jūs atradīsiet sevi meklējam atbildes jauniešos, un viņi jums tās arī dos.

Tai pat laikā, mēs turpinām īstenot savus plānus, par Tumšo spēku atstādināšanu no kontrolpozīcijām, līdz ar to dodot izvēlētiem ļaudīm ieņemt viņu vietu. Drīz vien saraksti būs apgriezti otrādāk un jaunu valdību radīs Gaismas dvēseles un viņi virzīsies tur, kur ir iesaistītas banku brālības. Pašās augstākajās virsotnēs notiks izmaiņas, kas novedīs līdz jūsu tiesību atjaunošanai. Līdz ar līdzekļu sadalīšanu atgriezīsies arī labklājība, un daudz kā tāda, kas jums piederēja pēc likuma, tiks jums atpakaļ atgriezts. Parādi tika apzināti radīti un tas būtu bijis jūsu sabrukums, ja vien Illuminati īstenotu iecerēto. Tas vairs neatkārtosies, un ja kaut kas var mainīt jūsu nākotni, tad parādu norakstīšana ir viens no tiem faktoriem. Jūs nenesat atbildību par to, bet dotajā brīdī ciešat no to sekām.

Neraizējieties ne par kādām pašreizējām problēmām, atbildes visām tām mums ir zināmas, takā tās būs tikai kā pārejoši etapi. Kā vienmēr, ar pārliecību raugieties nākotnē, kas ik ar katras dienas tuvošanos, apsola pacelt jūs pār visām šodienas grūtībām. Domājiet par Debesbraukšanu un visu to skaisto un iedvesmojošo, ko tā nes līdzi sev un sajūtiet to prieku, kas nāks ar Debesbraukšanu.

Es esmu SaLuSa no Siriusa un es pateicos ikvienam, kam ir atvērta sirds un kurš dalās savā Mīlestībā un Gaismā ar pārējām dvēselēm-jūs patiešām esat modušies patiesībai.

Paldies Tev SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translator: Arturs.


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.