Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, June 22, 2011

SaLuSa, June 22, 2011

Daudzi no jums jau sāk ar vien vairāk nodoties  meditācijā un citu veidu apliecināšanā, kas ir saistīta ar Vasaras Saulgriežiem. Tas ir tik ļoti saviļņojoši redzēt jūsu atbildes reakciju un tas ir rādītājs tam, cik ļoti nopietni jūs uzņematies atbildību kā Gaismas Darbinieki. Šie gadījumi ir vairāk jēgpilni, kad jūs apvienojaties un rezultāts ir tāds, ka Gaismas pakāpe uz Zemes tiek atkal pacelta. Jūs stājaties tumšajiem spēkiem pretī, lai pārtrauktu to bezjēdzīgos centienus apturēt attīstību. Viņi paliek neērtā stāvoklī un mēs pastiprinām mūsu plānu, lai aiztriektu viņus. Mēs izturamies pret viņiem ar mīlestību un sapratni, jo mēs tos netiesājam vai nosodām, par cik viņi tiek pārvērsti atkal Gaismā. Tas vienkārši  nebūtu lietderīgi. Mīlestībai vien ir varens spēks, kuru nav iespējams atgrūst un tā padarīs par maigām viscietākās sirdis. Mūsu vēlme ir redzēt kā ceļas katra cilvēka dvēsele, pat ja viņi nav spējīgi to šoreiz sasniegt. Neviena dvēsele netiek nolādēta vai atstāta novārtā un kādā posmā tā atgriezīsies atpakaļ Matricē, gluži kā Dieva Dzirksts.

Tuvojoties 2012. Gadam, vēl ir tik daudz kas gaidāms, un mazākais, ko mēs varam teikt ir tas, ka būs vēl daudz darāmā, kas būs jāpaveic. Mēs turpināt tuvoties izšķirošajam solim, bet kā parasti mums jāņem vērā to darbību ietekme, kuru mēs uzņemamies, kur jūs esat nobažījušies. Miers ir tik ļoti svarīgs mūsu darbā, jo savādāk mēs nespētu darboties. Tas būs mūsu ieguldījums lai to sasniegtu un uzraudzītu miera vienošanās pasākumus. Netiks pieļauta došanās atpakaļ uz iepriekšējām dienām un ikvienai valstij būs jāievēro noteikumi. Atbruņošanās būs pastāvīga un ieroču lietošana būs bezjēdzīga. Tie tiks pārstrādāti. Mēs zinām, ka tumšajiem spēkiem ir iekārtas zem zemes, bet, kā mēs to varam redzēt viņu bāzēs, tiem nebūs nekādas nozīmes, jo visi viņu ieroči tiks neitralizēti. Visums protams ir mūsu īpašums un daudzas reizes mums ir nācies atbruņot tos, lai to visu apturētu. Tomēr neskatoties uz mūsu pavēlēm, ka tas nav pieļaujami, ir bijuši daudzi mēģinājumi. Kā jūs varētu teikt, mūsu pirksti ir uz pulsa un mēs nevaram būt nostādīti muļķa lomā, lai arī kādi mēģinājumi tiktu darīti.

Mēs būtu spējīgi pārlēkt darbībās no vienas nedēļas uz otru, tāpēc esiet pozitīvi un ziniet, ka mēs nākam jūs visus atbrīvot no ieslodzījuma.  Kaut arī ne visi to apzinās, ka ir jāapvienojas, lai pieņemtu jūsu dzīves kā normālas, drīz vien jūs redzēsiet, cik ierobežoti jūs bijāt savās izteiksmēs un brīvībā. Lai nu kā, bet jūs mostaties, un vairs netiksiet apkrāpti un redzēsiet cauri illuminati negodīgajām darbībām. Karš ir viņu spēcīgākie ieroči. Un pat tagad, pamatojoties uz notiekošo Vidējos Austrumos, viņi piepilda kādus ar degvielu. Viņi ir jāaptur pēc iespējas ātrāk, bet kādu karma tiek nogurdināta un viss virzās pa iepriekšējo trajektoriju. Tas ir skumji un mēs dzirdam viņu sāpju raudienus, bet mēs nespējam iejaukties jūsu lietās un jūsu darbību rezultātā. Mēs nevēlamies izklausīties skarbi, bet mēs esam saistīti ar Galaktikas Likumu, kuru mēs pilnībā saprotam un ievērojam.

Atzīmēsim to, ka tā kā jūs ceļaties augšā. Dažu cilvēku apziņā ir noticis pēkšņs lēciens, atklājot to, ka tiem piemīt psihiskas spējas. Tā ir sākumā lielākai daļai no tiem, bet saprotiet, ka šādā gadījumā jūs nodomāsiet tās attīstīt kā dabiskas spējas, kas laika gaitā kļūs par arvien ierastāku lietu. Galu galā jūs visi attīstīsiet dažāda veida talantus, kas, piemēram, iekļaus telepātiju. Mēs runājam par jūsu pacelšanos līdz Galaktikas Cilvēkiem, kam būs maza līdzība ar to, kā jūs uztverat sevi tagad. Lai arī kas notiktu, neraizējieties, jūs tiksiet pakāpeniski ielaisti šajās pārmaiņās un tās nepārspēs jūs. Jūs patiešām būsiet pateicīgi par savām paplašinātajām spējām, kas darīs jūs par lietpratējiem un spējīgiem kļūt par Meistariem, kas jūs arī esat.

Kamēr notiek visas šīs izmaiņas, viss jūsu dzīvesveids mainīsies un tas kļūs daudz interesantāks, sniedzot jums brīvību ceļot tur, kur vien vēlaties. Jūs nekad nenogursiet no savām jaunatklātajām iespējām un tās darīs jūs par pilnīgu Galaktikas Cilvēku. Pašlaik jūs nezināt kā tas ir, būt brīvam no visiem ierobežojumiem un tās ir jūsu pirmdzimtības tiesības, atkal būt par tiem, kas reiz bijāt. Jums būs iespēja ceļot kosmosā ar domu spēku palīdzību un priekšstats par to, ka jūs vēlētos atrasties kaut kur citur, būs pavisam ikdienišķs. Patiesībā jūs spējat būt divās vietās vienlaicīgi, bet tas ir solis uz priekšu, kad pirmkārt jums ir jāgūst pieredze, nekā sarežģīt idejas. Esiet pārliecināti Dārgie, ka solījumi, kas tika jums apsolīti nav tukši sapņi un tas jau ir iepriekš noteikts, ka paceļoties jūs sākat jaunu nodaļu savā dzīvē. Divdabība ir izpildījusi savu uzdevumu attiecībā pret jums, tāpēc lūdzu, koncentrējieties uz nākotni un ļaujiet dualitātei izbalēt, par cik tā jau ir galā.

Jūs esat ļoti dzīvespriecīgas dvēseles, un izskatāties  ievērojamas priekš mums, par cik jums ir tik spēcīgas izdzīvošanas jūtas. Jūsu pieredzes šobrīd bija ļoti rosinošas, kaut kādā veidā jūs redzējāt cauri savam ceļam. Tas ir tieši tas, kas dara jūs cienījamus un ievērojamus, kā kvalitātē jūs redzēsiet, kā izmantojat šīs pieredzes par labu, kad jūs strādājat ar attīstītākām Būtnēm. Paceltām dvēselēm tā ir parasta lieta, gluži kā tā būs  jums, kas drīzumā par tām pārtaps, lai rastu iespējas kalpot citiem. Vienmēr ir jaunas civilizācijas, kas sanāk kopā, un radītāji nekad nepārtrauc būtnēs ienest daudz vairāk. Neviens nezina, cik precīzi viņi tur ir, un Visums ar saviem nebeidzamajiem izmēriem mudžēt mudž ar dzīvībām, kas mērojama līdz bezgalībai. Patiešām Augstākais Radītājs pastāvēšanā sapņo jaunas dzīvības formas, un tās sekos pa evolūcijas ceļiem, līdzīgi kā jūs.

Tā kā mēs to jau zinājām iepriekš, pagaidām jūs esat tik maziņa radīšanas daļiņa, jo Augšāmcelšanās dēļ, tā ir būtiskākā lieta par kuru ir jāizraisa interese un koncentrēšanās uz to, jo tā ir ļoti svarīga visā notiekošajā procesā. Visumam ir zināms par jūsu pacelšanos kā fiziskām būtnēm, un tā drīzumā nāks. Tā ir radījusi tādu interesei, ka jums pat ir sava auditorija, kas kā liecinieki noskatās uz notiekošo. Tā piesaista dvēseles pat no citiem visumiem, kas vēlas dalīties ar jums savā pieredzē. Tāpēc nekad nejūtieties mazsvarīgi vai aizmirsti, par cik jūsos vēl nekad agrāk netika pievērsta tik liela uzmanība, kāda tā ir patlaban.

Es esmu SaLuSa no Siriusa, un es gūstu patiesu prieku no tās domas, ka esmu daļa no jūsu Augšāmcelšanās, un esmu tik pat ļoti ieinteresēta kā jebkurš cits jūsu Saules sistēmas viesis. Tiem ir atļauja ieceļot arī pie Zemes, bet mēs nosakām to limitu, cik tuvu tai tie var pietuvoties. Mūsu kuģi patrulē to platību, kas ir apkārt Zemei un pilnīgi nekāda iejaukšanās ar jums netiek pieļauta. Kā jūsu padomdevējiem, jūs patiešām esat drošībā ar mums.

Thank you SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translator: Latviesu Team.Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.