Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, June 24, 2011

SaLuSa, June 24, 2011

Jūs varbūt nojaušat daudzas pārmaiņas, kas ir pie notiekošā robežas, bet jums ir svarīgi dzīvot dienu no dienas un gaidīt, kamēr pilnībā nebūsiet pārliecināti, kas tās ir par pārmaiņām. Tam ir jābūt mierīgam un apzinātam procesam un tas skaidri pieprasa jūsu pilnīgu līdzdarbību. Vienkārši saprotiet to, kā tiek plānotas lietas, tas tiek darīts tāpēc, lai parādītu tās pēc iespējas vienkāršākas. Patiešām izmaiņu ātrums jūs noteikti iepriecinās un tās ir iespējamas, jo tika iesaistīta apjomīga plānošana. Visu jēgu atbilde, kas prasa lēmumu pieņemšanu, ir uzticēšanās savai intuīcijai un neļaujiet savam ego jūs novirzīt. Ego vēlas to, kas būtu vislabākais priekš jums, bet bieži vien tas ir patmīlīgs un egocentrisks. Cerams ka tie, kas jau dodas pa savu garīgo ceļu, tiks izmantoti, lai jūsu domas celtu augstākos līmeņos.

Tākā jūs paaugstināt savas vibrācijas, jūsu skats uz dzīvi mainās un jūsu domas un darbības atspoguļojas tik lielā mērā, cik paši virzāties uz Gaismu. Jūs atskārtīsies, ka jūs attālināties no tām lietām, kas ir saistītas ar veco domāšanu. Tām vairs nebūs tāda pati pievilcība, vai arī tās jūs vairs nespēs apmierināt. Tas izraisīs pārmaiņas jūsu mūzikas, lasāmvielas un vispārīgo jautājumu izvēlē. Svarīgākais ir tas, ka jūs atradīsiet sev līdzīgos. Lai sekmētu attīstīšanos un virzītu to tālāk uz priekšu, jums ir vajadzīgi līdzīgi domājošie, ar kuriem apspriest savus uzskatus. Jūs varbūt esat atšķirīgāks no citiem cilvēkiem, bet pavisam noteikti, jūs esat tik pat normāls cik visi pārējie. Jums nav jāuzspiež citiem savs viedoklis vai zināšanas, bet gan gaidīt, kad viņi ir gatavi jums piebiedroties. Tāds ir Zelta Likums.

Tā kā mēs nesen to minējām, ne pārāk tālā nākotnē,  Gaismas Darbinieki tiks aicināti dalīties ar savām zināšanām. Pēc tam, kad taisnība sāks nākt ārā, tās ietekmē daudzi vēlēsies uzzināt ko vairāk, un mēs iedomājamies, kā atveras tie centri, kur informācija būs brīvi pieejama. Protams izvirzītākas Būtnes nāks klajā ar savām zināšanām un jums būs vairāki Skolotāji, kas vadīs tās grupas, kuras tiks izveidotas. Šobrīd ir daudzi cilvēki, kas pieprasa taisnību, bet tā ir pārāk sadrumstalota un neuzticama, lai kalpotu citiem. Ja tā tiks pieņemta, tad taisnībai ir vienlīdz jākalpo visiem cilvēkiem un jābūt pietiekami uzticamai, lai izturētu pārbaudi. Līdz ar mūsu atbalstu, mēs ticam, ka tā nesīs “Patiesības Gredzenu” , un ja nepieciešams, mēs to varam atbalstīt ar pilnīgu pierādījumu.

Jūs sapratīsiet, ka atklāšana ir ļoti svarīga, lai drīzumā pilnībā ieietu savā informāciju krātuvē un tā ir viena no lietām ar kuru ir jāiet uz priekšu, otra lieta ar kuru jārīkojas ir “pieklauvēšanas” ietekme, kas sekos. Durvis tiks plaši atvērtas un noslēpumu gadi tiks atklāti parādot to, kā jūsu valdība jūs slepeni izmantoja kā marionetes, tajos karos, kas kropļoja jūsu Zemi. Jūs arī tikāt ierobežoti un liegti atļaujas no centieniem gūt labumus un atīsības, kas ievērjoami uzlabotu jūsu dzīves kvalitāti. Lai nu kā, ja reiz mēs visi varam sanākt kopā un sagatavoties Augšāmcelšanai,tad  jūs pakāpeniski tiksiet celti augšā no tiem pašreizējiem apstākļiem, kas bija vecā režīma radīti.

Joprojām pastāv baumas, kas cirkulē par tumšajiem un viņu pūliņiem turpināt darīt  haosu, tām vajadzētu tikt ignorētām , cik vien iespējams, par cik mēs nepieļausim nekādas darbības no viņu puses, kas ir vērstas pret iedzīovotāju masām. Viņi jau ir izsmēluši savus krājumus un piedzīvo to darbinieku atkrišanu, kas ir pagriezuši viņiem savas muguras un tākā Gaisma aug arvien lielāka un lielāka, būs tie, kas viņiem pievienosies klāt. Tas ir tas, kur jūs varat tumšās enerģijas vest uz spodrināšanu, izstarojot savu Gaismu tajās sfērās, kurās uzskatāt par zemas vibrācijas nesējām. Vidējie austrumi varētu būt viena no tādām sfērām un tādējādi gūtu lielu labumu no gaismas. Tas var mazīnāt tumsonības līmeni tik lielā mērā, ka karojošās puses sāks redzēt, ka vienīgais ceļš uz priekšu ir miers. Pēc gadsimtiem ilgas beršanās un ciešanām ir pienācis laiks viņus apturēt un ļaut cilvēkiem iespēju pieredzēt Mīlestību un Gaismu, kas nepazīst robežas. Drīzumā mēs vēlētos ar jums sākt dialogu, bet tā nebūs pirmā reize, par cik mēs periodiski tikāmies ar jūsu līderiem. Jūsu vārdā mēs vairākas reizes mēģinājām panākt vienošanos, kas novestu pie pasaules miera, bet tā tika noraidīta. Tumšo kārtība, nekad nedeva jums atļauju priekš cilvēku vajadzībām un sekoja tās plānam, lai vairotu sevi. Viņu galvenais mērķis-pasaules kontrole ir izgāzies un tie joprojām nevēlas atzīt sakāvi un aiziet no skatuves. Viņi zina, ka jums ir laiks pacelties, tomēr ir mēģinājuši no jums šīs zināšanas paslēpt. Tāpēc Dārgie, jūs esat sasnieguši krustcēles, un jūsu liktenis ir jūsu pašu izvēlē. Mēs ticam, ka atklāšana ir tas faktors, kas tuvinās patiesībai par mums un tiem ārpuszemes iemītniekiem, kas ir darbojušies pašu interesēs. Tagad mēs esam šeit un apņemam jūsu Zemi ar saviem gaisa kuģiem, bet nevis kautkādā draudīgā veidā bet lai jūs aizsargātu.

Mūsu sabiedrotie turpina virzīties uz priekšu, lai ienestu kādas pozitīvas kustības, kas mums ļaus jums palīdzēt izveidot ideju par brīvās enerģijas ierīcēm.  Daudz un dažādas bija veiksmīgi uzbūvētas un tām ir vajadzīgs tikai mūsu atbalsts, lai būtu zināmas visā pasaulē. Tās nāks gaismā sniedzot vairākas atbildes uz tām problēmām, kas ir iemesls daudzajām grūtībām. Cīņa par “kopā galu savilkšanu” noteiktā laikā tiks likvidēta un lielākā mērā kā pārpilnības programmu rezultāts. Jūsu problēmas ir cilvēku roku darbs, un tur patiešām nav nekāda iemesla, kāpēc jūs tās nebūtu spējīgi uzvarēt. Pārmaiņas jūsu dzīvesveidā un atkarība no Mātes Zemes resursiem nekavējoties atvieglos situāciju, kad viņa pilnā sparā varēs iet uz priekšu  attīrīšanās procesā.

Kustībā atrodas pilnīgi viss, un nekas nekad nepaliek mierīgs kad reaģē uz tām enerģijām ,kas pastāvīgi bombardē Zemi. Tās ir iemesls, kas izraisa pārmaiņas, un tāpēc ka augstas vibrācijas enerģijas būs sagatavotas, lai tiktu paceltas. Jūs, kā Cilvēcīgas Būtnes, neesiet izņēmums uz  ko tā attiecas, par cik tiks ietekmētas visas dzīvības formas. Vienkārši  dariet sev zināmu par tiem svarīgajiem datumiem, kad notiek šāda veida ievade, lai tās jums būtu noderīgas.

Es esmu SaLuSa no Siriusa, un zinu, ka lietas drīz liks par sevi manīt. Tāpēc lūdzu turpiniet darīt darbus, kas ir domāti Gaismai, jo tie dara milzīgu atšķirību gala rezultātam. Jūsu labklājībai es ar savu sirds dziesmu svētīju jūs visus.

Thank you SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translator: Latviesu Team.Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.