Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, April 23, 2010

SaLuSa, April 23, 2010

Šobrīd jūsu prātu ir aizņēmuši visdažādākie pasaules notikumi, un ja sekojat ziņām, tad piekritīsiet, ka tās ir nemiera pilnas. Tas notiek tāpēc, ka augstāka līmeņa enerģijas no cilvēkiem ‘izpurina’ vecos priekšstatus un uzskatus, un tiem ir jāmeklē un jārada jauns dzīves veids. Ļoti daudziem nav priekšstata par to, kas jāmeklē un jādara, bet tie saprot, ka jādara pilnīgi savādāk. Vecais vairs nespēj nodrošināt solīto un jāmeklē jauni veidi kā apmierināt cilvēku vajadzības. Valdības nāk un iet, laužot dotos solījumus, tumšie spēki bija spējuši uz laiku aizkavēt pārmaiņas un tā vien šķiet, ka paši būs pirmie pārmaiņās iesaistītie. Daudzu gadu garumā tumsas izplestie taustekļi ietekmējuši augstus valdību līmeņus, un baiļu politika ir nodrošinājusi opozīcijas apklusināšanu. Daudzu gadu garumā tumsas spēku veiksmi nesošā „firmas zīme” ir bijusi uzpirkšana un šantāža. Tomēr tie nebija rēķinājušies ar tagad notiekošo atmodu un Gaismas stabilo spēku uz Zemes. Pēkšņi, masu apziņa ir pacēlusies, un cilvēki sāk sevi apzināties.

Tagad, vedot kuģi uz Augšāmcelšanos, pie stūres esat jūs, un jūs stingri koncentrējaties uz mērķi. Paātrinājums vairs nav apturams, un aizvien vairāk dvēseles atmostas Gaismai. Aust jauna diena, kurā valdīs Gaisma, pagātne tiks aizslaucīta. Jau tagad enerģijas tuvina jūs noslēgumam, viss, kas saistīts ar ilgi gaidīto pacelšanos, ir gatavs. Ziniet to, ka ļoti daudz darba tika ieguldīts, lai pienāktu šis brīdis, kas atdos to, kas ticis liegts. Tā ir taisnība- jūs paši esat radījuši savu realitāti, tomēr pastāvēja cerības, ka uz šo brīdi būsiet savu realitāti mainījuši paši saviem spēkiem. Tas nenotika, jo jūsu pasaule bija pārāk piesūcināta ar tumsu. Kopā strādājot un apvienojot centienus, mēs ļoti īsā laikā esam iezemējuši Gaismu uz Zemes, un izveidojuši varenu režģa sistēmu. Pēdējo gadu laikā režģis kļuvis vēl stiprāks un centrālajos punktos darbojas kā Gaismas bāka.

Jūs, mīļie, tagad esat sasnieguši to, kas reiz likās neiespējams, un ar panākumiem esat sevi nosargājuši pret tumšajiem. Jūs varēja piemeklēt tāds pats liktenis kā leģendārās Atlantīdas un Lemūrijas civilizācijas, jūs pamodāties tieši laikā, lai izvairītos no vēl vienas milzu katastrofas. Lai arī joprojām notiek negadījumi un incidenti ar upuriem, šādi notikumi jūs ‘neaprīs’. Tīrīšanās ir vajadzīga jebkurā gadījumā, un tā tiks īstenota tieši kā plānota, bet ņemot vērā jūsu labklājību. Kad apvienosim spēkus, tad uzzināsiet par mūsu darbību un to, kam vēl jānotiek. Jūsu drošība ir pirmajā vietā, mums ir vesela rinda dažādu veidu kā jūs nepieciešamības gadījumā izkustināt.

Jūs pacietīgi gaidāt paziņojumu, kas atklās mūs plašai sabiedrībai, arī mēs to gaidām, jo vēlamies uzsākt misiju. Tāda situācija tuvojas, mums ir daudz draugu, kas ar savu ietekmi var to īstenot. Neizdosies tiem, kuri centīsies noliegt un aizkavēt, un tas patiešām ir bezjēdzīgi, jo aiz mums stāv visaugstākie spēki. Jūs dualitātē spēlējat ko līdzīgu lugai, un arī tam ir sava vērtība- jūs gūstat pieredzi kā apieties ar tumšajiem. Pieredzētais jūs ir pamatīgi pārbaudījis, un nu mostaties patiesībai par to, kas esat.

Priekškars pamazām nolaižas un noslēdzas ilgais tumsas periods, kas tik stipri pārbaudīja jūsu spējas. Atlicis pavisam maz, bet beigās jūs atgūsiet savu neatkarību, un droši varēsiet savienot savu Gaismu ar Augšāmcelšanos un ieiet augstākās dimensijās. Tas izklausās vienkārši un, protams, nav arī grūti, mēs turpinām jums ieteikt koncentrēties uz Gaismu. Dzīvojiet ar savu jauno sapratni, izrādiet to kur un kā vien varat. Jūsu piemēram sekos citi, un tā jūs palīdzēsiet pacelties arī citiem. Gaismasdarbinieki pazīstami ar savu mierpilno savaldību un kalpošanu citiem, un daudzi jau ir sasnieguši šo līmeni. Jūs esat Jaunās Pasaules pionieri, jūsu klātbūtne bruģē ceļu tās atnākšanai.

Jūs varētu jautāt, ko visu šo laiku darījām mēs. Atbilde ir– mēs nekad neesam no šejienes aizgājuši, Galaktiskā Flote konstanti atradusies ap Zemi, atstājot lielākos mūsu kuģus ārpusē. Mēs daudz esam strādājuši novērojot jūsu Zemi un nodrošinot tās stabilitāti, jo viņa ik pa laikam „grīļojas”. Tie reģistrēti satricinājumi un veikti stabilizācijas darbi, lai samazinātu varbūtējas nopietnas zemestrīces. Ļoti rūpīgi mēs strādājam ar jūsu atmosfēru un rīkojamies uzmanīgi ar savām tehnoloģijām, lai neļautu pacelties piesārņojuma līmenim. Pie tam mums visu laiku jāņem vērā stāvoklis kādā atrodas Zeme, un jāspēj paredzēt jebkādas izmaiņas. Arī tajās vēl var iejaukties tumsas spēki, kas spēj kontrolēt jūsu laika apstākļus. Tumšajiem tas ir slepens ierocis, kas neatstāj pierādījumus par viņu saistību ar to, bet mēs zinām viņu plānus un atbilstoši rīkojamies. Jūs jautājat, kāpēc mēs nepārtraucam to visu, un mums jāsaka, ka nedrīkstam iejaukties jūsu karmā un tajā brīvībā ko paši sev radāt. Ja pieņemat nepareizus lēmumus, tad pašiem vien jātiek galā ar to rezultātiem, tas ir Cēloņu un Seku likums, kas uzsāk savu darbību.

Radītāja pasaulē eksistē daudz un dažādi harmoniju un līdzsvaru uzturoši likumi, un apgūstot tos caur savu pieredzi, jūs izaugat par Galaktikas cienīgiem pilsoņiem. Tikai pēdējos laikos esat sākuši saprast, piemēram, Nodoma Likumu un tas jums ir palīdzējis saistībā ar Augšāmcelšanos. Ļoti bieži jau esam teikuši- uz ko koncentrējaties, tas piesaista rezultātu. Jūs kopumā esat ļoti viegli izsitami no sliedēm, jo jums visapkārt tik daudz kas notiek, un tieši tāpēc būtu vēl lielāks iemesls un nepieciešamība ar atbildību koncentrēties uz to ko vēlaties.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa, un redzu, cik ļoti vēlaties būt mūsu draugi. Šīs vēlmes piepildīsies, jo pavisam drīz mēs sadosimies rokās.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.