Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 26, 2011

SaLuSa, October 26, 2011Tas ātrums ar kuru norisinās visi notikumi, nozīmē ka praktiski ik ar katru dienu tiek manīts progress virzībā uz izmaiņām, kas vairumā cilvēku dzīvēs ienesīs ievērojamus uzlabojumus. Tas prasīs kādu laiku, bet jau tagad ir ielikti spēcīgi pamati. Visi atvērtie jautājumi, neatkarīgi no Pirmā Kontakta, sāk kļūt skaidrāki un tas dod mūsu sabiedrotajiem visas iespējas virzīties uz ātrāku rezultātu. Līdz ar gaidāmo apziņas līmeņa paaugstināšanos, pēc 11.11.11. tiks sagatavota augsne, lai pabeigtu pēdējās nepieciešamās vajadzības, kuras ļaus sasniegt panākumus. To vairs nedrīkst atlikt un jūs zināsiet, kad viss sāksies.

Tumšie atkāpjas, bet dara to negribīgi, esot gatavi darīt pēdējos mēģinājumus ieviest haosu. Bet viņiem nebūs tāda bauda, jo mēs zinām par viņu plāniem. Viņiem vairs nav tādas vaļas brīvības, ar kuru tie rīkojās agrāk. Mēs iejaucamies viņu darbībās un viņi zina, ka drīz vien viņiem tiks atņemta brīvība. Mūsu sabiedrotie līdz ar mūsu palīdzību sastumj Tumšos vienā čupiņā, līdz viņi vairs nespēs īstenot savus riebīgos darbiņus. Viņus veiksmīgi noņem no jūsu sabiedrības, lai jūs bez grūtībām spētu turpināt savus Gaismas darbus.

Mēs zinām ka arvien vairāk un vairāk cilvēku uzzin par Debesbraukšanu un sāk nopietni pētīt, ko tas nozīmēs priekš viņiem. Par laimi starp jums ir tik daudz apgaroto, tāpēc viņiem nav jāiet tālu lai atrastu atbildes. Tas fakts, ka eksistē daudz vairāk nekā viena laika līnija, ļauj viņiem izskatīt vairākas iespējamības un tas paplašinās viņu redzes leņķi un izpratni. Ņemot vērā to laiku, kas būs nepieciešams, lai parādītos kopējā notiekošā aina, mēs palīdzēsim jums labi saprast, kas jūs sagaida. Pārmaiņām ir jābūt, bet tās īstenojas ejot pa progresējošu un attīstošu Debesbraukšanas ceļu un tālāk. Viss tas ir daļa no ieplānotās evolūcijas un dziļi sevī jūs zināt, ka tā ir taisnība.

Laika periodā, kurā jūs šobrīd atrodaties, dažiem šķiet kaut kas nereāls, jo viņiem nav pazīstama ideja par tik tālu ejošām izmaiņām. Nav nozīmes kādas ticības jūs esat, par cik rezultāts būs vienāds un jūs uzzināsiet par visuvareno Radītāju un Dieviem. Viņi tāpat arī bija visa tā radītāji, ko jūs šobrīd redzat savā fiziskajā realitātē un mēs runājam par jūsu ceļojuma sākumu zemākajās realitātēs. Tā kā jūs to sākat saprast, tad nesenajā pagātnē bija citas Būtnes, kuras tāpat stādījās priekšā kā Dievi. Jūsu vēsturē tie ir pazīstami kā Annunaki no planētas Nibiru, un viņi ir atbildīgi par lielāko informācijas daļu, kas tika turēta noslēpumā un tika izmantota reliģiskos kultos. Arī šī ir viena no lietām, kuru mēs jums izskaidrosim, pēc kā cilvēki spēs apvienoties kopējos uzskatos, kas atspoguļo patiesību.

Jūs vēl nespējat pilnībā aptvert to, ka tūkstošu gadu laikā jūs bijāt turēti tumsonībā. Jūsu realitāte bija Illuminātu safabricēta, kas lika jums noticēt, ka jūs esat kaut kas mazāks, nekā tas, kas esat patiesībā. Tomēr jums par godu, jūs modāties Gaismai, kas pakāpeniski paaugstinājās, lai atgrieztu jūs pie patiesās realitātes. Kā jūs to varat iedomāties, jums priekšā ir piesātināts gads, kad jūsu saņemtie ieguvumi, ļoti pārspēs jebkuras neērtības, kuras jūs varētu piedzīvot. Vismaz jūs tikāt brīdināti par to, ko jūs varētu sagaidīt, ja nejauši jūs uzzināsiet, ka dzīvojat apkārtnē, kas tiek pakļauta fiziskām izmaiņām.

Lai kas arī notiktu, atcerieties, ka jūsu garīgai evolūcijai ir augstāks iemesls un jūs mācāties no savām dzīvēm. Jūs vēl joprojām sekojat savam dzīves plānam un jums vēl ir jāapgūst dažas mācības. Tomēr pēc tik daudzām dzīvēm, nodzīvotām dualitātes ciklā, nebūtu bijis nekāds brīnums, ja jūs tās visas būtu pabeiguši. Pajautājiet paši sev, vai varat jūs vienmēr strādāt un dzīvot Gaismā un vai spējat to ieraudzīt citā dvēselē un saskatīt tajā tikai to labāko. Attiekties pret citiem tāpat, kā pret sevi pašu un apliecināt Visas Dzīves Vienotību. Ja spējat, tad neraizējaties, vai esat pacēluši savu apziņas līmeni, par cik ir skaidri redzams, ka tas tā arī ir.

Sava patiesā „Es” atrašana ir vislielākais sasniegums un tas ar vieglumu ļauj jums dzīvot zemāko vibrāciju vidū, nepakļaujoties tā ietekmei. Patiesībā, pati vien jūsu klātbūtne noved pie šo enerģiju pārveides. Jūs un tūkstoši jums līdzīgo velta sevi šāda veida kalpošanai. Mīļš vārds vai smaids spēj uzmundrināt citu personu uz ļoti ilgu laiku. Lūk kādu spēku jūs sevī glabājat, nenojaušot to potenciālu, kas ir jūsos, lai darītu labu.

Finansiālās problēmas Eiropā turpina izskatīties nopietnas un tie, kas ir atbildīgi par risinājuma atrašanu, neizskatās diez ko optimistiski, lai rastu kādu. Labākajā gadījumā viņi varētu atlikt neizbēgamo kolapsi, kas ātri vien pārleks uz citām valstīm un tālāk uz visu pasauli. Risinājums noslēdzas pāriešanā uz pavisam jaunu sistēmu, kas pieliks punktu jūsu naudas bezmērķīgai izmantošanai un tai pat laikā aizsargās tās vērtību. Viss tas gaida savu uznācienu, kad parādīsies tāda iespēja, bet ne agrāk. Tāpēc viss, ko mēs jums varam paprasīt ir paturēt risinājumus savās galvās, lai nekādi citi faktori netraucētu tā realizācijai.

Dārgie, mums ir patiess prieks, ka pēc tik ilga laika mēs spējam sarunāties, kā noritēs notikumi jūsu tuvākajā nākotnē, kas iespējams kardināli mainīs jūsu dzīves. Tie no jums, kas notikumu gaitai sekoja jau vairākus gadus, protams ir labāk sagatavoti tam, kas tiek sagaidīts. Līdz ar Atklāšanu ir jāatnāk arī tādai nepieciešamai brīvībai, lai mēs varētu sākt atvērti strādāt ar jums, tāpat arī pieejai jūsu masu informācijas līdzekļos, lai ziņotu jums, kāpēc mēs esam šeit. Daudzi jau varētu zināt, bet tikpat daudziem nav nekādas nojausmas, kādi notikumi drīzumā kardināli izmainīs viņu dzīves. No sākuma mums ir jāzin, kā mūs uzņems un jāpārliecinās, ka daudzi no jums ir gatavi saņemt mūsu palīdzību. Pilnīgi noteikti mēs dotu priekšroku strādāt atvērti, nekā no attāluma. Jebkurā gadījumā, daudzas lietas kuras mēs darīsim, būs no mūsu kuģa, jo mums nav nekādas nepieciešamība atrasties uz Zemes.

Es esmu SaLuSa no Siriusa un esmu gatavs izpildīt savu darbu, kā loceklis no Galaktiskās Federācijas komandām, kas ir gatavas uzsākt savu darbu. Jūsu Mīlestībai pret jums mēs darīsim visu, mūsu Brāļi un Māsas.

Paldies Tev SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translator: Arturs.


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.