Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 28, 2011

SaLuSa, October 28, 2011Kā jums patīk teikt ka notikumi sāk paātrināties un ikviens no jums var ieraudzīt tā pazīmes. Vecā paradigma brūk tieši jūsu acu priekšā un tie, kas cenšas to noturēt atrodas bailēs par sekām. Ļaužu spēks parādās visā pasaulē un ik ar katru dienu tā kļūst spēcīgāka. Tā nav vienkārši pārejoša fāze, bet gan periods, kas balstās uz jūsu nodomu ienest pārmaiņas un aizdzīt visu to, kas jau sen nekalpo jūsu vajadzībām. Tas tik tiešām strādā, par cik tas tiek atbalstīts ar neierobežotu Gaismu, kas tiek piesaistīta uz jūsu Zemes. Jūsu laiks ir pienācis, mūsu Dārgie, kad jūsu vīzijas strauji īstenojas un jau eksistē augstākās dimensijās. Gaismas līmenim atliek tikai nedaudz pacelties un nekas vairs nevarēs apturēt vai aizturēt pārmaiņas. Līdz ar gaidāmo enerģijas paaugstināšanos 11.11.11. datumā, pilnīgi noteikti notiks pacelšanās un atliek tikai novērot, cik tālu tā aizies.

Neskaidrības rada tas, kas notiek pasaulē, jo tas nopietni draud traucēt cilvēku dzīvi. Bet tie no jums, kas zina, ka ir vajadzīgs aizvākt veco, var būt par līdzsvarojošo enerģiju haosa novēršanā. Jūs esat nepieciešami kā jebkad agrāk un patiesi daudzi no jums nāca uz Zemi tieši ar šādu mērķi. Ikvienam Gaismas Darbiniekam ir sava personīgā loma un dotajā momentā viņiem ir jāzina, kāds uzdevums ir katram no viņiem. Dažiem ir vienkārši jābūt par Gaismas Bākugunīm, tad kad citiem ir jābūt par dziedniekiem vai Gaismas izplatītājiem. Ja vēl joprojām neatradāt savu nozīmi, vienkārši dāvājiet prieku un mīlestību, lai kur jūs arī atrastos un palīdziet iedvesmot ļaudis. Tai pat laikā esiet pārliecināti, ka tiklīdz tiks atklāts plāns par jūsu nākotni, jums radīsies daudzas iespējas nest ieguvumu.

Laiks turpinās paātrināties un daudziem no jums liekas neiespējami, ka gads jau iet uz beigām. Tas protams ir apsveicami, tā kā turpmākie divi mēneši būs ļoti īpaši. Tas kas līdz šim vēl netika manīts, ir novecošanās procesa palēlināšanās augstāko vibrāciju iespaidā. Galu galā tas apstāsies un tiklīdz jums būs kristāliskas šūnas, visu procesu var pagriezt otrādi ar vienu vienīgu domu spēku. Jaunām šūnām piemitīs augstāks apziņas līmenis nekā vecajām un tās ātrāk reaģēs uz domām. Jau astrālos līmeņos, kur dvēseles pāriet pēc nāves, tām ir pietiekams spēks, lai parādītos jūsu priekšā tā, kā tās to vēlas. Tas palīdz, kad no jauna atnākošās dvēseles satiekas ar citām, kas pārgāja uz šo līmeni ja daudzus gadus atpakaļ pirms viņām. Šajā sakarā, kad jūs pacelsieties, jūs neizjutīsiet neko tādu, kas priekš jums būtu kas jauns.

Kad jūs pacelsieties, daudz kam tādam, kas šobrīd jums izskatās kā ierasta lieta, vairs nebūs nozīmes un visdrīzāk tas visvairāk attieksies uz pārtiku. Lauksaimniecības dēļ vairs netiks izmantotas lielas zemes platības un sākotnējā etapā tiks izmantoti pārtikas aizvietotāji, līdz kamēr jūs ar savu domu spēku nespēsiet radīt sev nepieciešamo. Nebūs vairs nekādas nepieciešamības izvarot vai ekspluatēt Zemi, lai audzētu pārtiku vai dabūtu fosilo kurināmo. Zeme tiks atjaunota savā sākotnējā stāvoklī un jūs kļūsiet par tās Glabātājiem. Tāpat tā nebūs par jūsu atkritumu izgāztuvi, par cik tas, kas netiek izmantots, būs pārstrādāts vai pārveidots citiem mērķiem. No piesārņojuma nebūs ne miņas, jo neviens process to neradīs.

Soli pa solim jūs uzzināt par jauno Zemi un par to, kā viņa mainīs jūsu dzīves. Jūs apzināsieties, ka jūsu vecās metodes bija ļoti rupjas un ka tas nekam nederēja, kā vienīgi peļņas gūšanai. Nākotnē visiem būs viss nepieciešamais un nauda pie tam zaudēs savu varenību. Jūs strādāsiet otra labā un neviena dvēsele nenesīs sevī zemās vibrācijas, jo tās nespēj eksistēt augstākās dimensijās. Tāpēc domāšana un vēlēšanas saņemt labumus, paņemot to no citiem, neeksistēs šajos apziņas līmeņos. Jūsu attīstītajā un mehāniskajā ērā, troksnis nes aiz sevis reālu problēmu, novedot pie saslimšanām stresa dēļ. Tā tāpat nebūs problēma jaunās dimensijās, jo ražošanā, nepieciešamības dēļ tiks izmantotas daudz savādākas metodes, tādas, kuras ir bez trokšņa. Daudz kas tiks radīts realitātē ar domu spēku, pie tam dažreiz piedalīsies ļaužu grupas, kuru apvienošanās spēks būs daudz lielāks.

Jebkas, ko jūs bijāt aicināti darīt šajā laikā būs tik ļoti vērtīgs, kad jūs padomāsiet par tiem brīnumiem, kuri jūs sagaida nākotnē. Galvenokārt mēs vēršamies pie tiem no jums, kas ir nolēmuši īstenot Debesbraukšanu, bet, kā jau mēs to minējām jau iepriekš, ne visi no augstākām vibrācijām vēlas pacelties. Daži no jums pieder savai Kosmiskai ģimenei un jūs atklāsiet, ka jau iepriekš ieplānojāt atgriezties ar viņu uz savu dzimto planētu pēc Zemes ceļojuma pabeigšanas. Dažnedažādas civilizācijas ir gaidībās gūt labumus no jūsu pieredzes, lūk kādus panākumus jūs sasniedzāt. Iespējams tagad jūs sapratīsiet, kāpēc esat tik svarīgi viņām, jo ne katra dvēsele ir gatava ieiet dualitātē vai arī vēlās to darīt. Jūs patiesi esat unikālas dvēseles un jums ir tik daudz kā, ko piedāvāt citiem.

Par cik cikls tuvojas savam noslēgumam, atceraties, ka visi jūs izspēlējāt savas dzīves no dažādām dualitātes pusēm un uz to tiek skatīts tā, ka tā ir kā nepieciešama pieredze, lai ļautu jums nobalansēt abas enerģijas. Iespējams jūs guvāt panākumus dotajā brīdī, bet neļaujiet jūsu sasniegumiem aizslāņot savu saprātu attiecībā uz Tumšajiem. Izjūtiet līdzjūtību un paturiet prātā, ka tiem vēl joprojām piemīt Gaismas un Mīlestības dzirkstis, kas pilnā mērā spēj atrast savu ceļu atpakaļ uz Gaismu. Patiesībā, tā iemesla dēļ, kāpēc viņas nokrita zemāk par citām dvēselēm, ir tas, ka līdz ar laiku tās kļūs par Varenām Gaismas Nēsātājām. Jūs nevarat zināt, kāda ir viņu karma, tāpēc esiet dievbijīgi attiecībā uz viņu lomām jūsu tekošajā vēstures periodā.

Lai arī jūs nesaņemat sodus par jūsu „grēkiem”, tomēr jūs rēķinieties ar to, lai pilnībā izprastu to ietekmi uz citām dvēselēm. Tas var būt ļoti dziļi un sāpīgi, bet tas ir vienīgais veids, lai uzzinātu savas mācības. Kaut kādā līmenī jūs visi iepazināt šādu pieredzi, tāpēc šobrīd jūs varat saprast, kāpēc ir tik svarīgi neapspriedelēt kādas citas dvēseles. Ja jūs apvainoja, pielieciet milzum daudz spēka, lai piedotu un neielaižat sevī naida enerģijas, jo tās iesūcas jūsu ķermenī un izsauc slimības. Tās tāpat atturēs jūs no virzīšanās uz priekšu, tāpēc jūs nespēsiet tās paņemt līdzi augstākās dimensijās.

Es esmu SaLuSa no Siriusa un šodienai ir pietiekoši daudz mācību, tāpēc palieciet koncentrēti uz savu Mīlestību un Gaismu un viss būs labi.

Paldies Tev SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translator: Arturs.


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.