Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, February 27, 2012

SaLuSa, February 27, 2012

Jūs sākat vērot sākums visa beigām, kas ir nospiedis jūs atpakaļ, lai jūs varētu veikt lēcienu uz priekšu, kas nāk ar Augšāmcelšanos. Tā veikusi ilgu ceļu laikā, lai nokļūtu tieši šājā laikā,lai baudītu panākumus visiem mūsu un jūsu mērķiem. Tas bija neizbēgams neatkarīgi no tā, ko Tumšie darīja, lai apturētu mūsu progresu, un galu galā tie paši atļāva uzvarēt dēļ to milzīgās alkatības un augstprātības. Pat nauda nevar izpirkt viņus no sabrukuma viņu impērijai, kas tagad taisās sabrukt. Tas acīmredzot nav palicis nepamanīts, un tas dod pārliecību cilvēkiem, kam ir stāsti ko pastāstīt, kas atklās patiesību. Izmaiņas pēkšņi sāka paātrināties, un jūs varat gaidīt, tās turpinamies no šī brīža uz priekšu. Reizēm jūs varētu mocīt sevi, lai pārliecinātos, ka tas patiešām notiek, jo tie paņems jūsu elpu prom. Vienmēr meklējiet pozitīvus aspektus pārmaiņās, kas bieži ir ceļā "galda attīrīšanai" gatavs jaunajam nākt iekšā.

Tagad, šķirošana starp cilvēkiem, kuri nav derīgi, lai kalpotu jums ir sākusies, tas attieksies uz visām dzīves jomām. Politiķiem ir liela neuzticība un tieksme lauzt zvērestus, lai kalpotu Jums cilvēkiem. Tie jau ir zem kontroles un būs pakļauti izņemšanai kur viņi ir izdarījuši noziedzīgus nodarījumus. Pagaidu valdības tiks ieviestas, kur nepieciešams, un kontrole tiks dota tiem, kuri ir izrādījušies cienīgi šādai atbildībai. Mēs negaidām lielu pretestību izmaiņām, jo mums ir absolūti pierādījumi mums jādodas uz priekšu un tur nevarbūt arguments par to. Ja nepieciešams, mēs varam doties atpakaļ laikā, lai pierādītu punktus, lai jūs apzinātos, kādēļ mēs varam būt tik pārliecināti. Tas nozīmē, ka mums nav spiests piespiest pabeigt mūsu mērķus.

Finansiālais stāvoklis joprojām ir ļoti neskaidrs, bet kustās no vienas problēmas uz citu.Lai kas tiktu darīts tur vairs neatgriezties uz veciem veidiem, un dažām valūtām ceļš sabruks piespiežot izmaiņas, kas tiks atzītas. Tas viss ir daļa no beigām vecajai sistēmai, kas lava daudz krāpniecisku darbību, un nepieklājīgi gūt peļņas. Peļņa nav, kā jūs varētu teikt"netīrs vārds", bet tai būtu jābalstās uz taisnīgu atlīdzību par sniegtajiem pakalpojumiem.Neliels skaits cilvēku ir ieguvuši lielāko bagātību no pasaules, atstājot miljoniem nabadzīgo un daudzus mazāk par izdzīvošanas algām. Nešaubu Ieties ne vienu brīdi, ka tas paliks tā, jo pārpilnība tuvojas, un dzīves standarti tiks ievērojami palielināti. Apmaiņa būs dienas kārtībā, un ar aizvien pieaugošo līmeni cilvēku apziņās būs viegli mainīt savu pieeju no vienas uz citu. Dziļi jūsos ir mīlošas būtnes, kas ātri aizslaucīs prom pašreizējās dogmas, un viltus atšķirības, kas tur jūs šķirti.

Redziet ikvienu,kā piemēram, sevi un pieņemiet, ka tam nevajadzētu būt atšķirīgi, jo jūs visi sākotnēji nācāt no viena avota Visa Kas Ir. Katrs no jums irdzīvojis daudzas dzīves saskaņā ar dažādiem uzskatiem un reliģiskiem pieņēmumiem. Jūs pārvietojāties starp dažādām kultūrām, un tā ir daļa no jūsu vajadzīgās pieredzes,kas jūs aizvedīs atpakaļ uz Gaismu.Vislabāk ir apzināties skaistumu, kas slēpjas to atšķirībās, kas noved pie tik daudzām pieredzēm, kas ir celtniecības ķieģeļi jūsu apziņā. Patiešām, jūs varētu apsvērt, ka nebūtu jēgas dzīvot ar dualitāti ja tas nesniegtu jums visa veida izaicinājumus jūsu izaugsmei.

Laika gaitā cilvēki ir radījuši tik daudz dusmas un naidu savā starpā, ka zemapziņas atmiņas par iemesliem joprojām ir ļoti daudz to rīcībā. Tas ir novedis pie rasu spriedzes un intriga ir bijusi uz to, lai saglabātu jūs pie viens otra rīkles. Bieži melnie ir uzlūkoti kā mazākās Būtnes un kā analfabēti, bet tas bija paredzēts no tumšajiem, jo viņi apzināti nolieguši Viņu reālas izglītības iespējas. Viņi zināja, ka tas padarītu tos vieglāk turēt verdzībā, un simtiem gadu izmantoja šo situāciju. Jūsu entuziasms sportā tomēr daļēji atrisināja problēmu, jo jums ir, ko jūs saucat "vienāds spēles laukums", kur melnais cilvēks ir izcils tajos. Tas ir palīdzējis cilvēkiem pieņemt tiesības pret visām rasēm, izturēties vienādi.

Pat šajā noslēguma divdabības periodā ikviens joprojām var mācīties daudz, jo apstākļi būs vēl uzmesti problēmām pārbaudīt savu apņemšanos būt par vienu, kas dzīvo Gaismā. Ar tik daudz atklāsmēm nākot ārā esiet uzmanīgi, jo tas ir pārāk viegli būt spriedumainiem. Ar visiem līdzekļiem runājiet par jautājumiem, bet dariet to no bezpersoniska leņķa bez pilnvaras no savas emocionālās enerģijas. Atceries, kā mēs esam jūs informējuši vairākas reizes, jūs nezināt citu dvēseles dzīves plānu vai to kāpēc viņi ir izvēlējušies savu pieredzi. Augstākā Gara pasaulē dvēseles ir no vibrācijas, kas nedod enerģijas spriedumam vai sodam, viņi tur mīlestības vibrācijas un tas nav ceļā viņu domāšanas veidam.

Mīļie, jūs esiet izgājušas cauri daudz visādiem cikliem dualitātē, un tagad ir pienācis laiks celties virs tā un izšķīdināt jūsu saites ar to. Pārvietojaties stingri Gaismā un dzīvojiet ar to līdzjūtīgi un mīloši kur visa dzīve veras. Tas nav tik grūti, kā jūs varētu domāt, un daudzi no jums to dara, tiešām nepiešķirot tai jebkādu domu. Kad tas kļūs par jūsu otro dabu, tad zināt, jūs esiet pa labu ceļam uz pabeigšanu un Augšāmcelšanos. Jūs kļūsiet vairāk kā Būtne kas bijāt, pirms atkāpāties uz zemajām vibrācijām. Tam vajadzētu justies dabiski, par cik tas ir jūsu patiesais stāvoklis kā garīgai būtnei. To jūs varat atrast, kad Jums rodas viegluma sajūta, it kā jūs ceļaties gaisā, un miers un klusums, kas ir svētlaime.

Galaktikā Federācija vēršas tuvāk un ir gatavībā, lai ļautu vairāk novērot viņu kuģus. Daži notikumi liecina, ka jūs strauji pieņemat mūsu klātbūtni, un tas tiek veicināts, redzot mūsu kuģus. Ļoti neilgi, un mēs būsim visur, un novērošana kļūs parastāka. Mēs nāksim un iesim ar uzņēmējdarbību, palīdzot jums ar jaunjām tehnoloģijām, kas pacels jūsu dzīves standartus un novērsīs ilgstošas problēmas. Mēs vēlamies, lai jūs būtu laimīgi un mierā, pirms jūs sasniedzat svarīgu punktu un lielisku noslēgumu dualitātei šogad.

Es esmu SaLuSa no Sirius solot jums ik katram laimi un prieku.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Maris


Share |