Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, February 29, 2012

SaLuSa, February 29, 2012

Ja kāds šaubās, ka laiks ir paātrinājies, jums ir tikai jāapsver ar kādu ātrumu ir paājuši pirmie divi mēneši, un tā tas turpināsie līdz Augšāmcelšanai.Sauciens par brīvību no saviem apspiedējiem ir atbildēts, un to spēja radīt papildu problēmas ir jārisina, tiem vairs nav jaudīgas pazemes bāzes, kas uztur jūs viņu vara. Viņi var censties mainīt lietas, bet tās tagad ir ārpus viņu darbības jomas, lai apturētu tās postošo darbību pret tām. Viņu lomas ir samazinātas līdz tādām, kurām ir maza vērtība, un drīz viņu darbība būs gals, jo to vara tiek izjaukta. Nonākot tik tālu mums tikai atliek novērst Illuminati, un lielākā daļa no mūsu misijas būs pabeigta.

Mūsu sabiedrotie ar mūsu palīdzību dara visu iespējamo, lai radītu spiedienu plašas saziņas līdzekļiem atgriezties uz patiesu un faktisku pārskatu publicēšanas, un lai novērstu cenzūras, kas ir izmantotas, lai slēptu patiesību no jums. Ar tik daudz notiekošo mēs vēlētos redzēt presi ziņojam par pasaules mēra atkāpšanos un arestus kur iesaistīti augstu rangu cilveki noziedzīgajās darbībās.Šāda informācija palīdzēs dot pārējiem pārliecību nākt klajā, un palīdzēt attīrīt banku sistēmas un politiku no amorālas un negodīgas darbības un tiem, kas tikai strādā sev. Jūs varat gaidīt dažus pārsteidzošus notikumus ļoti drīz, kas parādīs, bez šaubām, ka vecais paradigms ir sagruvis un nekad vairs neaugs vēlreiz.

Esiet pārliecināti, ka vecais tiks demontēts, un tāpēc tās aizstājēji ir gatavi aizpildīt vakumu. Tas ir plānots tā, lai jums neērtības būtu minimālas. Būs īslaicīgas grūtības, jo izmaiņas būs milzīgas un ta sir izaicinājumu arī mums. Tomēr, kā ar jebkuru citu aspektu mūsu misijas mērķis ir ātri iepazīstināt Jūs ar jaunām tehnoloģijām, un nodrošināt jūs ar nepieciešamajiem līdzekļiem, lai kļūtu viss sev pietiekami. Mēs vēlamies darīt jūs brīvus cik iespējams lai jūs spētu izmantot to, ko mēs jums atnesīsim, tas pacels jūs augšup uz nākamo līmeni pieredzē.Tad mēs būsim panākuši pilnīgu kontaktu ar jums, un mēs būsim kopā izveidojuši labas darba attiecības. Dzīve mainīsies uz labu tik īsā laikā, un laimes viļņi pārņems visu pasauli.

Tagad, mīļie, dzīvojat dzīvi ar pilnām cerībām par to, kas nāks, jo nebūs nekādas vilšanās un mūsu solījumi tiks izpildīti. Mēs pieņemam iespēju iepazīties ar jums un sniet sīkāku detalizāciju, kas jums stāv priekšā, jo ir dažos gadījumos neskaidrības par to, kas jūs var sagaidīt. Tomēr nav nekādu šaubu, ka tomēr daudz jūsu ceļi var klīst, jums tomēr būs iespēja pacelties. Neesiet zem nekādas ilūzijas par beigu laikiem, jo tas ir beigu laikmets, kas ir redzējis jūs esam testētiem līdz robežām, un viss interesēs kā iegūt pieredzi dualitātē. Jūsu kalpojums ir viens no ļoti lieliem upuriem, atstājot austāko vibrāciju komfortu un skaistumu, lai spertu soli nezināmā. Nav nekāds brīnums, ka katra dvēsele tiek redzēta ar tik lielu apbrīnu un mīlestību.

Jautājumi ir sasnieguši punktu, kur jūs varat gandrīz sagaidīt lielu labumu reizi nedēļā, jo daudzas izmaiņas pavirzījušās tik ātri. Tas ir jautājums, vai šādas tendences var nodot jums caur kādu ziņu izklātnēm. Protams internets ir vairāk atvērts un brīvs, bet jums ir jāmeklē, lai atrastu šādus avotus. Galu galā ātrāk nekā vēlāk, būs klaigas ziņot faktisko pārskatus par to, kas notiek, jo pretējā gadījumā atsevišķas aģentūras tiks atstātas novārtā.Tāpēc mums nav pārāk daudz bažas šajā sakarā, jo patiesība būs pārāk laba, lai to palaistu garām un veiktu sensacionālus virsrakstus. Pārāk maz cilvēki kontrolējuši plašsaziņas līdzekļus jau ļoti ilgu laiku, taču tas ir kļuvis grūtāk Cabalam veicināt melus, kas ir vilkušies pirms jums.Jūs jau tagad esiet kādu laiku pamodināti saprast veidu, kādā jūs esiet virzīti ar viņu pašu darbu kārtību. Tuvākajā nākotnē tas viss mainīsies, un jūs beidzot varēsiet uzticēties, ko jums saka prese.

Šie ir spēcīgi laiki, kad jūs varat vizualizēt to, ko jūs vēlaties no dzīves, un tas kļūs par jūsu īstenību. Tāpēc domājiet pozitīvi un neļaujiet jebkādām baiļu pilnām ziņām novirzīt jūs no jūsu ceļa. Protams būs jomas, kuru izmaiņu ietekmē tiks skarti cilvēki, bet palīdzība būs pie rokas ,jo sevišķi tagad kad daudzi no jums ir tuvinās kopā. Tas pieaugs, un ar mūsu nākšanu un jūsu atbrīvošanu no tumšajiem un tām atšķirībām, kas ir tikušas izspēlētas, lai saglabātu jūs atsevišķi vienam no otra pazudīs. Beidzot jūs sapratīsiet, ka jūs esiet viens vesels un sadarbosieties savā starpā, par labumu visiem. Nenosakot nabadzību un savu tiesību noliegšanu, cilvēce sen būtu vienota, jo sirds dziļumos jūs esiet no vienotas apziņas līmeņa grupas, kas vēlas vienotību starp visiem cilvēkiem.

Tagad ir pienācis laiks atbrīvot bagāžu kas jums veikta no šīs un iepriekšējām dzīvēm. Ar apziņas līmeņa paaugstināšanos, jūs varēsiet noteikt un nogriezt saikni ar to, kam nav vietas jūsu apGaismotajā ES. Patiešām, kas ir pieņemams pēdējā laikā, tagad var atrasties nevietā, jo jūs paaugstināt jūsu vibrācijas. Jaunais JŪS ir uzcēlies no vecā JŪS pelniem, un veido iemiesojumu, kas ir piemērots Augšāmcelšanai, ko jūs dēvēsiet, kā jūsu kristāliskās truktūras ķermeni. Tas pats par sevi nodrošinās jums veselīgu dzīvi, kas ir brīva no slimībām, kas saistītas ar zemākajām trīs dimensiju vibrācijām.

Es esmu SaLuSa no Siriusa, un zinu, ka jūs atradīsiet mūs visvairāk simpātiskus un noderīgus jūsu vajadzībām, bet tas būtu vēl labāk, ja vairāk jūsu zinātu par mums. Mēs pieminam vēlreiz nepieciešamību izplatīt ziņas par izmaiņām, bet tādā veidā, kas nav valdonīgas vai pārāk uzbāzīgas. Tas palīdzēs mazināt iespējamo šoku, ko izjūt tie, kuri nav pilnībā informēti par to, kas drīzumā notiks. Sākumā daudzi cilvēki kļūs tik bailīgi,kamēr viņi sapratīs, ka mūsu uzņemšana ir visdabiskākā parādība. Tā notiek vienmēr, kad civilizācija sasniedz punktu savā attīstībā, kad tie tiek sagatavoti savā apziņas līmenī saprast un pieņemt to saikni ar zvaigzņu Būtnēm. Jums esiet šajā stadijā tagad, bet tas padarīs daudzus neziņā, jo tiem nav uztvere vai izpratne par to patiesājām ģimenēm. Mēs nākam ar mīlestību, lai dalītos ar jums.

Paldies SaLuSa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Maris


Share |