Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, November 27, 2009

SaLuSa, November 27, 2009

Uz Zemi nākošās enerģijas paaugstina Gaismu uz Zemes. Tā izpaužas patiesības atklāšanā, kas aizvien jūtamāk pārņem pasauli. Kādā noteiktā līmenī, ko sasniegsiet tikai pēc Augšāmcelšanās, eksistē tikai patiesība. Jūsu apziņas paplašināšanai ir nepieciešama patiesība par jūsu pagātni un vēsturi. Šī patiesība atbildēs uz daudzajiem jautājumiem par cilvēces krišanu, un kādēļ jūs tik lēnām virzāties atpakaļ uz Gaismu. Uz doto brīdi jums jāsaprot, ka tikāt tīši aizturēti savā attīstībā un darīts tika viss, lai jūs noturētu tumsā un neziņā, un lai jūs neko nezinātu par savu patieso dzīves mērķi.

Nešaustiet sevi par to ko ne pārāk labi, iespējams, esat veicis šajā vai pagājušajās dzīvēs. Tādi bija apstākļi. Jūs netiekat par to nosodīti vai pelti. Jūs tikāt turēti neziņā un verdzībā. Tādēļ mēs jums visu laiku atgādinām- jūs esiet Dieva bērni un atrodieties Mīlestībā un Gaismā. Vislabākā jūsu reakcija būtu- uztvert visas dvēseles kā daļu no sevis, kurām visām ir vajadzīga un nepieciešama jūsu mīlestība. Visi esat gājuši cauri dažādiem notikumiem, kas iever sevī arī tumšas rīcības. Atcerieties tos brīžus, kad citi jums palīdzēja pacelties uz augšu, un to mīlestību ko saņēmāt savas dvēseles dziedināšanai un esiet augstsirdīgi un cēlsirdīgi.

Mēs te atrodamies priekš jums visiem. Ja noraidāt mūs, tad tā ir jūsu izvēle. Mēs pagaidīsim līdz tiks izdarīta cita izvēle. Neviens jūs nestumj darīt to, ko nevēlaties, bet mēs tikai iedrošinām jūs meklēt patieso dzīves mērķi. Mēs tikai jūs lūdzam- apziniet, ka atrodaties lielo izmaiņu periodā, kas jums var nest lielu ieguvumu. Jūsu pamošanās notiek arī tad, ja tā ir sāpīgi lēna. Ar ikvienu tā notiek tieši tik ātri vai lēni cik to vēlaties jūs un spējat to izturēt, un tiksiet galā. Jums ir pavadoņi, kas pazīst jūs labāk nekā jūs paši sevi, un ja ieklausītos tajā klusajā balsī sev iekšā, tad nekļūdīsieties. Kad esat iekšējā konfliktā, tad zaudējat savu ceļu un pamatu zem kājām, bet ziniet un esiet droši- vienmēr atgriezīsieties uz Gaismas ceļa. Vai Ceļš ir viegls vai grūts, tas atkarīgs tikai no jums. Un vieglāks tas kļūst tad, kad saprotiet, ka viss, kas notiek ir paredzēts un vajadzīgs jūsu dvēseles evolūcijai. Apgūstiet mācības un ejiet tālāk, un tās vairs pie jums neatgriezīsies. Ja neapgūsiet, tad tās nāks pie jums atpakaļ tik ilgi, līdz tomēr tās apgūsiet. Steigai nav nozīmes, jo dzīve ir bezgalīga un tas esiet tikai jūs pats, kas nosprauž savus mērķus.

Tik daudz dvēseles ir iesaistītas jūsu Augšāmcelšanās ceļā un nodrošina jūsu iespēju pacelties! Tās ir gan no Zemes, gan ne no Zemes. Mēs esam daļa no šīs grupas; tie kas iekļausies jūsu nākotnes dzīvē. Iespējams, jums šķiet, ka progress ir pārāk lēns, bet tas ir tāds tāpēc, ka jūs tiekat no lielā miega modināti ļoooti maigi. Par daudz un par ātri var nodarīt jums lielāku kaitējumu kā labumu. Tādēļ pat pirmā kontakta atklāšana tiek ļoti rūpīgi izvērtēta. Mēs nemitīgi vērojam to, kas notiek uz jūsu planētas, to kā pieņemiet jebkādas iespējas un jaunumus. Tik daudz faktori jāņem vērā, lai rīkotos tieši īstajā brīdī.

Visu laiku esiet mierīgi un rāmi, un jūs sāksiet mūs redzēt tad, kad tas būs droši, vispirms, jau jums pašiem. Mēs domājam vairāk par jums nekā par sevi. Tumšie darīs savu darbu, lai bremzētu notikuma attīstību. Pastāv kāds noteikts datums (ko nedrīkstam izpaust), pēc kura mūsu rīcība varēs kļūt daudz radikālāka, ja vien notikumi paši nesakārtosies labvēlīgi jau līdz šim datumam. Jums nav par ko raizēties vai baidīties, jo mēs ar tādiem vai citādiem līdzekļiem padarīsim zināmu mūsu klātbūtni oficiālajās instancēs. Šī nebūt nav pirmā reize, kad to sakām. Mēs tikai vēlamies to atgādināt tādēl, lai jūs iepriecinātu.

Dualitātes spēle, kurā esat iesaitīti, ir patiešām nopietna. Un jūs vēl brīnāties, kādēļ tik neskaitāmas dzīves pavadījāt tik zemās vibrācijās. Jūs jau iepriekš zinājāt, ka tā tas būs, ka atradīsieties apstākļos, kad nesajutīsiet saikni ar Avotu, būsiet atrauts no Avota. Patiesībā, tas nekad nevar notikt! Bet tad, kad vibrācijas ir zemas, ir daudz grūtāk pacelt sevi Gaismā. Tieši tāpēc esat jutušies atrauti no Visa Kas Ir un tad centāties sevi aizsargāt uz citu rēķina. Tie, kas zināja patiesību, mudināja jūs tā rīkoties, tie bija pievērsušies savu spēku tumšajai pusei un kontrolei pār jums. Jūs jautāsiet, kā Dievs to pieļāva? Un atbilde ir vienkārša- jūs paši brīvprātīgi pieteicāties iegūt šādu pieredzi. Jūs nodrošināja Dieva solījums, ka jums palīdzēs atkal piecelties. Nu gandrīz jau esat pabeiguši šo laika ciklu un uzkrājuši milzīgas zināšanas un sapratni par dualitāti. Jums nekad vairs nevajdzēs iet šo ceļu atkal un Augšāmcelšana nodrošinās jūsu palikšanu Gaismā un pelnītajos panākumos.

Es esmu SaLuSa no Siriusa, un mēs no Galaktiskās Federācijas, saprotam kādā mainīgā un nepastāvīgā laikā tagad dzīvojat. Jaunie uzskati un lietas pārklāj visu veco sevi nokalpojušo. Tiem, kas par šiem procesiem neko nezina, tas var likties mulsinoši. Kā Gaismas Būtnēm, jums ir spējas citus pacelt sev līdzi Gaismā. Miers atnāks tad, kad apklusīs ieroči un mēs droši sakām-, reiz visi ieroči kļūs nelietojami. Mēs aizsargāsim jūs no jebkādiem mēģinājumiem pārtraukt Zemei paredzēto plānu un atjaunosim jūsu ceļu uz augšāmcelšanos.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.