Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, November 30, 2009

SaLuSa, November 30, 2009

Ļoti daudziem galvenās rūpes dzīves laikā sagādā veselība un atbilstošās ārstēšanas metodes. Tādā valstī kā Amerika ārstēšanu nosaka maksāt spēja, bet prezidents Obama ir sācis mainīt šo lietu kārtību un strādā pie jautājuma par tiem, kas to nevar atļauties. Taisnīgā un mīlošā sabiedrībā nav pieņemama diskriminācija un visi tiek nodrošināti ar vienlīdz labu aprūpi. Tas ir svarīgi arī no sekojoša viedokļa- cilvēkus ietekmē vispārējais piesārņojums, kaitīgās kimikālijas produktos un ēdienā. Iesaistītās industrijas ir pāri darījušas ikvienam pasaules iedzīvotājam un tām būs par nodarīto jāmaksā. Tik daudz slimības vai nāves ir izraisījušas to smaržvielas un pielietotās vielas. Diemžēl bieži vien likums ir ražotāju pusē nevis upuru.

Patiesība ir tāda, ka jebkurai jums zināmajai slimībai ir ārstniecības līdzekļi, bet tie tiek turēti slepenībā, jo pār visu valda nauda. Tai pat laikā daudziem šiem medikamentiem piemīt tādi blakusefekti, kas, ārstējot pamatslimību, var parādīties kā vēl nopietnāki sarežģījumi. Piemēram, tik populārais vēzis. Jau sen ir izstrādāta vesela rinda vēzi ārstējošu medikamentu, bet vēl joprojām, tāpat kā iepriekš, tiek pieļautas cilvēku ciešanas un nāve. Ir piemeklēti arī dabīgie ārstniecības līdzekļi, bet tiek darīts viss, lai ierobežotu to lietošanu. Mīļie, tas viss mainīsies un ne tikai kļūs pieejami visi ārstniecības līdzekļi, bet no mūsu puses tiks ieviesti pavisam jauni dziedināšanas veidi. Tās būs tādas metodes ko pagaidām tikai sākat apjaust un saprast, kas ir ātras, efektīvas un neķirurģiskas.

Paturiet prātā, ka jūs pacelsieties gaismā fiziskajos ķermeņos un tie jau tagad lēnām mainās. Lai vai kā, tie būs veseli un nākotne būs gaiša, spoža un veselīga. To visu nosaka jūsu vibrāciju līmenis, un jo augstāks tas ir, jo tīrāks un veselāks kļūst jūsu ķermenis. Šo procesu ietekmē daudzi faktori sākot jau ar apziņu, jūsu attieksmi, un veselīgu attieksmi pret savu ķermeni. Ļoti bieži bailes no slimības ir tieši iemesls saslimšanai. Pievilkšanas Likums nostrādā ļoti vienkārši, par ko domājiet, to piesaistiet. Jūs arī zināt, ka bailes ir tumsas spēku ierocis un tie piestrādā pie tām, lai radītu haosu. Tie nav vēl padevušies, viņu impērija vēl raustās krampjos.

Skatieties priekšā uz pozitīvajām izmaiņām, kas pilnīgi pārveidos jūsu sabiedrību. Koncentrējieties uz tiem labumiem un priekšrocībām, kas jums ir vajadzīgi un ko gribiet nevis uz to, ko negribiet. Palīdziet citiem- tiem, kas domā ka dualitātes cikls beidzas ar nāvi, nelaimēm un katastrofām. Tādas runas iedveš bailes un var piesaukt sliktāko scenāriju. Noslēgums nebūs apokalipses pareģojumu piepildījums. Ziniet,- nav no kā baidīties, ir tikai tikai pašas bailes un beigu laiks ir priecīgi jāgaida kā atbrīvošanas cikls no dualitātes. Fiziskajām izmaiņām neizbēgami ir jāpavada šis attīrīšanas un atjaunošanas process un Zemes. Un tas tiek kārtots tā, lai maksimāli samazinātu briesmu iespējas.

Labāk, ja ļaujat visam vecajam aiziet un tikt aizslaucītam prom. Tam visam nebūs vietas jaunajā Zemē. Nākotne ir atbilde jūsu lūgšanām, un piepildīs visu jūsu sapņus par mīlošu sabiedrību, kas balstīta uz dalīšanos un rūpēm. Tie, kas pretojas izmaiņām, jo ir centrējušies uz sevi un savām vēlmēm, var to turpināt darīt, bet tas nekādi neapstādinās citu cilvēku progresu, kuri vērš savu skatienu uz augšu. Tuvojas laiks, kad notiks zināmi un zīmīgi notikumi. Un jūs redzēsiet, ka solījumi sāk piepildīties. Jūs esat bijuši brīnum pacietīgi un neiztukšojami, ejot cauri tādiem notikumiem, kas pārbaudījuši jūsu ticību, uzskatus nākotnei. Tam, ko paredz Augšāmcelšanās.

Mēs esam ne tikai jūsu sargi, bet arī Radītāja ziņneši. Jums tiek dotas nepieciešamās zināšanas par cikla noslēgumu, un tajās pilnīgi nemaz netiek runāts par nelaimēm un nāvi. Tai ir jābūt prieka un pacilātības pilnai pieredzei, jo visas vecās saites ar tumšo aktivitātēm tiek uz visiem laikiem pārtrauktas. Galaktiskā Federācija kopā ar citiem augstāko pasauļu spēkiem nes atbildību par to, ko noteikusi Karmas valde. Jūs esat radījuši veidu kādā jūs pavadīsiet pedējās dienas uz vecās Zemes, un jūsu aizvien pieaugošais apziņas līmenis gludina jūsu Augšāmcelšanās ceļa grumbas. Tā būs fantastiska pieredze un jūs par to uzzināsiet īpašā kursā.

Cilvēku rase ir zināma kā ļoti izturīga un tai piemītošu spēcīgu raksturu. Sirdīs jūs esat labdabīgi un savus līdzcilvēkus ļoti mīloši. Kādā noteiktā brīdī jūs pavisam viegli noliksiet pie malas visas gadiem ilgušās atšķirības un dažādības. Jūs jau pieņemat, ka esat Viena Rase. Vēl lielāks progress tiek sasniegts, kad strādājat kopā unisonā. Daudzi gadījumi jau ir pierādījuši, ka varat mierīgi strādāt lielā vienotībā un apvienībā. Tas noticis daļēji arī tāpēc, ka jūsu valstu robežas ir atvērtas un jūsu varat ceļot un iepazīt citas kultūras un uzskatu sistēmas. Un rezultātā redzēt, ka visur cilvēki vēlas dzīvot mierā un laimē. Šo mērķi tiek plānots sasniegt pavisam drīz, bet nu ne jau vienas nakts laikā, mīļie, bet rūpīgi, metodiski to apdomājot un pieejot tam.

Es Esmu SaLuSa un atstāju jūs pārdomās un zināšanās par to, ko mēs darām, lai atvieglotu ciešanas uz Zemes. Mēs jums kalpojam ar lielu mīlestību, un, paldies, ka kopā ar mums strādājiet uz Gaismu!

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.