Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, September 28, 2011

SaLuSa, September 28, 2011Nav šaubu tam, ka ne tikai laiks ir tas, kas turpina paātrināties, bet arī svarīgi notikumi, kas ir nepieciešami pārmaiņām arī sasniedz kulminācijas punktu. Tas labi sekmē tuvāko laiku, kas ir izcelts ar 11.11.11 Mīlestības Vilni. Labās ziņas starp Gaismas Darbiniekiem ceļo ātrāk kā jebkad agrāk un informāciju tīkls turpinās paplašināties. Tas viss norāda uz priekšā gaidāmo laiku un jūsu cerību izpildi. Pārmaiņu enerģijas ir neapturamas un mēs nodrošināsim ka tā plūstu nepārtraukti starp tiem, kas ir opozīcijā pret to. Mēs esam pastāvīgā kontaktā ar jūsu līderiem un pat ja tiek izrādīta kaut kāda pretestība, viņi parasti sadarbojās ar mums. Pasaules svārstīšanās ir uz sabrukšanas robežas, un viņi saprot, ka tikai pilnīgi jauna pieeja nodrošinās izeju no tā visa. Tumšie tic, ka tā būtu viņu priekšrocība un viņi mērķē uz virsrokas gūšanu, bet mēs pavirzījāmies pret viņiem , lai panāktu debesbraukšanu.

Kā bija gaidāms, cilvēki saceļas pret tiem, kas iemūžināja tos nosacījumus, kas turēja jūs kontrolē. Dažreiz tas ir sāpīgs, bet neizbēgams pārmaiņu process, jo jūs pārlaužat viņu važas pār jums. Mēs novēršam Tumšos no šāda veida gadījumu izmantošanas, kas varētu veicināt vardarbības situācijas un radītu maldīgu iespaidu par tiem, kas kaut ko pierāda. Mēs redzam, ka jūs esat ļoti atturīgi un cenšaties saglabāt viņus tik mierīgus, cik vien tas ir iespējams. Tās ir jūsu tiesības pierādīt, bet iestādes baidās šāda veida pretestību pret viņiem. Tas ir iemesls tam, kāpēc viņi cenšas novērst tāda veida ziņas, kas tiek ziņotas. Lai nu kā, tas nedarīs nekādu atšķirību, jo pārmaiņu kustība ir attīstījusies pāri to uztverei. Palīdzēja arī varenās Būtnes, kas izmanto savu ietekmi, lai pārliecinātu, ka šo kustību līderi ir labu motīvu ietekmējušies. Esiet droši, ka tiks sniegtas vēl daudz palīdzības, nekā jūs to varat iedomāties.

Ir pasakaina Gaisma, kas izplatās pāri Zemei, tā savieno vairākas grupas, kas piesaista arvien vairāk un vairāk cilvēkus. Kur daži neapzinājās esošo cīņu starp Tumšo un Gaismu, tagad viņos notiek iekustināšanās un daudzi pamostas. 11.11.11. pieaugošā enerģija , kas tiks ienesta, palīdzēs jums visiem, arī Mātei Zemei. Atpakaļ ceļa nav, un patiešām, kam gan jums tas, kad tik brīnišķīga nākotne jūs gaida, kura atbrīvos jūs no dualitātes cikla. Katram no jums, nākotne ir jūsu izvēlē un jums tiks piešķirta izvēles brīvība. Esiet savas intuīcijas vadīti un palieciet pie savas izpratnes par to, kas ir priekšā. Kopš jūs bijāt ierobežoti savās dzīvēs uz Zemes, jūs pēkšņi esat sagatavoti, lai taptu par Kosmiskām Būtnēm. Paraugieties uz mums un saskatiet savu nākotni mūsos, jo tā ir jūsu patiesā iespēja. Mēs esam Meistari un arī jūs virzāties uz savas apziņas paplašināšanos, kas atgriezīs jūs pie iepriekšējā statusa. Daudzi šaubīsies par to, ka tie ir spējīgi uz ko tādu, bet mēs jūs pārliecinām, ka tas ir jūsu liktenis.

Mēs sakām jums vilkt Gaismas mantiju visu laiku un esat tie, kas esat, negaidot Augšāmcelšanos. Nenoteiktības un pārmaiņu ietvaros palieciet rāmi un mierīgi un tai pat laikā jūs darīsiet visu, kas no jums tiek sagaidīts. Pagaidām tas nepiederēs, pirms dzīve nepāries labākā kvalitātē un jūs droši zināsiet, ka notiek pēdējās darbības, pirms kritīs aizkari, lai nobeigtu šo dualitātes ciklu. Jā, daži piedzīvo grūtus laikus, bet jūs varat saprast sirdi zinot, ka izpratāt, ka beidzamie laiki varēja būt pilni ar pārbaudēm, un to, ka jūs varat tikt tiem pāri. Pasaulīgi notikumi piemērojas, lai pēkšņi darītu pārsteiguma soli tālāk un tas pacels jūsu drūmumu, jo notiks daudzas lietas, par kurām jūs neapzinājāties. Mēs nereklamējam mūsu precīzos nodomus, jo te joprojām ir tie, kas var iejaukties mūsu darbā. Lai nu kā, tiklīdz mēs nolemjat iet tālāk, mēs necietīsim traucējumus un tie tiks apturēti. Mūsu ceļā mēs neizmantojam vardarbību, bet gan mierīgu pārliecināšanu un mēs nekad neizmantojam draudus. Tagad jūs varat būt gaidībās dažas nedēļas un priekšu, pirms jūs visi pieredzēsiet 11.11.11. un tas nesīs spēcīgu enerģiju, kas ievērojami pacels daudzus jo daudzus cilvēkus. Jūs uz to varat paskatīties, kā uz jaunās Gaismas perioda sākumu, kas brīdinās par ceļa atvēršanos uz Augšāmcelšanos.

Lai atrastos šeit, šādā svarīgā brīdī, jūs veicāt tālu ceļu un piedzīvojāt daudz ko, un visa tā nozīmība drīz ausīs pār jums. Gaidiet tikšanos ar mums un savu priekšteci no Iekšējās Zemes, kura klātbūtne tiek turēta slepenībā no jums, gluži kā tās daudzās zināšanas, kas atklās patiesību, par jūsu īsto būtību. Patiesības slēpšanas laiks ir pagājis un nākotnē jums tiks sniegta visa informācija, parādot jūsu saistību ar mums un dievišķo plānu priekš jums. Bruņojušies ar patiesību, tā kliedēs jebkādas palikušās šaubas, kuras jums varēja būt, attiecībā par nākotni. Jo vairāk dvēseļu mostas no lielā miega, jūsu zināšanas būs nenovērtējamas, jo jūs varat dot viņiem tās garantijas, kas nostādīs tos uz Gaismas Ceļa. Līdz šim ir bijis grūti atrast patiesību uz nepatieso informāciju fona. Daudzu gadsimtu laikā, jūs tikāt nomākti ar baznīcu un valsti, kas vada izglītību un nostāda jūs tādā stāvoklī, kur jūs esat atkarīgi no viņu zināšanām. Nu jūs esat pietiekami bruņojušies ar taisnību, lai balstītos uz to un izlauztos no viņu varas pār jums. Daudziem no jums piemīt ļoti spēcīga intuīcija un jūs varat novērtēt savu pārliecību par to un tām citām dvēselēm, kas ir par pārmaiņām, tas ļaus jums izlemt, kas ir labs un kas nē. Patiesībā, jums ir pieejamas visas zināšanas un tas nav nekāds jaunums, ka augstāko patiesību jūs turat neapzināti. Ticiet sev visās situācijās, bet tomēr esiet gatavi lielākai patiesībai, kas tiks atklāta.

Es esmu SaLuSa no Siriusa un esmu tik priecīgs par pārmaiņu paātrināšanos, jo jūs bijāt pacietīgi ļoti ilgu laiku. Beidzamā kauja starp Tumsu un Gaismu notiks vairāk nekā vienā līmenī un fiziskajā līmenī mūsu sabiedrotie izturas kā uzvarētāji, novēršot jebkādus pēdējos mēģinājumus ieviest haosu. Augstākajos līmeņos cīņa jau ir uzvarēta, jo Gaisma ieskauj Zemi un tā ļoti ātri pieaug. Viss ir kārtībā mīļie, un jūtīgākie starp jums var just, ka pretimnākošās pārmaiņas ir tuvu lai izpaustos. Mēs ejam ar jums visiem, Mīlestībā un Gaismā.

Paldies Tev SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translator: Arturs.


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.