Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, December 30, 2009

SaLuSa, December 30, 2009

Pēdējās gada dienās, pirms ieiešanas 2010. gadā, gaisā virmo priekšnojautas. No dažādiem avotiem jūs gūstiet aizvien vairāk apstiprinājumu tam, ka jaunais būs pabeigšanas gads. Sāk parādīties rezultāti tam, kas aizsācies daudzus gadus atpakaļ un solījās sniegt galvenās izmaiņas jūsu civilizācijā. Vairs nepastāv jautājums, vai izmaiņas notiks, bet gan jautājums ir – kad. Un 2010. ātri vien parādīs, ka ir pirmais daudzajās izmaiņās. Mūsu sabiedrotie ir pilnīgi gatavi pildīt savu uzdevuma daļu un apzinās savas lomas svarīgumu. Notikumi kārtosies noteiktā secībā un tie pakāpeniski pildīs jūsu pacelšanas plānu. Izmaiņas jūsu Visumā notiks kopā ar Augšāmcelšanos jūsu prātos, un noteikts enerģijas līmenis turpinās ietekmēt Zemi. Jūs sapratīsiet, mīļie, ka tāda mēroga izmaiņas nevar tikt īstenotas ar Cilvēka rīcību vien.

Skatoties uz 2009. gada notikumiem, pagrūti sameklēt ļoti daudzus pozitīvus. Tomēr, mums, ASV prezidenta Baraka Obamas ievēlēšana, bija svarīgākā Gaismas uzvara. Viņa ietekme un pasaules miera vēlme nes ļoti svarīgās un nepieciešamās izmaiņas, bet šis ceļš nav viegls. Daudzi nostājušies opozīcijā, un jau tā grūtais darbs tādējādi kļūst vēl sarežģītāks. Nav bijis tāda prezidenta, kas būtu kalpojis bez mūsu palīdzības, bez kontaktiem ar mums, un mēs ar prieku strādājam ar Obamu, kurš savas rīcības priekšplānā ir pasludinājis pasaules mieru. Viss griežas tikai ap šo uzdevumu un citas valstis pievienosies, lai īstenotu šo plānu un gūtu panākumus. Pārāk daudz vēl ir tādu cilvēku, kas atrodas spēka vietās un bremzē procesu padarot to sāpīgi lēnu. Tas tiks mainīts tuvākajā nākotnē, un jūs pieredzēsiet lielu enerģiju padeves, kas stimulēs daudzas cilvēku grupas tālākai rīcībai.

Par laimi, Gaismas spēki tur līdzsvaru pār visu notiekošo. Un tādējādi jūsu uzvara pār tumšajiem ir droša. Protams, viņu rindās valda apjukums, apmulsums, iekšēja cīņa, kas tikai paātrinās viņu beigas. Mēs ļoti uzmanīgi vērojam visu, kas notiek uz un ap Zemi. Mums ir jāatļauj notikt Zemes Mātes nepieciešamajām izmaiņām- attīrīšanai, bet mēs varam to virzīt tā, lai izvairītos no masveida sagrāvēm. Mūsu atbildība gulst pār to, lai maksimāli samazinātu personīgo bojājumu un dzīves zaudēšanas gadījumus. Bet absolūti brīva rīcība mums nav, jo pastāv tādi faktori, kas saistīti ar karmu un augstāko Cilvēces plānu. Mēs kalpojam tiem, kas pārvalda jūsu Visuma Radītāja Plānu. Šī cikla beigās notiks pacelšana, un tā notiks ļoti dabīgā veidā un saskaņā ar Visuma Likumu.

Mēs redzam tik daudz atmodušos cilvēku, kas atver savu apziņu jauniem sapratnes līmeņiem. Gads pavērs vēl lielākas iespējas, jo ienākošās enerģijas strauji palielina savu spēku. Ikvienam būs iespēja pievienoties Augšāmcelšanai, ja tie to vēlēsies. Tā ir jūsu izvēle un brīvā griba, kas tiek respektēta un atzīta par pareizu- kā vienmēr. Dzīve ir mūžīga un dvēsele ir neiznīcināma, tādēļ nav vajadzības sasteigt notiekošo. Jūsu evolūcija īstenosies jums piemērotā ātrumā un jūs varat pagarināt savas pieredzes apgūšanu arī vēl 3D, ja tāda ir jūsu vēlme. Tomēr, tā kā eksistējošajai Zemei ir jāpaceļas, tad pieredzes apgūšana notiks uz citas planētas.

Salīdzinoši īsā laikā esat sasnieguši ļoti daudz un nu nonākuši punktā, kurā jūsu rīcība sāk atalgoties. Daudzas lietas vēl dažas dekādes atpakaļ tika uzskatīts par neiegūstamām, tagad tās ir jūsu redzes laukā. Slēpšanās aizmirstībā nomainīta ar zemāko enerģiju paaugstināšanu, un tagad atrodaties plato, kurā vairs neesat aizsniedzami tumšajiem spēkiem. Gaisma ir pāri visam un turpinās radīt bezdibeni starp jums un tiem, kuri pavisam drīz sapratīs, ka viņu galvenais ierocis- bailes- nav vairs efektīvas. Cilvēki kļuvuši daudz gudrāki un zina, ka viss, kas jādara jākoncentrējas uz Gaismu. Tā ir jūsu aizsardzība un vienlaicīgi tā paaugstina jūsu apziņu, un, iespējams, ka tikai tagad pirmo reizi sākat redzēt kaut ko skaidri. Ar intuitīvās domāšanas palīdzību patiesība kļūst redzama, un jūs esat apjautuši, ka visas zināšanas ir jūsos.

Pavisam drīz Atklāšanas notikums uzsāks atklājumu sēriju, kas ikvienu informēs par patiesību. Tiem, kas apzināti būs maldinājuši cilvēkus, vairs nebūs kur slēpties, un to darbi tiks atmaskoti. Patiesība parādīsies nenoslēpjamā un neapšaubāmā veidā. Tā arī aizsargās tās atklājējus. Mūsu mērķis nav kādu sodīt. Ja ir noticis noziegums, tas ir jāizskata augstākajām instancēm. Mēs redzam, ka Gaismu sevī nes pilnīgi visas dvēseles. Un zinām, ka savā laikā pilnīgi visas atgriezīsies pie Avota, jo tā vienkārši ir jābūt. Dvēseles var tikt kaut kādā mērā pārveidotas, bet nekādā veidā iznīcinātas, kā dažkārt uzskata. Vai gan Radītājs varētu iznīcināt paša radīto, kas ir daļa no Radītāja Gaismas un Mīlestības. Mums, no Galaktiskās Federācijas, Mīlestība valda pār visu dzīvo un mēs zinām- katram ir tiesības izdzīvot savu plānoto evolūciju.

Dualitātes cikls rada ideālus apstākļus ātram progresam. Ja nebūtu tumšo, tad jūs nevarētu noteikt cik tālu esat savā attīstībā. Tie ir devuši pārbaudījumus, kas likuši jums reaģēt vai arī nogrimt kopā ar tiem. Tagad, kad esat sasnieguši noteiktu līmeni, dualitātei paliek aizvien mazāk jums piedāvājamo pārbaudījumu, un tādēļ laiks doties tālāk. Un mēs esam te, lai nodrošinātu šo iespēju. Augšāmcelšanās ir visu mūsu centienu fokuss un rada ceļu jūsu augstākai apziņai. Jūs pārvietojaties Zemes jaunā izpausmē, un mēs kopā darbosimies šajā procesā.

Es esmu SaLuSa no Siriusa, un vēlu jums panākumus gada nogalē un līdzcietību Jaunajā Gadā.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.