Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, January 1, 2010

SaLuSa, January 1, 2010

Mīļie, jūs uzsākat gadu, kas sola piepildīt jūsu vēlmes. Daudzi ir nobažījušies, jo tik ilgi jau gaida šīs izmaiņas. Jūs skatāties uz mums meklējot apstiprinājuma zīmes, jo mēs esam centrālās figūras notiekošajā. Kamēr neesat visā pilnībā paši iesaistīti notiekošajā, jums šķiet, ka nekas nenotiek. Jūs gaidāt pareģotos notikumus un mēs cenšamies darīt visu, lai turētu jūs lietas kursā. Bez parādīšanās jūsu debesīs mēs neko īpaši vairāk redzamu nevaram jums parādīt līdz sāksies Atklāšanās.

Tomēr, ārpus Zemes notiek ļoti daudzas lietas. Lielākā mūsu darba daļa risinās uz mūsu kuģiem. Lai sekotu notiekošajam, mums nav jābūt jums blakus, mūsu tehnoloģijas ļauj informāciju saņemt no kuģiem, kas novietoti ārpus jūsu atmosfēras. Lai arī redzat mūsu dažādo izmēru kuģus, ja rodas nepieciešamība tuvoties jums, priekšroku mēs dodam izlūk-kuģiem. Parasti mēs ilgstoši nepaliekam vienā vietā, bet vajadzības gadījumā esam arī ilgstoši uzturējušies vienā vietā, lai jūs spētu reāli saskatīt mūsu esamību. Ļoti bieži mūs cenšas izsekot jūsu gaisa kuģi, bet to pūles mūs aizturēt ir bezcerīgas. Mums ir spējas pārvietoties ar daudz lielāku ātrumu nekā jebkurš jūsu gaisa kuģis to spēj, un mēs pavisam viegli varam sevi nosargāt, ja pret mums tiek lietoti ieroči. Mēs tur neatrodamies tādēļ, lai radītu nevajadzīgas konfrontācijas, mūsu pārvietošanās, kad apmeklējam jūsu planētu, vienmēr ir bijusi miermīlīga.

Varam teikt, ka šogad sāksies viss tas, kas nepieciešams jūsu atbrīvošanai no vecā režīma. Mēs joprojām cenšamies pēdējo politisko kliķi dabūt pozīcijā, kurā tiem nebūs citas alternatīvās kā tikai atteikšanās no varas. Un palicis ir, salīdzinoši pret to, kas bija vēl jādara sākoties šai tūkstošgadei, pavisam maz, mūsu sabiedrotie neļauj tumšajiem īstenot absolūtās kontroles plānus. Vienlaicīgi, jūs cilvēki, paši kļūstat lietpratēji un atpazīstat patiesību, vairāk apjēdzat visas lietas, kas saistītas ar jūsu nākotni. Šis gads būs daudzu dramatisku notikumu sākums, un jūs redzēsiet pārpilnības plānu un citus solītos ieguvumus, kas sāks ieņemt savu reālo vietu jūsu dzīvēs. Daudz kas atkarīgs no Atklāšanās, jo bez mūsu palīdzības jūs vieni netiksiet galā ar tumšajiem vai nespēsiet koordinēt Zemes attīrīšanai nepieciešamos spēkus.

Laiks ir būtisks un mēs esam gatavi rīkoties dažu sekunžu laikā. Esiet pārliecināti par savu drošību un tumšajiem neizdosies radīt situācijas ar pārspēku savā pusē. Viens no mūsu rīcības pirmajiem punktiem ir atjaunot jūsu tiesības, un drakoniskie nekonstitucionālie likumi tiks atcelti pēc iespējas drīzāk. Progress saistīts ar jaunas domāšanas radīšanu vienam pret otru un vēlmi palīdzēt pārmaiņu laikā. Jūsu iespējām nav robežu. Mēs zinām, ka tad, kad jūs sapratīsiet notiekošā mērķi/ galarezultātu, tad atdosieties šai lietai ar visu sirdi. Jūsu apziņu paceļ daudzu dažādu gaismas staru varavīksne, un tā nes Zelta laikmeta solījumu par absolūtu harmoniju un mieru. Pirmajam, kam jānotiek uz Zemes, ir jārada struktūra izpausmei. Vīzija tiek glabāta jūsu sirdīs un Augšāmcelšanās ir tas process, kas novedīs pie tā. Nekad nezaudējiet skatu uz mērķi, jo esat savas realitātes radītāji. Jūs visu laiku projicējat savu enerģiju nākotnē un ikviens veic savu ieguldījumu tajā, kāda tā būs. Ir teiciens “esi Zemē, bet ne no tās” (be in the Earth, but not of it- esi uz Zemes, bet neesi no tās) un ļaujiet zemajām enerģijām tikt pārveidotām tā, lai tas netraucētu jūsu dzīves plānam un liktenim.

Ja apskatām dažu nākamo gadu iespējamības, mēs redzam esošā dualitātes cikla noslēgšanu, kas ir saskaņā ar Radītāja dekrētu. Dualitātei ir jābeidzas veiksmīgi. Ja mēs tagad mēģinātu ieskatīties gada nogalē, tad sagaidāmas izmaiņas valdībās un sāks parādīties pirmās pārpilnības programmas iezīmes. Tas nozīmē, ka atklāšanās jau būs notikusi. Un darbosies daudzi citi projekti. Pasaules vienotība ir spēcīgs progresa faktors. Vienotību būtu daudz vieglāk sasniegt, ja valstu līderi strādātu saskaņā ar mūsu plānu. Dažas dvēseles joprojām atteiksies pieņemt patiesību, bet to noliedzošā attieksme nozīmē to, ka viņu nākotne risināsies saskaņā ar viņu ticību un uzskatiem. Radītāja Plāns netiek uzspiests nevienam, kas izvēlas citu pieredzi, jo ir zināms, ka arī tie atradīs ceļu uz augstākām Gaismas dimensijām.

Lai arī aizvien lielāks cilvēku daudzums ražo ap sevi pozitīvas enerģijas, kas pārveido bailes, pagaidām uz Zemes vēl dominē baiļu enerģija. Bet jau tas vien vājina tumšos un to spējas valdīt pār jums. Tiem nav veidu kā aizkavēt jūsu pārvietošanos Gaismā un Mīlestībā, kas jums apkārt. Tas ir jūsu klusais ierocis, kā erceņģelim Mihaēlam tā patiesības zobens, kas aizslauka tumsu, kas slēpusi patiesību. Jūs varat uzmundrināt citu dvēseli tikai ar smaidu vai laipnu vārdu, jo ikviens sevī nes Gaismu, kas to paceļ. Redzēsiet, kādu prieku tas jums sagādā, un novedīs jūs pie Beznosacījumu Mīlestības, kas arī ir jūsu mērķis.

Uzsāciet 2010.gadu ar vispozitīvāko pieeju. Būs pārbaudījumi, bet tie vairs nevilksies ilgi, drīz sāks pieņemt formu jūsu vīzijas. Domājiet par 2010. gadu kā par jaunā aizsākumu, kad redzēsiet vecā režīma aizslaucīšanu, un ziniet, ka tas būs paliekoši, jo nav iespējama to atgriešanās. Mūsu sabiedrotie jauc tumšo struktūras un to ietekme aizvien mazinās. Ticiet, esiet pacietīgi, jo esat vēsturiska gada iesākumā, kam būs milzīga nozīme tajā, kurp jūs aizvedīs nākamais gads.

Es esmu SaLuSa no Siriusa un sūtu jums no Galaktiskās Federācijas vislabākos novēlējumus un laimīgu Jauno gadu!

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.