Home > > Montekjū Kīnu - May 1, 2011

May 1, 2011

Līdz sirds dziļumiem aizkustināti jūs lasījāt Deivida Aika ziņojumu par Eiropas tūri un par to, kā tiek uztverts viņa stāstījums. Cilvēki pavada ceļā daudzas stundas, lai tikai dzirdētu Deivida uzstāšanos. Tik ļoti svarīgi šobrīd Eiropai ir pamosties, jo Eiropa ir visa ļaunuma kontroles centrs. Te sākās cilvēces apspiešana. Tieši Eiropā, līdz neiedomājamai pakāpei, un visā pilnībā tika deformēta jūsu vēsture un cilvēki neapstrīdot pieņēma to, ko tiem mācīja skolā. Ir darīts absolūti viss, lai traumētu cilvēkus un liktu tiem ticēt, ka tie nepārtraukti ir apdraudēti. Tas ir visefektīvākais prāta kontroles veids. Ļoti veiksmīgi tiek radīts mīts par to, ka jāiekaro citas valstis. Un tas savukārt izraisa asins izliešanu. Tumsas Kabala izmanto to enerģiju, kas rodas tad, kad tiek nodarītas pārestības. Jā, mana mīļā, ir grūti iedomāties ļaunuma paņēmienus, ir vieglāk novērsties un atteikties ticēt visām tām šausmām, ko veic tumsas puse nekā pieņemt to, ka mūsu mīļie mirst veltīgi. Patiesība ir visiem redzama. Trešais Pasaules karš sācies jūsu deguna priekšā. Jūs tiekat maldināti un mākslīgi nodarbināti ar citām, rūpīgi izstrādātām lietām, un tajā pat laikā jūsu vārdā notiek nevainīgu cilvēku slepkavošana, tādu cilvēku, kuriem izmisīgi vajadzīga jūsu palīdzība. Jūs esat savu brāļu sargi. Vai pagriezīsiet tiem muguras šajā stundā, kad tiem vajadzīga palīdzība? Jūs esat atbildīgi gan par bezdarbību, gan par darbību.

Gaismas ģimene pieaug aizvien lielākos apmēros, un tie, kuri jau modušies, sapulcējas mīlestības un harmonijas enerģiju gaisotnē; jūsu pasaule mainīsies uz visiem laikiem. Iznāciet no ilūzijas. Atbrīvojiet sevi no kontroles važām. Jūs atbrīvos mīlestība. Redziet mīlestību, ne bailes, visā, ar ko sastopaties. Cilvēce ir tikusi pārtaisīta tā, lai kalpotu iluminātiem- tie sagrauj laulību, tie sekmē izvirtību, korupciju un dalīšanos. Pajautājiet sev, vai tas ir tas, ko vēlaties saviem bērniem un mazbērniem? Neļaujieties saviem iznīcinātājiem. Atcerieties, tie esat jūs, kā sabiedrība, savā hipnotizētajā bezsamaņas stāvoklī, kas atdevusi savu brīvo gribu un teikusi jāvārdu tam, kādā stāvoklī patlaban atrodas jūsu planēta. Mostieties!

Jūs esat atbildīgi savu bērnu priekšā, lai tiem būtu pieejams DROŠS UN TĪRS ĒDIENS UN DZĒRIENS. Tieši šīs abas jomas- pārtika un dzērieni- tiek lietoti jaunās paaudzes ietekmēšanai. Neļaujiet pakļaut savus bērnus prātu postošajai mūzikai un TV. Neļaujiet TV kļūt par jūsu bērnu auklēm, viņu nevainīgie prāti uzsūc zemteksta vēstījumus, ko satur mūzika un TV. Sanāciet kopā kā ģimenes, runājieties savā starpā, spēlējiet spēles; radiet drošu patvērumu un vidi, lai jūsu bērni justos droši un pasargāti. Jums jāiemācās mierīgā veidā tikt galā ar apkārt esošo korupciju. Tie nav jūsu standarti. Tumsa lietos visus pieejamos līdzekļus, lai novērstu jūs no ceļa. Viņu neaprakstāmā viltība ļāvusi tiem nonākt tur, kur tie atrodas pašlaik. Tie ir meistari šajā jomā, tāpēc jums jābūt modriem. Jūsu lielākais ierocis ir spēja mīlēt un būt līdzjūtīgiem. Sūtot mīlestību saviem līdzcilvēkiem, jūs radāt gaismu. Mīlestības enerģija daudzkārt pārspēj naida enerģijas. Tāpēc, ja neizprotat tikko teikto, tad jūs varat kļūt par nekrietna naida upuriem. Naids tiek radīts un pielietots ar nolūku- lai jūs paliktu uz vietas; viņu acīs- vēlams zem viņu kājām un pakļautībā. Es atteicos pieņemt tādu dzīves veidu. Es izvēlos redzēt gaismu un dzīvot no gaismas. Bet tagad, es lūdzu tos, kuri lasa šos manus vārdus, ļaut gaismai sevi vadīt un aizsargāt. Mīlestība maina visu. Kad pienāks laiks, tad redzēsiet šodienas ziedošanās rezultātu.

Cilvēki uzdod jautājumus, kādēļ es nestāstu par pēcdzīvi. Jā, iespējams, visi vēlaties kaut ko vairāk uzzināt par dzīvi pēc nāves. Viss ir doma. Laika nav. Viss, ko vien vēlaties, piepildās tajā brīdī, kad par to domājat. Te ir cilvēka prātam neaptverams skaistums. Cilvēka prāts pat iedomāties nevar, cik skaisti ir pāriet no zemes dzīves Garā, kur iespējams ir viss.

Patlaban mūsu mērķis ir vest jūs ārā no tumsas, izglābt planētu no tādu spēku centieniem, kas vēlas planētu iznīcināt. Mēs strādājam ar ļoti daudzām apgaismotām dvēselēm: dažas jūs zināt, bet par daudzām neko vēl neesat dzirdējuši. Mēs neesam aizmirsuši vai ignorējuši nevienu lietu vai dzīves jomu, mēs darām visu, lai atjaunotu planētu Zeme. Mēs esam pateicīgi visiem, kuri palīdz mums to īstenot. Mēs gūsim panākumus. Tas atkarīgs tikai no jums- cik ātri tie tiks sasniegti. Tumšie ir ieplānojuši vēl kādas „zemestrīces”, lai radītu bailes. Tās ir cilvēku radītas zemestrīces. Tie iebiedē valstis, kas nevēlas pieņemt Jauno Pasaules Kārtību. Kad lūkojamies un analizējam šo pārejas laiku, tad vienīgā lieta, ar ko nebija rēķinājušies tumsas puse, ir MASU ATMODA. Viņu spēle ir beigusies, tikai viņi to vēl neredz. Pavisam drīz tiem nebūs citas izejas.

Veronika, mana mīļā, tu nevari turpināt dedzināt sveci no abiem galiem. Nav iespējams atbildēt uz visiem e-pastiem, kā arī tikt galā ar visiem telefona zvaniem. Esmu pārliecināts, ka cilvēki to sapratīs. Tev vajadzīga atpūta. Lūdzu, apstājies, uzpildi savas baterijas! Saudzē sevi. Mēs drīz atkal rakstīsim. Tik daudz darāmā. Vienmēr tevi apbrīnojošais Montī.


Website: The Montague Keen Foundation
Tulkotājs: Mara


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Montague Keen,
please let us know and we'll add you to our mailing list.