Home > > Montekjū Kīnu - November 7, 2010

November 7, 2010

Sveicieni, mana mīļā, es lūdzu tevi atsaukt atmiņā ĀBRAHAMA LINKOLNA teikto:

"You can fool some of the people all of the time, and all of the people some of the time, but you can not fool all of the people all of the time".
"Jūs varat apmuļķot dažus cilvēkus visas dzīves garumā un visus cilvēkus kādu laika sprīdi, bet jūs nevarat apmuļķot visus cilvēkus visu laiku."

Un tagad, lūdzu, apdomā DŽORDŽA V. BUŠA vārdus:

"You can fool some of the people all of the time and those are the ones you want to concentrate on."
"Jūs varat apmuļķot dažus cilvēkus visas dzīves garumā un tie ir tieši tie uz kuriem varat koncentrēties."

Abās dzīves pusēs šobrīd valda saviļņojums par Masveida Atmodu, ko radījis Deivida Aika darbs, kas nesis Patiesības daļiņas jūsu Pasaulei, jo tā atradās izmisuma pilnā situācijā. Lai aizkavētu masveida atmodu, tiek pielietoti ķīmiski putekļu mākoņi, jūs tiekat apsmidzināti ar ķimikālijām, jūsu atmosfērā tagad atrodas gaistošs urāns (depleted uranium), jūs esat tik apraduši ar ķīmiskajiem iznešiem, ka pat nepamanītu kāda viena nomaiņu pret citu- spēcīgāku un bīstamāku. Jūs esat radīti, lai elpotu tīru gaisu, jūsu labības laukiem un zemei arī jābūt tīrai no ķimikālijām. Jūs tiekat muļķoti tik daudzos līmeņos.

Atgriezīsimies pie 11.septembra notikumiem, kurus sarīkoja Tumsas Kabala, lai radītu masveida histēriju un bailes, lai jūs vēlētos piekrist visam, ko tie vēlētos ieviest. Padomājiet, pat vidēji gudram- attīstītam prātam būtu jāuzdod sev jautājums- kā divas no alumīnija taisītas lidmašīnas var sagriezt TĪRU TĒRAUDU un DZELZBETONU, lai iekļūtu ēkās un radītu tādu rūdītu tēraudu izjukšanu PUTEKĻOS!!! Tas nav iespējams. Tā bija ilūzija, jūs noticējāt tam, ko jums parādīja ziņās un filmiņās. Vēl pajautājiet, kā TV filmēšanas grupa varēja būt novietojusies tik stratēģiski ērtā vietā un laikā, lai uzņemtu sadursmes momentu? Viņu nākamais plāns ir radīt Bailes un Kontroli ar Viltus Svešinieku Invāzijas palīdzību, tas notiks ātrāk nekā jūs sagaidāt. Vai ļausiet sevi atkal apmuļķot arī ar šo? Svešinieki, citplanētieši- kā jūs tos saucat- uz jūsu planētas atradušies jau daudzus gadus un palīdzējuši Tumsas Kabalai. Īstie Gaisa Kuģi ir milzīgi, jūs nevarat stādīties priekšā- cik lieli. Ja uz jūsu planētas ieradīsies Īstie Gaisa Kuģi, jums par to nebūs ne mazāko šaubu, Zeme nekad tādus nav varējusi izražot, tie nāks ar Mieru un palīdzēs atjaunot jūsu apziņu līdz pilnībai. Viss tiks atjaunots līdz Pilnai Apziņai.

Daudz paveikts, lai atjaunotu jūsu RNS/DNS, jūsu ģenētisko pamatu. Gars sāka pacelt Globālo Apziņu lēnām un palēnām, lai nepievērstu Tumsas Kabalas uzmanību. Vajadzēja aktivizēt jūsu DNS trešo ķēdi un veikt noteiktas mutācijas- pārveides. Process iesākās 1980.jos gados, tad jūsu ķermeņi atvērās iespējai- atvērties un darboties, veicinot jūsu transformācijas. Sāka darboties komunicēšanās centri, jūs sākāt apjaust Augstāko Dimensiju esamību. Tu un es jau tad zinājām, ka sāk dzimt bērni ar aktivizētu DNS trešo ķēdi, tas bija sākums visu 12 DNS ķēžu atjaunotnei. Un notika tas visā pasaulē, tas bija globāli, Tumsas ģenētiķi satraucās un izveidoja rīcības plānu, lai aizkavētu nenovēršamo. Jau tad viņi nāca klajā ar ideju par ķīmisko iedarbību, kas aizkavētu atmodu. Cilvēki sāka „Atmosties”, mainīja virzienu, sāka runāt, pat brīžiem īsti nesaprotot, kas ar viņiem pašiem notiek, kā tas bija Deivida Aika gadījumā. Uz 2000. gadu aptuveni 20% no visas Zemes civilizācijas bija ‘nodota’ Jaunajai Realitātei. Tādēļ daudzi no jums progresēja un ir pilnīgi atmodušies, bet joprojām ir tādi, kuriem trūkst vēlmes meklēt Patiesību. Tie ļauj bailēm kontrolēt un valdīt viņu prātos; prāts droši tur viņus mazā burbulī- viņu pasaulītē, totālā kontrolē, iebaidītus neskatīties ārpusē. Cilvēces Dievišķās Transformācijas sasniegušas vietu no kuras nav atpakaļceļa, tas ir nenovēršami. Kopā mums izdosies, mēs gūsim panākumus, tiks atjaunota pilna Apziņa. Maikls Tsarions (Michael Tsarion) „Īru civilizācijas izcelsme” ("The Irish Origins of Civilisation") raksta, ka šis laiks izgaismos pat tos, kas baidās no pārmaiņām, viņš ir iedvesmojošs Patiesības paudējs.

Tumšie konspirējās un veiksmīgi kontrolēja Čiekurveida dziedzera enerģijas, mazinot tā izstarotos signālus, šis dziedzeris ražo garīgo enerģiju, kas palīdzētu un veicinātu atmodu. Tiek zagti bērni, lai iegūtu šādu Enerģiju, viņu signāli tiek nozagti. Kādēļ gan priedes čiekurs, kas pārstāv Čiekurveida dziedzeri, ir tik ievērības cienīgs un godājams Vatikānā? Šādas Enerģijas vērtība ir bezgalīga, tā tiek konstanti meklēta. Jūsu bērniem jābūt aizsargātiem pret šādām briesmīgām iespējām.

Mostieties Gaismai, esiet Mīlestībā, ļaujiet šai dievišķajai enerģijai plūst cauri jūsu visai būtībai, justies drošībā, jūs visi atrodaties diezgan briesmīgā ceļojumā, pienācis laiks atgriezties mājās. Atverieties Garam, mēs te esam tieši tādēļ. Pienācis laiks sanākt kopā, apvienot jūsu Enerģiju un Mīlestību, apskaut Jauno Laikmetu.

Veronika, mana mīļā, tu nevari turpināt darbu neatpūšoties, nav iespējams atbildēt simtiem e-pastā ienākošajām vēstulēm, cilvēki to sapratīs. Jā, zinu, šis ir darvas piliens mucā, jo es darīju tieši to pašu. Lūdzu tevi vēlreiz, saudzē sevi. Tevi apskauj mana mīlestība, tevi apbrīnojošais Vīrs, Montī.


Website: The Montague Keen Foundation
Tulkotājs: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Montague Keen,
please let us know and we'll add you to our mailing list.