Home > > Montekjū Kīnu - October 31, 2010

October 31, 2010

Kāda brīnumaini skaista bija vakardiena, kad kopā laimīgā unisonā sanāca abas dzīves puses. Spēt runāt ar jums visiem un dot šo tik svarīgo informāciju par notiekošajām pārmaiņām! Mūsu mērķis ir vest un vadīt jūs cauri visam, lai sasniegtu 5-to Dimensiju ar pēc iespējas mazākām problēmām un raizēm. Tumšie Spēki izmisīgi liek šķēršļus, lai to aizkavētu, sniedz viltus informāciju, lai radītu bailes, lai gan patiesībā, tie ir viņi, kuri baidās tikt atmaskoti un zaudēt kontroli un varu, tādēļ sniedz melīgu informāciju; uz nedēļas beigām sagaidāmi atkal jauni informatīvi meli, kas gāzīsies kā ūdens, lai gan faktiski tumšie cenšas izmisīgi aizkavēt Apgaismību un tā saglabāt savu varu. Nu jau aizsardzība vajadzīga viņiem, tādēļ tie meklē kā radīt kara situāciju, viņi cer, ka tādā veidā varēs sevi parādīt no labās puses, labā gaismā. Pēdējā reizē tāda bija Irāka un neeksistējoši masu iznīcināšanas ieroči, kādas būs šīs reizes pasaciņas? Viņi visu dara paši... paši lemj savu likteni. Viņu Pasaules Virsvaldīšanai ātri tuvojas gals.

Cilvēki šajā reizē nebūs tik dumji, lai noticētu viņu saražotajiem stāstiem par ienaidniekiem un masu iznīcināšanas ieročiem. Jūs pieredzēsiet visu šo varas un spēka bastionu krišanu kā kāršu namiņa sabrukšanu...un tas jau notiek. Pavisam drīz Anglijas Elizabete 11-tā atteiksies no troņa. Uzzināsiet savas pasaules īsto un patieso vēsturi, arī par to briesmīgo korupciju, par kuru esat turēti absolūtā neziņā gadsimtu garumā. Jūsu vidū ir tādi cilvēki, kuru darbiem un vārdiem varat 100% uzticēties, tādi ir Deivids Aiks un Maikls Tsarions (Michael Tsarion), Goda un Patiesības vīri. Deivids tavā dzīvē ienāca ar nolūku, viņš ar tevi runā daudz augstākā līmenī nevis ierastajā un plaši zināmajā. Mēs nosaucam jums to cilvēku vārdus, kuriem var uzticēties, H.M. arī tika tev sūtīts ar nolūku, tu vari viņam uzticēties, viņš ir viens no dažiem izvēlētajiem, pavisam drīz mēs tev dosim informāciju par viņu, tā viņam ir ļoti svarīga. Džons (Dr. John Mack) bija patiesi iepriecināts, kad vakar sastapāties, viņu aizrauj Seno Laiku Vēsture, tagad viņš pēta to periodu, kuru tu viņam lūdzi izskatīt sīkāk, un ar lielu prieku palīdzēs tālākajā procesā, viņš ar nepacietību gaida nākamo tikšanos. Džons teica, ka esi pelnījusi 10 punktus par viņa ātro atpazīšanu! Jā, tas bija jūsu pasaules vēsturē ļoti interesants periods, tajā laikā sākās lielā korupcija, intrigas un viltus informācijas plānošana, un nāve bija sods visiem tiem, kas nepiekrita valdošajiem spēkiem.

Tu jautāji par D.F., jā, es esmu divas reizes ar viņu ticies, tās bija ļoti īsas tikšanās. Viņš bija gaidījis ko citu, viņš domāja, ka atrodas daudz augstākā līmenī, viņš neatrodas zemu, bet ne tik augstu kā bija gaidījis, viņš neatrodas tur, kur es un Džons, jā, viņš gribēja būt kopā ar mums, bet tas nav iespējams. Arī zemes dzīvē mēs nebijām kopā, tāpat kā tagad, bet tagad viņam jāatpūšas. Jā, viņš komunicēsies, bet ne šajā līmenī. Cilvēkiem joprojām ir nepareizi priekšstati par šo dzīves pusi.

Jā, mīļā, joprojām pastāv nelaimes un katastrofas draudi, kas saistīti ar zemes plākšņu kustībām, Kalifornijā būs nelaime, es nevaru dot tev konkrētu norises laiku, bet tas ir zināms un kustības ir apzinātas. Tā ir dabas katastrofa, to nevar apstādināt. Tu jautāji, vai vēl ir kādas citas Būtnes, kuras apdzīvo jūsu planētu, jā, tā tas ir, tās dzīvo zem jūsu jūrām, jūs neesat vieni uz savas Planētas. Arī uz daudzām citām planētām dzīvo dzīvas Būtnes, kāpēc gan cilvēki iedomājas, ka eksistē tikai viņi?

Jau pirms sešiem gadiem teicu, ka Globālā Sasilšana ir absolūts mīts, kas izmantots tikai tāpēc, lai radītu vēl tālāku kontroli un apgrūtinājumus. Harolda Lūisa (Harold Lewis) atkāpšanās vēstule, Fizikas Goda profesora, Kalifornijas Universitātes, APS priekšsēdētāja pētījumi par Kodolfiziku un tā tālāk, tā tālāk... šim Godājamajam cilvēkam pietika drosmes pateikt to skaļi un nosaukt šos melus par visu laiku lielāko un visveiksmīgāko pseidozinātnisko VILTOJUMU, ko viņš pieredzējis kā fiziķis. Kad cilvēks uzzinās patiesību par savu Vēsturi, tad redzēs, ka tās bijušas vislielākās blēņas. Tumsas Kabala lieto ikvienu iespēju, lai valdītu un kontrolētu cilvēci. Tagad Cilvēce sāk saskatīt gaismu un akli visam vairs nepiekrīt, Kabala atkal mēģina izmantot vecos gājienus, runāt un radīt KARU, lai saglabātu savu valdīšanu. Vai kāds vēl tiem tic? Cilvēkus vairs nevar vest kā aitas, tas laiks ir pagājis, ejiet lepni paceltu galvu uz priekšu vai arī skatiet masku krišanu- to cilvēku dusmu izvirdumus, kuri lietoja jūs, lai radītu savas bagātības.

Cilvēkiem, pakāpeniski uzzinot Patiesību un apjaušot to, kā cilvēki, kuriem tie uzticējušies un ticējuši, tos izmantojuši un zākājuši, viņiem būs grūti savaldīt dusmas. Atcerieties, tas ir jūsu spēkos radīt Pasaules Mieru un Sapratni. Atkāpieties no viņu slēptā Ļaunuma, viņu psihopātiskās ietekmes, kas tik ilgi jūs kontrolējusi un valdījusi jūsu pasaulē. Paņemiet atpakaļ savu Pasauli, savu Godu, savu Pašcieņu, atkal savienojieties ar savu Dvēseli, uzziniet un saprotiet, kas esat. Nevienam cilvēkam nav dota vara valdīt pār citu. Mēs strādājam kopā ar jums, lai nestu Mieru un Harmoniju visiem. Tevi apbrīnojošais vīrs, Montī.


Website: The Montague Keen Foundation
Tulkotājs: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Montague Keen,
please let us know and we'll add you to our mailing list.