Home > > Montekjū Kīnu - June 12, 2011

June 12, 2011

Mana mīļā, lietas iet uz priekšu. Ar prieku, kā kaut ko maģisku, vērojam Apgaismotu Būtņu kopā sanākšanas. Mēs, šajā dzīves pusē, rūpīgi radām apstākļus tam, lai tas varētu notikt. Jūs sākat uzzināt par jūs kontrolējošiem mehānismiem. Jūs kļūstat REDZĪGI un tāpēc varat izvairīties. Mēs jau esam stāstījuši par to, ka kontrolētāji jūsu mugurkaula augšgalā ir veikuši „atšķelšanu”. Tas tagad tiek labots, tādējādi atkal savienojot jūsu mugurkaulu. Tas tika turēts noslēpumā, tāpat kā abu smadzeņu pusložu separācija. Tie bija jūs ieprogrammējuši tikai darbam ar kreiso smadzeņu puslodi. No brīža, kad piedzimst mazulis, uzsvars tiek likts uz kreiso smadzeņu puslodi. To panāk ar vakcināciju, izglītības sistēmu, TV utt. Tie neatstāj spraugas savā darbā. Tie pārbauda asins grupu, un kad tiek ziņots par rēzus negatīvām asinīm, tad veic piesardzības pilnus pasākumus, lai iznīcinātu labās smadzeņu puslodes savienošanos ar kreiso. Tie izdomā iemeslus, kāpēc šādi bērni tiek īpaši uzraudzīti un droši „pieskatīti”. Tumšā Kabala šādos bērnos saskata galvenos draudus saviem plāniem, tāpēc tie tiek likvidēti vienalga kādiem iespējamiem līdzekļiem. Šādos gadījumos teikt, ka tie tikai „novēro” ir pārāk pieticīgs vērtējums. Mediķus izmanto, lai noteiktu un ziņotu par šādiem bērniem. Visiem tiek izskalotas smadzenes, iedvešot ticību, ka tas ir labākais un kalpo bērnu interesēs. Jūs jautājat, kam jums būtu jāuzticas? Patiešām, kam! Tikai tie, kuri modušies zina atbildi. Ejiet kopā ar savu sirdi. Jūsu sirds vienmēr vadīs jūs pareizajā virzienā. Nesekojiet „kreisās smadzeņu puslodes domāšanai”, tā jums tika „iesmērēta”, lai visu sajauktu.

Patlaban atrodaties tā saucamajos Beigu Laikos. Pavisam drīz ieiesiet „BEZ LAIKA LAIKĀ”. Laiks konstruēts, lai kontrolētu ikvienu jūsu dzīves aspektu. Jau agrāk esmu teicis, ka Senči dzīvoja „Bez Laika”. Pavisam drīz jūsu pasaule tajā atgriezīsies. Laiks jums uzlicis neiedomājami smagu spiedienu. Jūsu kalendārs atgriezīsies pie 28 dienu mēnešiem, iestrādājot 13 zodiaka zīmi. Daudzi no jums pēdējā laikā ķermenī izjūt nopietnu aukstumu. Tas ir sāpīgs un neizskaidrojams. Tad, citreiz, jūs pārņem spēcīgs karstums. Tas ir dzīvojošs karstums, kas no jūsu dzīves aizvāc visu nevajadzīgo. Jūsu ķermeņi tiek gatavoti DNS atjaunotnei un pilnas apziņas atkal atgūšanai. Apsveiciet šīs pārmaiņas. Ne no kā nav jābaidās, tas ir dabīgs process. Uz sirdi koncentrēta apziņai nav nekāda sakara ar jebkāda veida reliģiju.

Daudzas būtnes no manas dzīves puses izvēlas atdzimt, lai palīdzētu un vadītu cilvēci cauri tam, kas tiek uzskatīts par aizraujošiem laikiem. Ejiet kopā ar plūsmu: jūs varat iegūt visu un nevarat zaudēt pilnīgi neko, ja nu vienīgi savas važas, kas turējušas jūs saistītus pie vecās kontroles sistēmas. Jūs pirmo reizi iepazīsiet domas un rīcības brīvību. Pēkšņi redzēsiet savus līdzcilvēkus jaunā gaismā, bez jebkādas šķirošanas vai dalīšanas. Jūsu Visums atkal tiks pilnīgi atjaunots. Tiks aizvākti divi kontroles centri, kas turējuši jūs tumsībā. Jūs to esat redzējuši miegā. Viss slēptais tiks atklāts. Būs tāds prieks, kādu nekad agrāk neesat pazinuši.

Jūs jautājat, kas notiks ar tiem 2%, kas valdījuši un kontrolējuši jūsu pasauli. Tas ir viņu lēmums. Tiem ir tikusi dota iespēja: vai nu attīrīties, nokāpt no saviem augstumiem un atdot cilvēcei visu nolaupīto; vai cīnīties līdz galam, un censties kaut kā aizmukt prom no planētas, kad plosts grims. Bagātība tos nepasargās.

Iebrukumi citās valstīs tiek veikti tādēļ, lai noturētu jūs kontrolē un pretuzbrukuma bailēs. Bet tāda taktika vairs nestrādā. Jūs jau esat to pieredzējuši un atkal tajā neiekritīsiet. Patiesība kļūst acīmredzama pat tiem, kuri joprojām atrodas hipnotiskajā stāvoklī.

Atcerieties, tie ir nulles, bez jūsu palīdzības. Brīdī, kad atņemsiet tiem savu atbalstu, tie kritīs kā kāršu namiņš. Tikai jūsu piekrišana ir ļāvusi tumšajiem kontrolēt visu. Tie, kuri atrodaties Bruņotajos Spēkos, tieši jūsu palīdzība un atbalsts spēcina viņu varu un spēku pār cilvēci. Lai izdzīvotu, tiem ir vajadzīga asins izliešana. Un jūs ar to nodrošināt! Padomājiet par to. Jūs esat tikai rotaļlietas, kas bez iebildumiem klausa pavēlēm. Kur visā tajā ir jūsu sirdsapziņa?

Jaunais Sākums ir jau tepat (aiz stūra). Viss nostājas savās vietās, gatavs palīdzēt un aizstāt tās institūcijas pēc kādām tīkojāt. Mēs neko neesam atstājuši novārtā vai savā vaļā. Mums te ir Visi pagātnes Dižgari, kuri tagad apvieno savu pieredzi un ved jūs cauri šiem nemierīgajiem laikiem. Pie daudziem mēs ejam miega laikā, lai atvēru jaunus domu ceļus un rīcību. Nekad, ne mirkli nedomājiet, ka esat vieni. Gaismas atjaunošana uz jūsu planētas, tas ir kopdarbs. Mēs strādājam ne tikai ar jūsu ķermeņiem, bet arī ar jūsu prātiem. Uz visu visapkārt skatieties mīlestībā un līdzjūtībā. Sūtiet mīlestību tām valstīm, kurām uzbrūk. Atbalstiet tos, kuri runā patiesību. Apsveiciet savās dzīvēs Gaismu. Gatavojieties atjaunot savu planētu. Mums daudz darāmā, mana mīļā. Vienmēr tevi apbrīnojošais, Montī.

Website: The Montague Keen Foundation
Tulkotājs: Mara


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Montague Keen,
please let us know and we'll add you to our mailing list.