Home > > Montekjū Kīnu - June 26, 2011

June 26, 2011

Jums tika teikts, ka nākamās astoņas nedēļas nesīs tādus atklājumus un atklāsmes, ka pat tiem aktīvajiem no Testing Mediums nebūs kur paslēpties. Viņu darba kārtība ir iekalta kā akmenī. Tie vēlas radīt iespaidu, ka ir atvērti; bet patiesībā būs grūti atrast vēl citus tik noslēgtus un konservatīvus prātus. Viens no tiem pats par sevi saka „populārs un mīlēts”, bet patiesībā notiek tieši pretējais. Es pieminēju uzbrukumus tev un mūsu darbam- kas gan es būtu par vīru, ja tā nedarītu? Kāpēc gan lai es neaizsargātu savu sievu? Es apsolu- tiem nāksies atbildēt par saviem darbiem.

Ignorē, mana mīļā, šos niecīgos. 28cilvēki (turklāt tev nepazīstami) bija acu liecinieki manai materializācijai. Tie dzirdēja mūsu sarunu, un, jā, es runāju par uzbrukumiem pret tevi. Klātesošie bija dziļi aizkustināti, kad pienācu pie tevis un saņēmu rokās tavu seju un noskūpstīju tevi. Tiem niecīgajiem nav ne mazākās sapratnes par to, kas ir ĪSTA MĪLESTĪBA vai par to, kas ir 100 procentu atdeve un nodošanās kādai lietai. Tie sev ir ‘iegādājušies’ Holivudas versiju par mīlestību. Patiesa mīlestība nekad nemirst, tā ir mūžīga. Tu un es, mana mīļā, ir tam pierādījums.

Tagad parunāsim par notiekošo, kas patlaban reāli ietekmē jūsu pasauli: monetārās sistēmas sabrukums šobrīd atrodas savā pēdējā stadijā. Kontrolētājiem vairs nav kur slēpties no tām bezcerībā iegrūstajām dvēselēm, kas cīnās par savu eksistenci. Mēs, Garā, tie, kuri esam šajā jomā eksperti, esam instruējuši uzticamus cilvēkus, lai tie turpinātu pārmaiņas Zemes plānā. Šis viens projekts grozīs visu. Pavisam drīz tie sapratīs, ka viņu ārpuszemes skolotāji būs bezspēcīgi mainīt to, ko esam jau nolikuši savās vietās. Ilgāk vairs nebūs jānoskatās trešo pasaules valstu cīņā par izdzīvošanu. Trešo valstu iedzīvotājiem ir tieši tādas pašas tiesības kā citiem. Jūs visi esat Gaismas Būtnes, kas izvēlējās kādu noteiktu ceļu, kad nolēmāt atgriezties uz Zemes. Neviena rase nav pārāka par citu. Cik smieklīgi ir domāt „Dievs mani mīl vairāk nekā tevi”. Tāda attieksme parādās brīdī, kad divas grupas- lietojot spēku- vēlas sagrābt jūsu pasauli. Atceries, es to saucu par ķildošanos.

Tāpēc pāvests Adrians IV centās iznīcināt Īriju. Viņš gribēja, lai Vatikāns būtu pasaules reliģiskais centrs. Viņš iestāstīja Anglijas karalim Henrijam, ka tam jāiekaro Īrija un tā cerēja apspiest īru tautu. Tajā laikā Īrija bija zināšanu un mācību centrs. Īri apzinājās sevi un sevi novērtēja, arī savu patieso kontaktu ar Zemi un Visumu. Un tas nu galīgi neietilpa Vatikāna plānos. Tāpēc Vatikāns izpostīja visu tīro un dievišķo jau pašā iedīglī.

Īrija pārstāvēja Visuma centru; tā četrus svarīgākos virzienus. Tika nomainīts tās oriģinālais nosaukums- Eire uz vārdu Īrija: IR, kas nozīmē pabeigta zeme. Tie patiešām domāja, ka tikuši galā ar rasi un Ari reliģiju.

Nicaea padome (ekumēniskās Kristīgās baznīcas padome) visā pilnībā pārvērta jūsu pasauli un Tumšie pārņēma varu. Ar panākumiem tika lietotas BAILES, lai pakļautu masas un tās kontrolētu. Bet neraizējieties- viņu terora režīms tūlīt pat beigsies. Tā kā jūs izejat no tumsības, jūs ieiesiet gaismā un tas būs tik vareni, jūs sajutīsiet mīlestības vilni un miers aizstās tumsu. Mēs neko neesam atstājuši nepārdomātu. Notiek varena atmoda. To vada tie, kuriem ir tiešs kontakts ar Garu. Daži ir ļoti svarīgi abos eksistences līmeņos: tie palīdz attīstīties jūsu planētai. Viņu mīlestība pret cilvēci, atvērtība un sirsnība, ir īpaša. Viņi ziedo sevi, lai tikai jūs varētu gludi un viegli pāriet un tas motivē viņu rīcību.

Tu, mana mīļā, biji laimīga, kad saņēmi apstiprinājumu vēl arī no citiem avotiem; runa iet par 13-to zodiaka zīmi- ČŪSKNESI (OPHIUCHUS). Vatikāns šo zīmi slēpa no jums. Un Vatikānā daudz kas ir paslēpts. Daudzu jo daudzu cilvēku dzīves būtu bijušas pavisam citādākas, ja Vatikāns nebūtu tik daudz atņēmis un slēpis no cilvēces.

Jūs jautājat, kam tad lai uzticas. Vienkārši ieskatieties acīs- ja tajās nav dzirksteles, tad tur nav dvēseles, nav mīlestības, nav līdzjūtības. Tu mēdzi teikt „tās ir tukšas”; vienkārši tukši trauki, kas novietoti te un rada sagrāvi un jukas.

Ļaunie atsakās skatīties acīs patiesībai un atdot varu, tie dematerializēsies par nebūtību. Mēs aizkavēsim viņu centienus paglābties un aizmukt no planētas. Jums tuvāk atrodošās planētas jau ir gaidīšanas režīmā, gatavas palīdzēt. Jūs neesat vieni. Daudzi no mums materializēsies un mēs būsim kopā ar jums. Mēs jau sevi sākam parādīt- jūs pat nevarat iedomāties- mēs arī tagad to darām ļoti bieži, lai tikai sagatavotu visu lielajai atklāšanai. Mēs nākam ar mīlestību sirdīs, lai nestu mieru jūsu traumētajai planētai, kurai šobrīd tik ļoti vajadzīga palīdzība. Paliks tikai tie, kuri ir NO Jūsu Planētas; citi tiks aizdzīti, viņu varas laiks tiks pārtraukts.

Visā pasaulē jau izveidoti centri, kuros cilvēki mācīsieties savienoties ar savu garīgo pusi. Tā būs jūsu prioritāte. Šīs vietas izstaros mīlestību. Tāda viena vieta atrodas Itālijā: tur tā vajadzīga, lai īpaši šķīdinātu Romas kontroles centra enerģiju. Šī darba īstenošanai izvēlēti īpaši cilvēki. Tie spēj noņemt stresu un bailes kādās dzīvo cilvēki. Cilvēki iemācīsies dalīties; un tā tuvināties viens otram tāpat kā sensenos laikos.

Mainīsies pilnīgi viss. Es to saku katram un ikvienam- atpūtieties un gatavojieties rīcībai. Gaidiet jauno dzīvi, kas tiek gatavota jums un tiem, kuri nāks pēc jums. Katra valsts mācīsies tikt galā ar savām problēmām. Izgaisīs bailes un neticība. Daudzas lietas jau sāk darboties. Mēs redzam visu kopējo ainu un arī nolemsim, kad jāuzsāk gājiens.

Lūdzu, ar nožēlu attiecieties pret tiem cilvēkiem, kuri vēl joprojām ir ieslēgti vecajā kontroles sistēmā. Tiem bail skatīties ārpus tās. Kad pienāks laiks, tad tiem visticamāk būs vajadzīga jūsu palīdzība. Viss jau atrodas ‘uz trases’ un gatavībā, mana mīļā.

Izbaudi sauli, mana mīlestība. Zini, ka tiec patiesi mīlēta un lolota. Tevi apbrīnojošais, Montī.

.

Website: The Montague Keen Foundation
Tulkotājs: Mara


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Montague Keen,
please let us know and we'll add you to our mailing list.