Home > > Montague Keen - August 21, 2011

August 21, 2011PATIESĪBA IR NODEVĪBA MELU IMPĒRIJĀ (Rons Pauls) Contact

Mana mīļā, tas ir ļoti patiess apgalvojums. Tas ir jāņem vērā, jo melu sienas brūk un cilvēce mostas, sākot saskatīt tos melus, kas valdījuši pār tiem. Ir noteikts, ka korumpētās institūcijas tiks atkailinātas un visa viņu negodīgā ceļā iegūtā nauda tiks jums atgriezta. Jūs pieredzēsiet Radītāja Mīlestību. Vairs nebūs baiļu un cilvēces ģimene atkal tiks apvienota. Jūsu ģimenes šajā dzīves pusē gaida iespēju parādīt sevi tad, kad mūsu divas pasaules satuvināsies.

Patlaban tiek aizvāktas visas barjeras un šķēršļi. Jūs brīvi varēsiet apmeklēt citas planētas. Daudzi par to ir tikai sapņojuši. Laiks, kas sasējis jūsu dzīves un turējis jūs savā varā, tiks atcelts.

Tas bija pāvests Gregorijs, kurš jūs ieprogrammēja pieturēties pie stingra laika grafika: kad gulēt, kad strādāt, kad ēst. Šajā dzīves pusē mums nav laika vai valodas, mana mīļā. Grūti pat iedomāties to brīvību, ko sniedz šo divu faktoru neesamība. Lai pierastu pie tā vajag pavisam nedaudz laika, bet tiklīdz ideja ir skaidra, tā iestājas patiess prieks. Te nav nekādu barjeru. Komunicēšanās ir ļoti viegla. Te ir Mīlestība, tā mīlestība, kas tik ļoti pietrūkst uz Zemes, jo jūs tiekat bombardēti ar veselu kaudzi iemesliem- kāpēc jūs nevarat uzticēties kādiem cilvēkiem vai valstīm- un tiem, tā sauktajiem, „ienaidniekiem”, kas jums tiek uzspiesti ar varu. Visi laikraksti un TV ziņu programmas spiestin uzspiež citu zemju iekarošanas iemeslus un atbalsta nabaga nevainīgu cilvēku nogalināšanu. Molohs (ķirzaka), kuram tie kalpo, pieprasa asins ziedojumu. Un pieprasa vairāk un vairāk. Moloha marionetes klausa: tās sūta karaspēkus, lai radītu pieprasītās asins pirtis. Armiju ir tik daudz, bet vēl tie akli, kad tas ir tik acīmredzami! Pienācis laiks pateikt NĒ, ka nebūsiet vairs daļa no visa tā. Jūsu nodokļi tiek izmantoti nevainīgu cilvēku, sieviešu un bērnu nogalināšanai, kuru vienīgais „noziegums” ir tas, ka tie piedzimuši citā valstī vai reliģijā. Es saku, tikai Mīlestības reliģija eksistēs pēc Pārejas. Jūsu spējas mīlēt- radīt mīlošu sava līdzcilvēka pieņemšanu- tas paātrinās Pāreju. Es tā vēlos, mana mīļā, dalīties ar tām lietām, ko mēs te gatavojam. Bet mēs nevaram atļaut par to uzzināt Tumsas Pusei, jo tad tie jauks mūsu plānus, un tas nav pieļaujams. Korumpētie sastapsies ar savas rīcības sekām. Tiem nebūs kur paslēpties.

Pavisam drīz sabruks korumpētā banku sistēma. Tā tiks atklāta. Nesatraucieties, šīs dzīves puses varenākajiem prātiem viss jau ir sagatavots, lai ienāktu jūsu pasaulē un radītu vairāk nekā pietiekami, lai visi būtu paēduši un zem jumta. Viņu prioritāte ir likvidēt nabadzību uz jūsu planētas. Tas tiks izdarīts. Es dodu savu solījumu. Visi jūs, kuri daudzās zemēs strādājat Gaismā, esat svarīga šīs Pārejas daļa. Jūs to varat tagad neapjaust, bet ikviens esat rūpīgi izvēlēts darīt šo darbu. Jūsu spēks ir spējā mīlēt savu līdzcilvēku un palīdzēt radīt visai cilvēcei labāku pasauli- un jūs to izdarīsiet!

Mēs, šajā dzīves pusē, lūdzam jūs neiekrist bailēs, kas jums dāsni tiks iesmērētas. Nav svarīgi, cik pārliecinoši tiek safabricēti tā sauktie „pierādījumi”. Ļaunajai Kabalai, kas kontrolē jūsu pasauli, nav ko zaudēt. Viņi zina, ka spēle ir beigusies, bet cīnīsies līdz galam, lai tikai saglabātu varu. Esot kopā, jums ir spēks to izdarīt. Jūs esat daudzi, viņi tikai daži. Atbalstiet tos, kuriem ir grūti pieņemt faktu, ka tikuši maldināti ar stāstiem par elles ugunīm un lāstiem, to visu izdomāja ļaunie prāti, kas vēlējās jūs izmantot kā VERGUS un jūs kontrolēt. Tie radīja arī novirzes- citas reliģijas- lai tikai radītu šķelšanos un neuzticību. Tiem ir daudz par ko atbildēt un tiem būs jāatbild. Jūs ikviens esat atbildīgs par to, kam uzticaties ticēt un kā dzīvojat savu dzīvi. Jūs NEESAT PIEDZIMIS par Romas katoli, Žīdu vai Musulmani. Jūs piedzimāt par MAZULI, kurš kādu dienu var pieņemt lēmumu dzīvot dzīvi pēc savas izvēles. Vecākiem bērni nepieder, bērni tiem piedzimst. Vecāki ir līdzeklis, eja, lai Gars varētu ienākt jūsu planētā. Vissvarīgākā lieta, kas jums jāparāda savam bērnam, ir MĪLESTĪBA. Mīloša māja, kurā valda cieņa un mīlestība, tas ir vislielākais dārgums. Materiālais stāvoklis neaizstāj Mīlestību. Tas ir maldinošs mīts.

Daudzi nevainīgi mazuļi tikuši pakļauti eksperimentiem- tiem nekad netika dota mātes mīlestība un tika atklāts, ka šādi mazuļi ir daudz piekāpīgāki. Tieši tāpēc mātēm iesaka atgriezties darbā pēc iespējas ātrāk, lai bērnam atņemtu mātes mīlestību. Nevaru vien beigt uzsvērt Mīlestības svarīgumu. Lūdzu, ieklausieties vārdos Mīlestības Spēks. Tie izsaka visu.

Tagad parunāsim par maģisko zemi Īriju. Mēs sakām, esiet par savu zemi! Dariet to, kas jūsuprāt ir pareizi un taisnīgi. Jūsu premjers (Enda Kenijs) ne tikai vedīs Īriju, bet atbrīvos pasauli no Tumšo valdīšanas. Viņš ir patiesības un taisnības cilvēks: cilvēku līderis. Viņš ir balsts visiem izvarotajiem un ļaunprātīgi izmantotajiem, tiem, kuriem liegts zināt Īrijas PATIESO VĒSTURI. Mēs, kuri esam Garā, pievienojamies katram uz Zemes, kas ciena patiesību un taisnību, un sakām paldies Kenijam: goda cilvēkam, kurš vēsturē atstājis savu daļu. Mēs esam ļoti pateicīgi. Kad viņš teica savu runu, tad Gars stāvēja viņam blakus, šī runa ir svarīgākā daļa patiesības un taisnības atjaunošanā uz pasaules. Kenijs ir aizsācis ceļu. Mēs ceram, ka citi ātri vien sekos. Tas bija ļoti svarīgs solis. Tas bija jāsper tāpēc, lai tiktu atklāts viss slēptais. Īrija atkal būs brīva.

Viss norit saskaņā ar plānu. Ticiet mūsu vērtējumam. Mēs redzam visu kopējo ainu un zinām, kad jāizdara gājiens. Drīz jūsu pasaule tiks attīrīta no Ļaunajiem Spēkiem, kas to kontrolē. Jūs atbrīvos Mīlestība.

Es apņemu tevi mīlestībā, mana mīļā. Tevi apbrīnojošais, Montī.


Website: The Montague Keen Foundation
Tulkotājs: Mara


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.