Home > > Montekjū Kīnu - February 27, 2011

February 27, 2011

Jo paplašināt savu darbību, jo vairāk cilvēku nāk mums palīgā, nesot un pievienojot kopējā traukā savas zināšanas un spējas. Četras dienas mūsu mājās pulcējās dažādi cilvēki un tas, ko mēs visi piedzīvojām bija kas īpašs. Tev, mana mīļā, iedeva 3 dimensiju Mer Ka Ba (gaismas ķermenis) ar astoņām smailēm, tu brīnījies, kā gan Gordons varēja zināt par tā nepieciešamību. Labi, mēs viņam pačukstējām priekšā, mēs, no Tīkla, sadarbojamies ar viņu. Savienojas lielās puzzles gabali. Atmoda uzņem ātrumu, katrā valstī meklē Patiesību. Tumsas Kabala rada jukas, un masām, kas tagad ceļas, lai aizvāktu despotus, ko Kabala daudzus gadus turējusi pie varas, ļoti rūpīgi jāizvēlas citi despoti, kuri viens otrs vēl pat ir sliktāks par tikko aizvākto. Tagad tiek darīts viss, lai varētu iebrukt Irānā. Lai Kabala saglabātu varu, tai vajadzīga asins izliešana, tikai tāds ir iemesls jebkuras armijas izveidei. Tumsas Kabala aizbildinās ar to, ka daudzām valstīm ir kodolieroči, bet tas ir mīts, kas radīts, lai izraisītu BAILES. Atkārtoti viņiem neizdosies masās radīt Bailes par „masu iznīcināšanas ieročiem”, cilvēki ir modušies, atpazīst šādus klajus melus un vairs slazdos neiekritīs.

Ziniet, tad, kad reliģijas runā par Dievu, tad jums sev jāuzdod jautājums- vai tas ir Mīlestības un Gaismas Dievs vai arī tas ir Lucifers, kurš meklē atriebību, elles ugunis, lāstus, un kontrolē masas??? Mīlestības Dievs ir AUGSTĀKĀ BŪTĪBA, kas iedveš visās dvēselēs Mīlestību un Līdzcietību, Mieru un Patiesību. Kā viltīgs triks tiks izplatītas ziņas par žurkveidīgo rasi, lai tikai kaut kā nodarbinātu jūsu prātus un tā varētu jūs kontrolēt, lai jūs arī turpmāk gribētu tiekties pēc lielākas bagātības un amata, kas tomēr nedara jūs laimīgus un nesniedz kāroto piepildījumu; tikai Mīlestība to spēj. Pārvērtējiet savas vērtības, pārskatiet savas dzīves, kurā prioritāšu saraksta rindiņā atrodas Mīlestība?

Jaunajai Pasaules Kartībai ir Plāni kā radīt hologrāfiskus tēlus debesīs, lai cilvēkiem liktu noticēt veco pareģojumu piepildīšanos, tiks rādīti neīsti NLO un „lidojošie šķīvīši”. Kaut kāda Patiesības daļa tiks atklāta, lai ievilktu jūs vēl LIELĀKOS MELOS. Tie teiks, ka tas ir Mīlestības Dievs, kas piepilda visus Vecos solījumus, bet faktiski, tā ir Jaunā Pasaules Kārtība ar savu masveida maldināšanu un vilinājumiem, cenšoties iegalvot, ka uz pasaules atnācis ANTIKRISTS. Tas būs zvaigžņu karu, elektromagnētiskās radiācijas un hipnozes apvienojums, pie tam milzīgā apmērā. Tumsa ir padomājusi par visu, lai savā fināla gājienā pārņemtu visu pasauli. Mēs nestāvēsim rokas klēpī salikuši, mēs vadīsim un aizsargāsim visus tos, kas iet Gaismas ceļu. Mana mīļā, varētu likties, ka es piesaucu tumsu un nolemtību, bet mans vienīgais nolūks ir aizsargāt un brīdināt par šiem Ļaunajiem darbiem, lai jūs nepārsteigtu notiekošais. Es varētu katru svētdienu mierīgi rakstīt par Pēcdzīves brīnumiem, vienlaikus zinot, ka tie, kuri atrodas uz Zemes un kurus es mīlu, cenšas tikt galā ar šādiem briesmīgiem notikumiem un cīnās par izdzīvošanu šajos Tumsas laikos. Jūs esat gandrīz pietuvojušies laika beigām kā tādam, ko pazīstat, pāreja visu padarīs saprotamu un vērtīgu, pavisam drīz aizmirsīsiet sliktos dzīves brīžus, un priecāsieties, kad apvienosieties Mīlestībā un Harmonijā. Vīrišķā enerģija ar savu masīvo ego izpausmi, zaudēs ietekmi, kā arī visu to pēc kā tā tiekusies simtiem gadu garumā, tā izčākstēs jūsu acu priekšā.

Sievišķā enerģija atkal pārņems vadību, lai radītu Mierpilnu Pasauli, kurā visiem būs pazīstama Brīvība un Miers, pārtikas pietiks visās valstīs. Brīvība, reāla Brīvība kļūs par dzīves normu. Tādu nākotni patlaban veidojat. Draugi no citām planētām ir gatavi palīdzēt, daloties augsti attīstītās zināšanās par katru dzīves sfēru, kas jums jāuzlabo un ieguvēji būs pilnīgi visi. Planētas Zeme attīstība ir kavēta ar nolūku, informācija par citām planētām un to iedzīvotājiem tikusi slēpta, lai gan vienmēr ir bijis zināms, ka planētu apciemo Būtnes no citurienes, tie ir atstājuši arī pamatīgus pierādījumus par savu esamību. Tumsas Kabala ir notriekusi citu planētu gaisa kuģus, tas ir slēpts no jums. Tie nevēlas, lai jūs uzzinātu patiesību par to, ka Visums ir apdzīvots, tie baidās, ka zaudēs kontroli pār jums. Drīz tiem nāksies atklāt no kurienes ir ieradušies paši, Zeme ilgāk tos vairs necietīs. Vienmēr esmu teicis, ka jūs atbrīvos Patiesība, varēsit brīvi ceļot uz tām pasaules vietām, kur līdz šim tas ticis liegts, kā arī uz citām planētām, tiks atcelti visi ierobežojumi. Viss, ko lietojusi kabala jūsu kontrolēšanai, pazudīs uz visiem laikiem. Mūsu pasaules satuvināsies, mīlestība valdīs pār visu, pār jums, kas tik smagi strādājuši, kas pacietuši nosodījumu un ļaunprātīgu izmantošanu; ar jums darīts viss, lai tikai nostumtu no Ceļa, bet jūsu sapņi piepildīsies.

Jā, šie ir grūti laiki, bet tie nebūs mūžīgi. Apziniet sava darba svarīgumu. Radiet Mīlestību visur kur vien ejat, izrādiet Mīlestību visiem, ko satiekat. Pateicos tev, mana mīļā, par to ko dari, lai īstenotu mūsu sapņus. Vienmēr palikšu tevi apbrīnojošais, Montī.


Website: The Montague Keen Foundation
Tulkotājs: Mara


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Montague Keen,
please let us know and we'll add you to our mailing list.