Home > > Montekjū Kīnu - March 27, 2011

March 27, 2011

Zemes pārņemšanas plāni būs neveiksmīgi. Mēs esam vērojuši katru viņu kustību. Daudzos gadījumos esam spējuši novērst plānotas ļoti pamatīgas sagrāves. Viņu domāšanas veids ir absolūti citādāks nekā Zemes būtņu vairākuma uzskati. Lai pilnīgi saprastu viņu modus operandi (darbības modeli, veidu), es izvēlējos tajā piedzimt un izjust to no iekšienes. Es tajā biju, bet tam nepiederēju. Nav svarīgi, kādām metodēm tie centās man to uzspiest, es nekad to nespētu pieņemt. Tāds bija mans mērķis- gūt šādu pieredzi, bet nekad es nebiju daļa no tā. Apbēdinoši, bet tajā brīdī, kad pārgāju Garā, tas viss tika gāzts pār tevi, mana mīļā. Tu redzēji, cik tālu šādi cilvēki spēj aiziet, lai tikai iznīcinātu visu, ko nespēj kontrolēt un pārvaldīt. Neesiet aitu bars, neļaujiet novirzīt jūsu prātus no mērķa. Tiek darīts viss, lai jūs neredzētu, kas tie ir patiesībā. Neticiet TV vai laikrakstos teiktajam. Viņi visi ir marionetes, ko kontrolē daži indivīdi. Kabala sākusi dunkāt pati sevi, un viņi paši tic savai propagandai. Dievs nekad nevienu nav padarījis par augstāku, pārāku vai labāku, visi ir radīti vienādi, visi ir vienādi Augstākās Būtības acīs. Taisnības Dievs nekad nebūs vainojams tādā rīcībā. Atverieties tai gaismas būtnei, kas esat. Jūsu gaisma tika apdzēsta jau sen atpakaļ. Pienācis laiks atjaunot jūsu apziņu, jūsu zināšanas, jūsu spēku, un atjaunot jūsu planētu mierpilnā ceļā un ar mīlestību. Jūs esat no gaismas. Šī planēta ir jūsu. Tā atkal savienosies ar citām visuma planētām, lai visums var apvienoties, sanākot kopā, strādājot un dzīvojot harmonijā. Ir tādi, kuriem ir zināšanas, kā atjaunot kontaktus. Jūs piedzīvosiet reālu brīvību. Lai tas notiktu, Gara pasaule strādās kopā ar jums.

Tumšā Kabala tic, ka ir neuzvarami, ka visu kontrolē nauda. Viņi gūs mācību- pašu radītais finansiālais terorisms būs bojāejas cēlonis. Cilvēki redz cauri viņu negodīgajiem plāniem. Tikko varējāt novērot sistemātisku musulmaņu pasaules ārdīšanu, kas tika pasniegta kā izveidojusies situācija valsts iekšienē. Tie rūpīgi izvietojuši savas marionetes, lai radītu nemierus un satraukumus, lai iedrošinātu cilvēkus pieprasīt brīvību; bet, faktiski, brīvība neeksistē pilnīgi nekur. Tas dod iespēju viņiem pārņemt savā varā katru valsti, kā tas tika plānots jau pirms septiņiem gadiem- tie kontrolē naftu un atņem varu katras valsts vadītājam. No šādiem plāniem nav pasargāta neviena valsts, tāda ir pasaules pārņemšanas taktika. Neiekrītiet ilūzijās, kas tiek radītas acu aizmālēšanai. Zinu, ir grūti pieņemt savu aklumu, redzot, ka tie, kuriem reiz uzticējāties, ir Kabalas marionetes. Šīs marionetes vēršas pie jums, lūdz vēlēšanās jūsu balsojumu, apsola pilnīgi visu, bet nepilda absolūti neko. Galu galā ir pilnīgi vienalga- par ko jūs balsojat. Visi viņi klausa vieniem kungiem. Tā ir daļa no kārtējās ilūzijas, kuras upuri esat. Ja vien atceraties, ka „nekas nav tā kā izskatās” un izturaties pret visu kā pret fikciju, tad nebūsiet pārāk kļūdījušies. Planēta Zeme pieder tiem, kas nākuši no Gaismas; caur MĪLESTĪBU- jūsu varenāko vērtību- jūs to atjaunosiet. Jūs esat Lielo Pārmaiņu smailē, tā noteiks visu. Nekas nepaliks un nebūs tā kā ir tagad. Korumpētie zaudēs visu sev tik svarīgo. Materiālās vērtības, pēc kurām tie tā tiecās, tās pierādīsies nevērtīgas un nevajadzīgas, materiālās vērtības neglābs no likteņa. Kad viss atklāsies, viņiem uz Zemes nebūs kur palikt, nebūs kur slēpties. Viņi sastapsies vaigu vaigā ar ekspluatēto dusmām. Viņi pieredzēs taisnību, reālu taisnību.


Lai novērstu jūsu uzmanību no reālās situācijas, kādā atrodas jūsu pasaule, tad ziniet, ka šajā un nākamajā gadā tiek un tiks apzināti radīti kādi īpaši NOTIKUMI. Klausieties tajos cilvēkos, kuri meklē PATIESĪBU, tagad tā plūst no visiem pusēm. Cilvēki runā, jo nespēj vairs dzīvot ar apziņu, ka ir bijuši daļa no tā visa. Tā sauktās „finansiālās krīzes” FIKCIJA, mīts par „globālo sasilšanu”, „teroristu uzbrukumi” plus mākslīgi radīti ienaidnieki- tas viss ir bijis viņu lielā plāna daļa, lai tikai pārņemtu kontroli pār planētu. Viņu radītā „mūzika”, kas ar iepriekšēju nodomu vērsta pret jauniešiem un vārīgām dvēselēm, kas savā būtībā ir cēlas, iestāsta tiem nogalināt. Tieši caur austiņām šī ziņa ieiet jauniešu smadzenēs, iedrošinot tos būs vardarbīgiem un nogalināt vienam otru. Izglītība tiek katastrofāli ‘notrulināta’. Gudriem un talantīgiem bērniem dara pāri, tie zaudē drosmi. Tā visa ir daļa no briesmīgiem plāniem. Jums būtu jāzina vēl vairāk, lai ātrāk mostos un paplašinātu apziņu. Līdz jums jau nonāk šāda veida ziņas. Mostieties, jums jāceļas, jums jāsaprot- pie varas esošie neredz jūsos cilvēku. Jūs neesat daļa no viņu plāniem, tie vēlas, lai Zemi apdzīvotu tikai viņu asins līnijas.

Nav nozīmes rasei vai ticībai. Neļaujiet viltus dalījumiem novērst jūs no mērķa. Pamatā visam- jūs visi esat no Gaismas, vai arī daļa no Tumsas Kabalas. Tas ir vienīgais, patiesais un reālais vērā ņemamais iedalījums. Sanāciet kopā gaismā un mīlestībā, neskatieties uz ticību un ādas krāsu. Tos, kuri nāk no gaismas, tos vada mīlestība. Tiem jāsanāk kopā mīlestībā, lai mīlestības enerģija paātrinātu notiekošo. Jums piemīt spēks uz visiem atlikušajiem laikiem mainīt savas pasaules enerģiju. Visi, kuri nāks pēc jums, runās par drosmi un viedumu, kas izveda jūs cauri šiem briesmīgajiem laikiem. Izmantojiet katru izdevību ieklausīties cilvēkos, kas runā patiesību, tie ir izvēlēti vest jūs uz priekšu, ārā no tumsas. Mana mīļā, šī tev bija ļoti aizņemta nedēļa, piepildīta gan ar saistībām, gan ar mūsu darbu. Mūs sveic Jauna Rītausma. Ar prieku to sagaidīs visi, kas novērtē patiesību.

Mana mīlestība pret tevi ir mūžīga. Tevi apbrīnojošais, Montī.


Website: The Montague Keen Foundation
Tulkotājs: Mara Brante

*) www.thescoleexperiment.com – Scole eksperimenti saistīti ar pēcnāves dzīves pētījumiemShare |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Montague Keen,
please let us know and we'll add you to our mailing list.