Home > Latviešu > Alfas Zvaigžņu kuģis, February 1, 2010

Alfas Zvaigžņu kuģis, February 1, 2010

Mākslinieka iespaidu Alfa kuģu

Jā, sveicieni visiem mūsu brāļiem uz Zemes ar kuriem esam saistīti brālīgās jūtās un ar kuriem esam savienoti iekšējos līmeņos. ?Kā gan mēs varētu jūs bezpalīdzīgus atstāt šādā kritiskā brīdī kādā tagad dzīvojat, un turpinātu savu dzīvi lielo pārmaiņu priekšā, kas tūlīt, tūlīt notiks? ?Kā lai mēs nepalīdzam jums konfrontēt mirstošos ļaunos spēkus viņu pašu vājprātīgajās ambīcijās, kas sagatavotas lietošanai viņu pēdējā glābiņa stundā, lai sakautu labā un Mīlestības spēkus?

Mēs jau esam centušies pārliecināt vairākas jūsu zemeslodes valdības, lai tās pārtrauc savus draudus lietot kodolieročus, bet tumšie spēki ir labi darījuši savu darbu un mums nav izdevies likt jūsu līderiem saprast, ka labāk būtu izvēlēties saskaņotu bez izņēmuma visu valstu kodolatbruņošanos, kā arī pieņemt stingru un mūžīgu risinājumu- vairs tos neražot un neuzglabāt.

Pieminētā šīs planētas slepenā valdība, kas strādā īpaši slepeni, zina, ka tās spēks ir baiļu radīšanā cilvēcē, jo bailes no svešinieku uzbrukuma liek cilvēkiem atbalstīt slepeno valdību un pieļauj valstī uzturēt lielu kareivju kontingentu, kuru prāti tiek izskaloti tā, ka tie gatavi „atdot savu dzīvi savas valsts labā”.

Viņi liek tiem (zaldātiem) atdot dzīvības par zemi, kas sūta tos iespējamā nāvē, jo dažas vērtības tie īsti labi nesaprot, bet katram zemes kareivim tās ir jāpatur prātā. Kareivji nesaprot, ka ir tikai figūriņas uz šaha dēlīša, galvenās sastāvdaļas tiek slēptas un tās valda tūkstošu likteņus tikai lai apmierinātu viņu alkatību un varas/spēka kāri. Bet pat uz tām personām, kas nosaka tautu likteni no saviem slēptajiem bunkuriem, notiek nemateriālu spēku iedarbība- tik senu kā cilvēks pats.

Šīs ļaunās postošās enerģijas ir ļoti spēcīgas (tādām tām jābūt, lai spētu noturēties pie varas tūkstošiem gadus)- bet viņu cikls ir beidzies, un tās to zina. Tomēr, šīs enerģijas zina, ka ir stipras, tās ir izbaudījušas tik daudz valdonības un varas pār tautām un planētas cilvēkiem, tās nevēlas apstādināt savu sapuvušo un šķebīgo valdīšanu, lai dotu ceļu izgaismojošiem spēkiem, kas jau uzvar it visur uz planētas, tos vada varenais Aštars Šerans, kas ietverts dievišķā gaismas oreolā, Aštars vedīs savus spēkus uzvarai, jo ir nācis pieprasīt atpakaļ šo planētu gaismas spēkiem.

Aštars Šerans, šī brīža visu spēku galvenais pavēlnieks, aizsargā jūs no bezjēdzīgajām un traucējošajām tumšo cīņām, viņš ir devis vairākas communiques cilvēcei ar vairāku kanālu starpniecību, kuri bijuši kā runasvīri vai ziņotāji-vēstītāji jums visiem. Viņa communiques ir pieejamas internetā, kur jūs tās varat sameklēt un iepazīties ar viņa slavējamo atjaunošanas un glābšanas misiju.

Tas ir mūsu mērķis nodot jums visiem caur šīm communiques zināšanas un nepieciešamo piesardzību šajos laikos par ko jums ir ļoti svarīgi zināt, jo tas ir ierocis kā iznīcināt bailes, kas ir- kā jau iepriekš minējām- tumšo galvenais ierocis. Šīs zināšanas ietver sevī jūsu sapratni par to, ka jūs sasniegsiet jaunu harmonijas, taisnības un vienlīdzības kārtību uz Zemes virsmas, kas uz mūžīgiem laikiem atturēs bailes un šaubas no jūsu prātiem, kas tā noguruši no tik daudzajām piedzimšanām un nāvēm vienā un tajā pašā baiļu ietvarā un garajām ciešanām un smagā darba tikai lai izdzīvotu.

Mēs gribētu jums vēlreiz teikt- un mēs nepagursim, jo tas jums ir jāsadzird- jums ir mūsu atbalsts un mūsu palīdzība šajā jaunajā un pēdējā kampaņā pret tumsas spēkiem. Ziniet, mēs visi esam iesaistīti šajā fināla cīņā, jūs un mēs, visi kopā, līdz mēs spēsim aizdzīt un visiem laikiem visu nevēlamo un to, kas vairs nepieder Jaunajai Zemei un Jaunajai Cilvēcei.

Paļaujieties uz mums un mūsu atbalstu. Mēs neatstāsim jūs likteņa ziņā, jo Dievs mūs ir apvienojis vienā liktenī, tik varena cilvēce nekad nav pieredzēta uz Zemes.

Esiet svētīti!

Channeler: Cristian
Dear friends,

Alfa Starship have started transmitting messages through Cristian since January 2010.

Our brothers and sisters of outer space would become very joyful if their messages can be translated in as many languages as possible.

If you resonate with their messages which are published here and are able to translate to any language or know someone who would be able to do it, please send an e-mail to keeluad@gmail.com.

We are already translating in English, Spanish, Portuguese and Dutch, but any assistance in translating them into any of these and other languages is welcome.

Thank you.

Light and Love,

Adriano.

Would you like to ask a question to our brothers in Alfa Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.