Home > > Kris Won, February 21, 2011

Kris Won, February 21, 2011

Hallo, es esmu Airisa. Es nāku no okeāna dzīlēm. Manas mājas ir zemūdens pilsēta un drošības dēļ mēs nekad nepaceļamies virspusē. Bet mēs varam atstāt savu fizisko ķermeni, un tāpēc, ja vēlamies varam apciemot jūsu pasauli, gan tikai astrālajā ķermenī; mums nav ļauti apciemojumi fiziskajā ķermenī, jo jūs neesat gatavi kontaktam ar okeāna pasauli.

Ir bijuši gadījumi, kad mūs ir redzējuši virszemes cilvēki (kad kāds no mums tomēr ir pacēlies uz ūdens virsmas), bet tie ir reti gadījumi; jūs esat mūs nosaukuši par „nārām”. Kaut arī esat sarakstījuši stāstus un tajos aprakstījuši mūsu izskatu, liekot citiem cilvēkiem noticēt, ka mūsu apakšējās ekstremitātes līdzīgas zivis...tā nav patiesība! Īpašos gadījumos daži jūsu rases pārstāvji mūs ir redzējuši un pat pārmijuši kādus vārdus; mēs zinām jūsu valodu (kaut arī mums ir savējā, kas līdzinās visām citām zemes valodām).

Atcerieties, katrā leģendā ir patiesības daļiņa, kaut arī sakropļota. Tieši tāpat, kā mēs esam idealizēti ar zivs spurām kāju vietā, vai tāpat kā jūs Dieva eņģeļiem esat pielikuši spārnus vai uzlikuši vienradžiem uz pieres ragu, vai ciklopus apveltījuši tikai ar vienu aci un kentauriem piešķīruši zirga rumpi...Pilnīgi noteikti, vienmēr šīm būtnēm tuvumā atrodas arī elementāļi, devas, kas pieskata kokus un prērijas,...bet tās modifikācijas, ko izdomājuši cilvēki, ir tik uzjautrinošas!...Manu astrālo ceļojumu laikā uz virszemes pasauli esmu ievērojusi Kris-Won, jūsu brāli, un jau pāris mēnešus esmu meklējusi veidu kā sakontaktēties caur viņu ar jūsu pasauli; Kris-Won piemīt mēdija spējas un viņš ir lielisks kanāls jebkurai būtnei, kura vēlētos sniegt Mīlestības un Harmonijas vēstījumu.

Es varētu un gribētu tik daudz ko jums izstāstīt, tikai jāiesāk. Mūsu civilizācija sāka eksistēt okeāna dzelmē aptuveni 35.000 gadus atpakaļ un šajā laika posmā mēs esam krietni pieauguši skaitā un šobrīd apdzīvojam okeānus un jūras, sākot no Amerikas krastiem līdz siltajām dienvidu jūrām, mums patīk uzturēties starp koraļļu rifiem, mēs peldamies Klusā okeāna piekrastes arhipelāgu caurspīdīgajos un siltajos ūdeņos, ap Austrāliju, Jaunzēlandi un Japāņu jūru. Tāpat mēs dzīvojam pie Meksikas līča, Jukatānas pussalā, Atlantijas okeāna salās- tādās kā Aruba, Jamaika, Margarita, Trinidada un Tobago, Klusā okeāna salās- Havaju salās, Bermudās un Polinēzijā.

Priekšroku dodam siltiem un maigiem ūdeņiem, lai gan citi mūsu pārstāvji dzīvo arī vēsākās vietās- Aļaskā, Kanādā, Antarktikā, Norvēģijā, Zviedrijā, Somijā, Islandē un Sibīrijā. Senči mums ir vieni, tikai ziemeļos dzīvojošie ir kļuvuši nopietnāki un aukstumizturīgāki, atbilstoši ūdens temperatūrai tie mainījušies arī rakstura ziņā. Tāpat tas ir arī ar jums- cilvēki, kuri dzīvo tuvāk dienvidiem ir jautrāki un dzīvespriecīgāki, nekā tie, kuri piedzimuši ziemeļu zemēs; tie parasti ir nopietnāki un klusāki. Tikai nekādā gadījumā nedomājiet, ka mūsu radinieki ziemeļos ir mazāk mīloši (nepavisam nē, tie ir ļoti jūtīgi un mīloši), bet mēs, silto un maigo jūras un okeānu ūdeņu iemītnieki, esam priecīgāki un vaļsirdīgāki.

(Piezīme no Kris-Won: es dzirdu Airisu smejamies, draudzīgi un aizrautīgi, tā parādot savu laimīgo un atvērto būtību).

Tagad zināt, ka uz planētas neesat vieni; neticējāt, vai ne? Jūs ne tikai Visumā neesat vienīgie, arī uz šīs planētas bez jums dzīvo vēl daudzi citi; pasaule, kurā mēs visi dzīvojam, pieder ne tikai zemes būtnēm, bet tieši tikpat lielā mērā arī ūdens būtnēm.

Labi, nu man jādodas prom, varu teikt vienu- esmu ļoti, ļoti priecīga, ka varēju komunicēties ar jums; es drīzumā atkal atgriezīšos, ja vien vēlēsieties. Dodiet ziņu Kris-Won un tad arī es uzzināšu, jo ar viņu esmu izveidojusi fizisku kanālu, es saņemšu jūsu komentārus caur viņa prātu.

Mūsu pasaules nav atdalītas un šķirtas; tās saskaras!

Ceru, ka mani vēstījumi palīdzēs satuvināt mūsu pasaules un no šī brīža apzināti sāks veidot mūsu attiecības!

Airisa

Kanāls: Kris-Won

Tulkoja: Māra


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.