Home > > Wonderer in the skies - June 5, 2011

June 5, 2011

Sveicieni no Federācijas:
 
Ir pagrūti saglabāt ticību par Debesbraukšanu, kad visapkārt norisinās tik daudzi dažādi notikumi. Mēs pateicamies par pūlēm un centieniem, un līksmojam ikreiz, kad atkal kāds cilvēks atmostas, kaut vai vismazākajā mērā. Jebkura jauna atmoda mūs piepilda ar lielu prieku un satuvina mūs; mūsu attiecības kļūs tādas pašas kā jums ar jūsu kaimiņiem, kad satiekaties jaukā pēcpusdienā. Mēs jau sen ar nepacietību gaidām šo tikšanos. Jūs domājat, ka esat vienīgie, kuri gūst labumu no šādām kaimiņu sarunām, bet mēs sakām, ka tās sniedz labumu un ieguvumu abām pusēm, jo jūs varat daudz izdarīt tāpēc vien, ka atrodaties fiziskā stāvoklī. Mēs izjūtam bijību pret jūsu dabisko spēku un varu, kaut arī daudziem pagaidām tas ir nezināms, vai pareizāk sakot, pamazām jūs sākat to apjēgt, un jums piemīt neiegrožots dabisks garīguma spēks. Visā galaktikā nav citu tādu būtņu, kuras tiek tā cienītas un godātas, neskatoties uz jūsu tieksmi karot un pašiem sevi iznīcināt. Mēs zinām, ka šīs īpašības nav jūsu patiesais stāvoklis, un tad, kad reiz notiks Atklāšana un pienāks iluminātu pēdējās dienas, kad tie vairs nevarēs diktēt- kā jums būtu jādzīvo, jūs visi kā viens celsieties mieram, mīlestībai un visam labajam gan personīgā jomā, gan cilvēcei kā veselumam.

Mēs atkārtojam, šomēnes notiks kāds ļoti ietekmīgs notikums, tas atvērs noslēpumu atklāšanas slūžas. Grūti pateikt tieši no kuras vietas sāksies Atkāšana , bet „plaisas dambī” ir kļuvušas tik lielas, ka citu iespēju nemaz nav. Iluminātiem būs grūti „aizkorķēt” visus plīsumus un sūces, arī jūsu kolektīvā griba stumj un paātrina notikumu gaitu.

Viss pietuvinās Atklāšanas notikumam. Lielās korporācijas ir iluminātu pēdējie bastioni un pat tagad jau ir redzamas plaisas to pamatakmeņos. Vērojama aizvien lielāka tendence darboties kooperatīvā sadarbībā, nevis sacensību gaisotnē.

Šis ir tas vistumšākais brīdis pirms rītausmas, viens otrs var izsamist, jo neko nezinot par lietas patiesajiem apstākļiem, skats uz dzīvi varētu likties arī tumšs, drūms un bezcerīgs. Bet tā tas it nemaz nav. Tieši pretēji, faktiski, šis, kā mēs to te redzam, ir visaizraujošākais laiks. Jūs esat tur. Jūs paši izvēlējaties atrasties tur, kur tagad esat šajā momentā jau ilgi pirms savas piedzimšanas. Priecājieties par savu izvēli. Šis ir visaizraujošākais laiks. Mēs savā pusē stāvam gatavībā jums palīdzēt. Esiet gatavi arī jūs savā pusē, lai palīdzētu viens otram. Mēs jūs apbrīnojam un esam gatavi bez mazākās šaubīšanās jūs aizsargāt.

Tulkotājs: MaraShare |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Wonderer in the skies,
please let us know and we'll add you to our mailing list.