Home > > Wonderer in the skies - June 8, 2011

June 8, 2011

Sveicieni no Federācijas:
 
Šodien runājam par notikumu tuvumu, kas tūlīt pat sāks savu gaitu uz jūsu planētas. Ja vien jūs redzētu, cik daudzas civilizācijas ir atsūtījušas savus pārstāvjus, tie riņķo ap jūsu planētu; un tad paši pārliecinātos par to, kā pietuvinājušies gaidītie notikumi. Ikviens vēlas būt aculiecinieks visunikālākajiem notikumiem, kad tādai civilizācijai kā jūsējai, tiek pasniegts ielūgums kļūt par Kosmiskajiem Pilsoņiem. Šis aizsākums novedīs līdz Debesbraukšanai.

Ilumināti apšauba Atklāšanas iespējamību, jo garām pagājuši jau vairāki agrāk nospraustie datumi, kad atklātībā vajadzēja parādīties sen slēptai informācijai, un tie redzējuši mūsu vēstījumus, kas nav nesuši rezultātus un īstenojušies. Tie nevēlas būt pirmie, kas „šķērsos līniju” Atklāšanas virzienā daudzu iemeslu dēļ, visi gan tie ir ļoti patmīlīgi. Ilumināti patiesībā nav pārliecināti par to, ka tos varētu sagaidīt žēlastība, ja tie vienkārši šobrīd mainītu savu attieksmi un sāktu sadarboties un palīdzētu tuvināt atklātību. Mēs esam te, lai no jauna spēcinātu mūsu agrākos vēstījumus, kas jau tika pa tiešo sūtīti iluminātu pārstāvjiem- ja vien jūs (ilumināti) pacenstos tuvināt atklāšanu, tad saņemtu ievērojamu žēlastību brīdī, kad nonāksiet pasaules tiesas priekšā, lai sastaptos ar taisnīgumu. Mums nav ne mazāko vēlmju kavēties un ņemties ar vainām un sodiem. Ikviens pelnījis vienādas iespējas Pacelties. Jūsu rīcībai, pat tik novēlotai, būs efekts nosodījuma mīkstināšanā. Ticiet, tā tas ir, šis ceļš ved jūs pretim atpestīšanai un atbrīvošanai.

Pēdējo mēnešu un gadu laikā daudzi cilvēki pavisam reāli ir sajutuši laika paātrināšanos. Viss šķiet paātrināmies un virzās aizvien pieaugošā ātrumā. Tomēr, patlaban, novērojams savdabīgs palēninājums- esam sasnieguši fināla pakāpi pirms visaptverošas Atklāšanas. Tas līdzinās laika palēninājumam avārijas brīdī. Šobrīd pārejat no pirms- Atklāšanas perioda uz Atklāšanas posmu, no vistumšākā nakts brīža ieejat rītausmā, šis fenomens manifestējas kā dabisks jūsu realitātes produkts. Saprotiet to kāds tas ir.

Pavisam drīz mēs tiksim pamanīti un pavisam drīz jūs kļūsiet par Kosmiskajiem Pilsoņiem. Mūsu draugi, esiet sveicināti mājās. Esam pagodināti, ka esam spējuši nonākt līdz šai vietai. Vienmēr esiet optimistiski un jūsu realitāte aplocīsies ap jums tāpat kā mūsu enerģētiskie lauki apliecas ap mūsu kuģiem. Mēs sūtam jums mūsu Mīlestību kā atbildi jūsu centieniem un pūlēm.

Esiet mierā.

Tulkotājs: MaraShare |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Wonderer in the skies,
please let us know and we'll add you to our mailing list.