Home > > Wanderer of the Skies - October 14, 2011

Wanderer of the Skies - October 14, 2011Mēs atkal nākam, lai aizpildītu informācijas tukšumus, kuru jūs saņemat pēdējās dienās. Jūsu pasaulē notiek arvien vairāk un vairāk notikumu un tas kam jūs gatavojāties, ļoti strauji paātrinās. Tā tas arī bija ieplānots. Šobrīd jūs atrodaties to izmaiņu sākumā, par kurām tik ilgi tika runāts. Ja viss šķiet juceklīgs, tad tā tam arī ir jābūt.

Kādu laiku Illuminati mēģināja uzzināt, ko mēs gatavojamies paveikt un kādi ir mūsu plāni attiecībā uz cilvēces nākotni. Viņi centās izdabūt šo informāciju ar visiem iespējamiem līdzekļiem. Viņi centās skanēt tos, ar kuriem mēs ļoti ilgu laiku kontaktējāmies, viņi mēģināja notriekt mūsu kuģi, ne tikai tehnoloģiju piekļuves dēļ, bet arī dēļ iespējas iegūt piekļuvi pie Federācijas locekļa, cerībā izdabūt informāciju no šīs būtnes, viņi tāpat izmantoja kareivjus ar psihiskām spējam, lai mūs telepātiski noklausītos tajā laikā, kad strādājām visas pasaules orbītā un dažās mūsu bāzēs. Bet viņi nerēķinājās ar to, ka mūsu tehnoloģijas spēj uzķert tādu distanciālo informācijas saņemšanu un pēc vēlmes nobloķēt to. Viņi izmēģināja vairākas iespējas, bet visas bez panākumiem.

Mūsu “datuma” gadadiena, kuru mēs jums minējām pirms trīs gadiem, tikko kā ir pagājusi. Šis datums tika nosaukts pēc vairākiem iemelsiem. Kaut arī mēs vēlējāmies nosvinēt šo datumu, mēs zinājām, ka Illumināti uzmanīgi sekos tam, tāpēc mēs vērojām ko viņi iesāks un kādēļ. Pagaidām mēs nevaram pastāstīt par to sīkāk. Tagad mēs varam paredzēt visus iespējamos Illuminātu gājienus, ņemot vērā viņu ierobežoto jaudu.

Gaismas Darbinieki visa pasaulē ar nepacietību gaida kādu ārēju zīmi, ka plāni norit veiksmīgi. Mēs prasām jums apskatīties sev apkārt, jo viss ko jūs redzat ir daļa no plāna un tā ir uzkrītoša zīme. Pazemes bāzu iznīcināšana, vairāku cilvēku virzība visā pasaulē, kas apvienojās protestējot pret netaisnību, masu mēdiju pārdomas par šiem notikumiem, elites reakcija un daudzi citi fakti vedina uz apdomāšanu. Turpiniet fokusēties uz Atklāšanu pozitīvā un izlēmīgā veidā un tas notiks.

Drīzumā notiks vēl viena “Gaijas” enerģijas plūsmas korekcija, kas ļaus pārvirzīt vairāk enerģijas viņas labklājībai. Jūs nespēsiet ignorēt viņas ietekmi, bet tas būs cilvēku radīts notikmus, tāpēc nav ne mazākā iemesla baidīties vai krist panikā. Paralēli tam, uzmanīgi sekojiet notikumu gaitai savos masu mēdijos, tādai kā vairāku NLO liecībām visā pasaulē. Pastāv daži izkropļojumi, kā šie jaunumi jums tiek pasniegti. Tas aizskars to, kā tiks apspriesti daudz svarīgāki jautājumi tuvākā nākotnē, un galu gala kļūs par bāku šo jautājumu mainīšanai.

Šajās pēdējās dienās, kas ved pie kardinālām izmaiņām jūsu pasaulē, mēs vienmēr domājam par jums. Mēs lepojamies būt par jūsu brāļiem un sūtam jums savu mīlestību.

Esiet mierā.

Tulkoja Arturs


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Wanderer of the Skies,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.