Home > > Wanderer of the Skies - October 25, 2011

Wanderer of the Skies - October 25, 2011Mēs atgriežamies pie jums ar pēdējām ziņām šajās finālajās dienās pirms Atklāšanas. Uz visas jūsu planētas ir redzamas lielas kustības visos Debesbraukšanas aspektos. Arvien vairāk un vairāk cilvēku mostas. Daži vēl joprojām ir nedaudz miegaini un redz tikai patiesā sākumu. Citi, nokratot no sevis pēdējos miega pārpalikumus, daudz skaidrāk redz, kas notiek viņu dzīvēs, zem spēku kontroles, kas ātri vien padodas Gaismai. Debesbraukšana paceļ jūs uz neidomājami augstām virsotnēm un beidzot jūs kļūsiet par varenām un spēcīgām būtnēm, par kurām jums arī bija jābūt.

Ievērojiet, kā jūsu domas nupat pārgāja no šaubām par mūsu eksistenci uz koncentrāciju par šīs kustības daudzajiem aspektiem, kas īstenojas un par kuriem mēs jūs informējām visu šo daudzo gadu garumā. Tā ir zīme tam, ka šaubas vairs nevar pastāvēt. Jums ir ļoti maz laika, lai novērtētu visu varenību, kas patlaban notiek uz visas planētas. Jūs ķērāties pie grūta uzdevuma un mēs lepojamies ar jūsu pūliņiem pabeigt to līdz galam.

To nedaudzo faktu dēļ, kas dotajā momentā tiek gatavoti masu mēdiju informācijas līdzekļos un valdības kanālos, jūsu darbs un šie vēstījumi drīz vien nonāks lielākas auditorijas priekšā, nekā jūs to spējāt iedomāties patreizējā spēles etapā. Tas apgādās lielāku pieplūdi uz tām vietām, kas veicina izpratni par šiem ziņojumiem un virzību uz Debesbraukšanu. Tas ietver sevī obligātu insaideru apmācību, izmantojot materiālus internetā no šīm mājaslapām. Esiet gatavi tam.

Tā kā mēs nenorādām ne uz vienu Atklāšanas vai Debesbraukšanas datumu, jebkurš datums, kuru jūs izvēlēsieties, būs atbilstošs attiecībā uz jūsu nodomiem īstenot to realitātē. Mēs stāvam gatavībā iet tālāk Atklāšanā, atbilstībā ar plāniem, kurus mēs jau sen izstrādājām.

Nākamo nedēļu laikā, jūs būsiet pārsteigti ar mūsu kuģu daudzumu, kas parādīsies jūsu debesīs. Kuģu daudzveidība, viņu izmēri un ārējais izskats, pakāpeniski kļūs arvien acīmredzamāki. Tas tāpat arī kļūs par skaidru zīmi tam, ka tas, par ko mēs jums sakām, drīzumā arī īstenosies. Mēs paātrinām Atklāšanas procesa gaitu, jo mums tas ir jādara, šobrīd tā ir galvenā vajadzība un mums nav nekādas citas alternatīvas. Mēs ļoti priecājamies jūsu protestēšanas un demonstrācijas progresā, kas radīja ideju par īstām parmaiņām starp jums. Un tagad, kad mēs pārliecinājāmies, ka tās attīstās pašas par sevi, mēs saņēmām atļauju rīkoties ar mūsu pašu plāniem.

Turpmāko nedēļu laikā gaidiet ko vairāk un jūs nebūsiet vīlušies. Atklāšana ir jau uz jūsu sliekšņa. Kad tā pieklauvēs jūsu durvīs, laipni sveiciniet to ar atvērtām rokām, jo tā patiesi atnesīs jaunu paradigm jūsu dzīvē. Drīz vien jūs dzirdēsiet atklāsmes no jūsu iekšējās Zemes Būtnēm, kas nāks pie jums ar pierādījumiem, par jūsu zaudētajām saiknēm ar tām. Tas var notikt visneiedomajamākajos veidos, tāpēc uzmanīgi sekojiet notikumu gaitai. Esiet atvērti dēļ jūsu priekšā esošajām iespējām un jūs atradīsiet šīs turpmākās dienas par patiesi aizraujošām un noderīgām.

Esiet mierā.

Tulkoja Arturs


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Wanderer of the Skies,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.