Home > > Wonderer in the skies - June 15, 2011

June 15, 2011

Sveicieni no Federācijas:
 
Šie ir patiesi aizraujoši laiki. Tik daudz kas notiek tieši šobrīd un tas viss ir daļa no Atklāšanas procesa. Tas ir sācies. Mēs esam pārsteigti par iluminātu reakciju- viņi saprot, ka patiešām kaut kas notiek un panikā nezina, kura poga spiežama pirmā. Tie izmisumā cenšas izskaitļot- kā noslēpt savu padarīto, apslēpt izdarītos noziegumus, patlaban neredzot savu vietu pasaulē, ko mēs saucam par Pēc-Atklāšanas pasauli. Tie nespēj iedomāties Pēc-Atklāšanas pasauli. Bet mūs ne pārāk uztrauc viņu likstas. Mēs vienkārši zinām, ka tā ir un varam teikt, ka jebkura iluminātu rīcība nu jau ir kļuvusi neauglīga. Labāk būtu vienkārši ienākt Gaismā un pieņemt to, atdot sevi Mīlestībai un tā atrast tālāko ceļu.

Lai pienāktu īstais Atklāšanas brīdis, vēl jānotiek dažām svarīgām lietām. Mēs no savas puses jau ļoti skaidri redzam šo Atklāšanas brīdi. Bet nevaram pateikt- no kuras puses jūs varētu sagaidīt pirmo brīvības „signālu”. Tikai ziniet un ielāgojiet, ka mēs esam ar jums un visu vērojam, pēc iespējas sniedzot savu palīdzību.

Papildus visiem tiem pasākumiem, kas saistīti ar Atklāšanas lavīnas sākšanos, mēs esam gatavi sākt arī taisnības atjaunošanu. Lai arī ilumināti tuvākajā laikā vēl netaisās pazust, vienalga, varam teikt, ka mūsu tehnoloģijas palīdzēs tos atrast un atjaunot taisnību.

P ēc Atklāšanas jūs brīvi uzsāksiet ceļošanu pa visu pasauli. Tā būs masveida kustība. Ikvienam būs iespējas pārvietoties un iepazīt ne tikai savu planētu, bet arī citas Galaktiskās Ģimenes. Un tad arī sapratīsiet, ka nemaz neesat tik savādāki kā citi, ka visi esat vienādi. Jums visiem ir vienādi nākotnes sapņi, tādas pat vēlmes un mērķi un jums ir daudz kopīgu domu un ideju, jūs labprāt pavadīsiet laiku kopā ar citiem Galaktiskās Ģimenes locekļiem. Šīs ir tikai dažas jūsu nākotnes pasaules nianses.
Dzīvojiet tīrā Priekā, ļaujieties brīvības tuvošanās priekšnojautām, un dalieties Mīlestībā ar visiem līdzcilvēkiem.

Esiet mierā.

Tulkotājs: MaraShare |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Wonderer in the skies,
please let us know and we'll add you to our mailing list.