Home > > Montague Keen - April 8, 2012

April 8, 2012

Atėjo metas didžioms permainoms, šiuo metu yra labai svarbu jog jūs būtumėt pasiruošę pereiti į aukštesnio sąmoningumo lygį. Jums reikia susidraugauti su savimi. Savo širdyse jūs turite visą reikalingą informaciją. Jūs ją esate surinkę per daugybę savo gyvenimų. Išmokite susisiekti su tuo. Naudokite bet kokį metodą koks tik jums patinka. Palikite visą trečios dimensijos mąstymą, atėjo laikas pakilti aukščiau jo. Sąmoningai atleiskite visiems kurie jus nuskriaudė ir kurie stengėsi išlaikyti jūsų sielą įkalintą.

Naudokitės Tom Ryan‘s patarimu. Dalinkitės juo su visais, tuomet jie supras ką daryti.

Tom Ryan


Priimkite pilną atsakomybę nekaltindami nieko už veiksmus žmogaus, žmonių ar grupės kas skleidžia link jūsų negatyvumą.

Paklauskite „Kas manyje yra tokio kas verčia juos taip elgtis. Aš prisiimu pilną atsakomybę už tai dabar.“ TAI SUTEIKS JUMS GALIĄ PRIEŠ JUOS.

Tuomet pasakykite savo beribiam aš ir visatai: AŠ TAVE MYLIU. Tai yra sau, visatai ir pozityviai energijai kuri yra kūrėja ir yra už negatyvumo.

Kai jūs išreikšite MEILĘ, atleidimas taps neišvengiamas. Tuomet sakykite, iš savo širdies gelmių, PRAŠAU MAN ATLEISTI.

Tai išjudins nesustabdomą gailestingumo ir gydymo traukinį. Jūs žinote jog jums ir netgi kaltininkui yra atleista. TAI PAGYDYS JUS IR SUSILPNINS KALTININKO SUGEBĖJIMĄ SKLEISTI NEGATYVUMĄ TOLIAU LINK JŪSŲ. Taigi sau ir visatai pasakykite „AČIŪ“ ir paleiskite tai.

Jūs galite kartoti tai tol kol pajusite palengvėjimą. Tai turi būti daroma su tyra nekaltinančia, neteisiančia minčių būsena. Tai turi didžiausią galią kai yra daroma taip kaip buvo išdėstyta. Tai visada veikia. Darykite tai.

Tomas supranta žmogaus proto galią. Jis nori pasidalinti savo žiniomis su jumis jog sukurti geresnį pasaulį visai žmonijai. Jai visi jūs visame pasaulyje tai darysite tuomet jūs pašalinsite negatyvias struktūras kurios laiko jus vergovėje. Jūs padėsite sukurti kur kas labiau mylimą ir besirūpinančią visuomenę kurioje visi žmonės yra lygūs.

Aš prašau jūsų sąmoningai atleisti visiems kurie jus įskaudino, visiems kurie stengėsi laikyti jus įkalintus. Paleiskite visą pyktį bei skausmą, nes tai jus laiko trečioje dimensijoje. Kai jūs tai padarysite, jūsų gyvenimas pasikeis. Meilė taps jūsų egzistencijos centras.

Aš esu sakęs daugybę kartų jog MEILĖ yra pats galingiausias ginklas prieš negatyvumą. Suartėkite su tais kuriuos mylite. Kai meilė užpildo jūsų gyvenimą jame nebelieka vietos negatyvumui. Nėra vietos kerštui: jūsų energija yra pernelyg brangi jog švaistyti ją negatyvioms mintims. Tie kurie stengėsi kontroliuoti ir sunaikinti planetą atsakys už savo veiksmus, jums reikia koncentruotis į šviesos ir meilės kūrimą. Materialiniai dalykai neberūpės. Aukštesnėse dimensijose jūs nebesirūpinsite dėl materialių dalykų.

Išmokite pasitikėti savo širdimi, nes jūsų galvą buvo sujaukta per išsilavinimą, religijas ir valdžias. Tai buvo jų noras jog neleisti jums sužinoti kas jūs esate. Jūs esate nuolatos bombarduojamas negatyvumo. Nepasiduokite jam. Jūs neesate robotai kurie paklūsta kiekvienam įsakymui. Jūs esate mąstantys, jaučiantys žmonės, kurie atsisako sutikti su visu tuo žudymu ir užkariavimu kitų šalių kurios turi visas teises egzistuoti. Situacijos yra kuriamos norint privesti jus patikėti jog jums gresia pavojus. Dabar jūs esate pakankamai gerai informuoti jog suprastumėte jog visa tai tėra didžiojo plano dalis skirto užvaldyti pasaulį ir sumažinti jo populiaciją. Jie sukūrė finansinę paniką, kontroliuojamą depresiją ir t.t. norėdami priversti jus priimti jų NAUJAJĄ PASAULIO TVARKĄ. Jie mano jog tikslas pateisina priemones, ir yra pasiruošę panaudoti jėgą bei galią. Bet jie nesugebėjo pastebėti vieno dalyko t.y. jog meilė yra kiekviename žmoguje. Jie nesugebėjo pamatyti platesnio vaizdo. Kiekvieno žmogaus gyvybė yra svarbi, siela yra nemirtinga.

Jūsų naujoje realybėje pinigai nebeegzistuos. Jiems niekada bereikėjo leisti mus užvaldyti. Taip nutiko dėl JAV prezidentų kvailumo, ir niekada nebuvo panaikinta. Laikas apie tai pagalvoti. Bankai planavo laikyti mases skurde ir nuolatinėje darbo jėgoje. Tai, man džiugu pranešti, jau baigiasi.

Jums augant meilėje ir šviesoje, jų galia ir kontrolė silpsta. Jie negali egzistuoti meilėje. Meilė yra žymiai galingesnė už visus jų ginklus ir ji nekainuoja nieko.

Atėjo laikas visiškai prabusti, imtis veiksmų kad apsaugoti tuos kuriuos jūs mylite ir rūpinatės. Ego nėra vietos šviesoje. Palikite tai, kartu su visais kitais trečiosios dimensijos spąstais, už savęs.

Jie jūsų bijo. Jūs esate 99%. Kartu, jūs užbaigsite jų teroro karaliavimą vienu puolimu. Be jūsų palaikymo, jie yra NIEKAS.

Naudokitės Tomo patarimu ir pasidalinkite juo su visais kuriuos pažystate, ir kartu, mes sukursime Naują Realybę. Mes visi dirbame link tokios pabaigos.

Mes turime darbo ir mums reikia jį atlikti. Mes esame dėkingi jums visiems už jūsų pagalbą. Kartu mes esame puiki komanda. Vis daugiau jungiasi prie mūsų ir jie yra labai laukiami. Aš visada būsiu jūsų mylimas vyras Montis.


Website: The Montague Keen Foundation
Vertė: Donatas

< previous message | next message >


Share |