Home > > Montague Keen - February 26, 2012

February 26, 2012

Tai buvo streso kupina savaitė jums, stengtis suderinti šeimos reikalus ir dvasinį tobulėjimą. Žongliruoti dvejomis rolėmis nėra lengva. Mes sakėme jums tikėtis netikėto, bet net ir jūs negalėjote tikėtis jog Vatikano paslaptys gali būti atskleistos tų kurie žino tiesą. Niekas nebeliks paslėpta, tos dienos jau baigėsi. Kaukės nukris ir jūs pamatysite dalykus ir žmones tokius kokie jie yra iš tikrųjų, o ne apsimeta. Tie kurie vos nesunaikino jūsų pasaulio nesugebės išlaikyti formos kai energija pradės keistis. Gyvenimas jiems pasidarys nepakenčiamas.

Bankininkai laksto į visas puses, besistengdami susikurti sau saugų rojų. Kaip ir žiurkės jie palieka skęstantį laivą. Bus labai įdomu kaip valdžios susidoros su melu kuris bus reikalingas norint pradėti naują karą, kurį jie vis dar tikisi sukelti.

Mes sugebėjome tiek daug užblokuoti. Mes ir toliau taip elgsimės. Žmonės bunda ir atsisako susitaikyti su jiems keliamais perdėtais reikalavimais kai kainos kyla, baimė likti be namų yra skleidžiama kad nukreipti jus nuo tiesos kad nepamatytumėt kaip bankai jus apgavo į tokią situaciją. Mes išspręsime šią problemą taip greit kaip tik įmanoma. Prašome nepasiduoti baimei ir stresui, nes jie būtent to ir nori. Mūsų planai yra vykdomi pagal planą. Mes jūsų neapleisime. Mokykitės pasitikėti ir prašykite patarimo kai abejojate. Mes pasistengsime padėti. Jūsų pasaulis eina į tamsiojo periodo pabaigą. Kai kiekvienas jūsų prabunda, nauja šviesa yra uždegama. Tai veikia kaip švyturys, tokiu būdu sukurdamas energiją kuri atneša reikiamus pasikeitimus, kad pašalinti tamsą.

Politinės grupuotės ieško išeities. Kaip bus su jais susidorota, priklausys nuo žmonijos. Šviesoje jiems vietos nebus. Meilė kurią jie propagavo buvo pagal senovės Druidus; tuo jie ir gyveno. Jūsų pasaulis sugrįžta į tokį gyvenimo būdą. Koptinė bažnyčia yra vienintelė išlikusi iš tų dienų. Prasidės visiškai naujas gyvenimas kuriame visko yra apstu visiems, kai tik manipuliacija ir korupcija liausis. Liko persikelti vos per kelis tiltus, ir tuomet jūs pradėsite džiaugtis gyvenimu tokiu apie kokį esate tik svajoję iki šiol. Visos ligos bus išgydytos. Didžioji dauguma ligų yra sukurtos žmonių kad uždirbti iš to pinigus parduodant vaistus nuo jų. Laikas susimastyti, kad dauguma kas buvo sakoma jog jums yra gerai iš tikro yra visiškai priešingai. Jai tai buvo sakoma kad tai jums kenkia tai būkite beveik tikri jog tai jums tinka. Tai tėra dalis jų piktojo plano kad jus valdyti ir pašalinti. Bet visi jų planai sumažinti populiaciją žlugs; tai yra sprendimai kurių jie neturi teisės priimti. Šiame pasaulyje yra pakankamai vietos visiems gyventi harmonijoje.

Viskas stojasi į savo vietas. Viskas ko aš prašau tai yra pasitikėti ir atsisakyti tikėti jų melais. Reikalaukite patvirtinimo arba įrodymų, kai tik iškils abejonė. Parodykite kad jūs čia vadovaujate. Nebijokite! Laikas pastovėti už savo teises.

Mes prašome žmonių tik to su kuo mes manome jie gali susidoroti. Viskas ko jūs dabar esate prašomi daryti jūs su tuo sutikote prieš jums gimstant. Jūs visi turite misiją kurią reikia įgyvendinti. Žvelkite į tai kaip į meilės darbą. Klausykitės tik gerų žmonių.

Tu esi pavargęs mano brangusis. Gyventi su šeima yra sunkus darbas. Jau atėjo laikas užtarnautam poilsiui. Mes tęsime savo darbą vėliau. Aš jau atsitraukiu kad tu galėtum pailsėti. Aš esu tavo mylimas vyras Montis.


Kosminis laivas iš Andromedos kurį aš stebėjau nuo Kalėdų dabar yra YouTube. Jis buvo nufilmuotas virš Esekso (rytų Anglijoje).


Website: The Montague Keen Foundation
Vertė: Donatas

< previous message | next message >


Share |