Home > > Kris Won, February 13, 2012

Kris Won, February 13, 2012

S A L O M


Sveikinimai visiems!

Tai yra antras kartas kai aš bendrauju su jumis per šį kanalą, kuris yra gerai žinomas ir mylimas kai kurių mūsų. Tarp mūsų yra keleto tūstančių žemės metų ryšys, šioje planetoje, bet mes pažystame vienas kitą dar seniau jai skaičiuojant kitus sustojimus Žvaigždėtame Kosmose. Tuomet reiktų kalbėti apie abipusius santykius besitęsiančius daugybę Amžių.

Bet dabar nėra tinkama, ar tiksliau svarbu, kalbėti apie praeitį, taigi persikelkime į dabartį, kas yra tikrasis Visatos laikas, ČIA ir DABAR.

Dabar mes gyvename įspūdingu laiku, o taip! Visi mes, Broliai ir Seserys kurie aplankė jus iš kosmoso platybių. Šiuo metu mes gyvename su dideliu džiaugsmu ir lūkesčiais, nes jūs kaip planetos gyventojai pereisite į kitą evoliucijos žingsnį o su jumis ir jūsų jaunesni broliai ir seserys iš gyvūnų, augalų ir net mineralų karalystės.

Koks tai yra nuostabus evoliucijos šuolis ir kaip tai domina Labiau Išsivysčiusias civilizacijas iš viso Kosmoso! Kai kurie jūsų lankytojai, nors jūs to dar ir nežinote, yra labai evoliucionavusios Būtybės, būtybės iš tyros šviesos ir meilės, kurie atvyko čia pasiūlyti jums Jų padrąsinimą ir padėti šiais laikais kuriais jūs dabar gyvenate.

Mes žinome kad daugelis iš jūsų darotės nekantrūs stebėdami kaip pasaulis atrodo keičiasi ne į gerą, bet priešingai atrodo kad su kiekviena diena ritasi vis žemyn, turint omenyje jūsų patiriamą ekonominę krizę, ekstremalius oro pokyčius ir kylantį nusikalstamumą bei augantį nesaugumo jausmą daugelio valstybių miestų ir sostinių.

Bet kaip visada prieš saulėlydy būna didžiausios audros, lygiai kaip ligonis kuris sirgo pereis momentinę krizę po kurios jis pajus palengvėjimą ir bus atgavęs savo jėgas ir sveikatą savo kūnui. Po gydymo jis jausis stiprus kaip niekad o gal netgi dėl to kad visas jo kūnas bus pagyjąs jis jausis dar geriau negu bet kada, nes jo ląstelės bus atnaujintos ir sena davė kelią naujam.

Štai ką Gaja daro šiais jums labai svarbiais metais, Ji gydosi; bet prieš pasiekiant, jai teks pereiti per trumpą krizę, kas ir yra dabar jaučiama.

Dėl šios priežasties, mes prašome jūsų neprarasti vilties, nenusivilti ir visada laikyti šypseną veide, nepaisant tikėjimo kad pasaulis byra gabalais ar kad visuomenė blogėja.

Mes žinome kad nėra lengva išlikti optimistais, kai viskas ką tu matai aplink yra taip plika, taip niūru ir taip pilka; bet mes prašome jūsų pastangų kad išlaikyti viltį širdyse, nes viskas pasikeis labai greitai. Su mūsų pagalba žinoma; jūs galite tuo pasikliauti.

Turėkite viltį su šia informacija ir kai kuria kita informacija kurią jūs gaunate iš skirtingų kanalų iš skirtingų šalių. Palyginkite kokios yra panašios mūsų siunčiamos žinios siunčiamos per skirtingus kanalus iš skirtingų šalių; tai turėtų padėti jums suprasti kad mūsų siunčiamos žinios jums yra tikros ir mes esame čia, kad padėti jums taip kaip tik mes galime (ir mes tai darome).

Dar truputį kantrybės mano broliai ir seserys, mūsų broliai ir seserys ir jūs pamatysite kaip Naujoji Žemė kuri jūsų laukia taps svajonių vieta su nesibaigiančia laime, kuri pripildys jus džiaugsmo ir padėkos kūrėjui.

Aš jus laiminu ir skubinu jus būti laimingiems bei tenkintis kiekvienu momentu per dieną. Mentališkai susisiekite su mumis ir kaip nors žinokite kad mes esame... mes esame ten.

Būkite laimingi ir šypsokitės, bei padėkite šypsotis kitiems.

Šaltinis: Salomė

Kanalas: Kris Won

Vertė: Donatas

< previous message | next message >


Share |