Home > > Dangaus keliautoją - January 12, 2012

Galaktinė federacija per dangaus keliautoją - January 12, 2012

Sveikinimai nuo federacijos:

Tai kas turi įvykti šiuo metu yra diskutuojama aukščiausiuose valdžios sluoksniuose už uždarų durų ir per pasiuntinius įvairiose kitose valdžiose visame pasaulyje. Kadangi laikas artėja prie to kas yra neišvengiama jūsų lyderiai supranta kad jie negali sustabdyti tiesos skleidimo bangos kuri keliauja per pasaulį. Jie supranta jog arba jie bus nublokšti šios bangos arba jie turi sukelti savo bangą ir tokiu būdu atsimušti. Jų sugebėjimas tuščiažodžiauti šia tema stebina netgi mus, nes mes matome kaip jie kaunasi dėl valdžios tarpusavyje. To pasėkoje tarp kovojančių vienas visada pasitraukia ir kova vėl prasideda iš naujo tarp likusių. Mes laukiame atsitraukę to kas turi įvykti ir čia jums patiems teks pasistengti arba teks tuomet įsikišti mums.

Greitai jus pasieks naujienos apie „naujai“ išrastą išradimą srityje kurią jūs vadinate nuline energetine sistema. Ji bus pristatoma kaip teorinė, bet realybėje tai yra realiai funkcionuojantis įrengimas sukurtas jau labai seniai, bet tik dabar paviešinamas. To pasėkoje bus sukurta daug naujų išradimų pagal patentus. Šio išradimo atskleidimas bus įdėmiai stebimas valdžios atstovų, kad išsiaiškinti kokią tai sukels visuomenės reakciją.

Anglijos karalienė perleido Iluminati valdymą grupei su kuria mūsų žemės sąjungininkai turi konsultacinių privilegijų. Tai reiškia jog ši organizacija bus kur kas nuolaidesnė pokyčiams reikalingiems kad tiesa būtų atskleista ir sąmokslininkai liausis kontroliavę žmones. Taip buvo pasiekta „taika“ po daugybės mėnesių derybų. Mes manome jog tokiu būdu mes pašalinome dar vieną kliūtį link to kas neišvengiama.

Jūs turbūt pastebėjote jog NSO stebėjimai truputį sumažėjo, nors tie kurie buvo pastebėti susilaukė nemažo dėmesio net iš žinių. Tai greitu laiku pasikeis. Dabar mes esame kitame tiesos atskleidimo etape ir greitai mūsų laivai bus kur kas labiau matomi.

Visai neseniai buvo surengtas didis susitikimas iš visų Federacijos frakcijų. Tai buvo svarbus įvykis, ne vien dėl savo masto, bet ir dėl savo svarbos. Jo metu buvo suderinti galutiniai klausimai susiję su būsimais įvykiais, įskaitant politinius, socialinius, religinius, emocinius, mentalinius ir fizinius išsišakojimus liečiančius tiesos atskleidimą. Šis susitikimas buvo surengtas viename galingame mūsų laive, gyvoje mašinoje tokioje didelėje kad ji užgožtų jūsų suvokimą apie konstrukcijas. Ištiktųjų fizinė erdvė šiam susitikimui nebuvo būtina, nes mes dažnai viską aptariame tiesiog telepatiškai , bet šį kartą mes susitikome fiziškai nes tokiu būdu buvo lengviau spręsti tokios svarbos klausimus. Tarp susirinkusiųjų buvo ir žemės atstovai, kurie pareiškė savo nuomonę apie artėjančius įvykius ir į ją buvo svariai atsižvelgta.

Nors ir per daugybę metų jūs susidūrėte su daugybe nesėkmių, mes esame sujaudinti to vaizdo kurį matome artėjant per artimiausius mėnesius ir to ką jie mums visiems atneš. Prisiminkite tą jausmą dar kartą apie tuos laikus kai jūs nusprendėte gyventi ir manierą kuria jūs prabudote tiesai. Jūsų mintys sukels bangas kurios veiks kaip švyturys tiesai ir ši tiesa sugrįš pas jus su didžiule galia.

Gyvenkite taikoje.


Vertimas: Donatas

< previous message | next message >


Share |