Home > > Dangaus keliautoją - February 18, 2012

Galaktinė federacija per dangaus keliautoją - February 18, 2012

Sveikinimai nuo federacijos:

Šiandien mes šnekame apie pagreitėjimą kuris vyksta visuose jūsų realybės lygiuose. Tai nėra „pagreitėjimas“ laiko prasme, kaip kad jūs esate linkę tai suprasti. Kartais tai tėra požiūris, o ne laiko suvokimas. Tiksliau mes kalbame apie pagreitėjimą kuris yra giliau tos kertinės realybės kurią jūs suvokiate.

Galingi garsai girdisi jūsų danguje. Jie yra tikri, jie tikrai vyksta ir jie yra dalis to pagreitėjimo proceso. Žmonėms esantiems valdžioje darosi pilnai aišku kad tai ką jie matė naudodamiesi laiko technologijomis tampa realybe. Šie garsai yra dar vienas tobulėjimo žingsnis link proceso kuris atneš išliekančius pokyčius kurių jūs taip laukėte. Bet šie pokyčiai neateis dideliais šuoliais. Jie bus laipsniški, bet nepaneigiami.

Pagreitėjimas taipogi paveiks tai kaip jūs bendraujate tarpusavyje visuose lygiuose. Jūs pradėsite jausti vis daugiau ir daugiau noro kuo mažiau kalbėti kad pasakyti esmę. Jūsų technologijos kurios padeda jums komunikuoti taipogi pereina savus pokyčius. Dar viena „pralaužianti“ technologija bus paskelbta greitai kuri paveiks tai kaip radijo bangos sklinda aplink Žemės rutulį.

Minčių materializavimas fiziniame pasaulyje taipogi buvo paveiktas pagreitėjimo. Laikas tarp minties sukūrimo ir jos materializavimosi trečios dimensijos realybėje tapo trumpesnis ant tiek kad dabar jūs galite materializuoti savo mintis kur kas efektyviau. Tai yra tik keletas tų privalumų iš aukštesnės dimensijos kuri pas jus atkeliauja.

Ir kai tik šie pokyčiai taps jūsų realybės dalimi ir jūsų kolektyvinis mastymas prisiderins prie jų kaip „natūralių“ ir „kasdienių“, mes galėsime pradėti savo nusileidimą taip pat. Daugelis dalykų turi susidėti į krūva jog tai įvyktų. Mes persiruošiame save kitai fazei mūsų suplanuotos pasirodymo strategijos. Tai susideda iš kur kas daugiau dalykų negu čia yra paaiškinta. Visgi, jūs galite tikėtis kur kas labiau asmeninio suartėjimo su mūsų egzistavimu, negu jums yra tekę iki šiol. Visa kita atsiskleis savaime.

Tikėkitės labai svarbaus pranešimo finansiniame sektoriuje kuris iš pradžių atrodys nesusijęs su niekuo kuo jūs domitės. Tai galiausiai išaiškės kaip pranašiškas šauksmas kuris pradės pirmąjį iš daugybės pokyčių svarbiose jūsų realybės zonose, kaip palaipsninis įvykis kurie taps norma ateinantiems mėnesiams.

Visada laikykite savo širdis ir meilę priešakį. Neškite jas pirmyn ir jos jums atsilygindamos maitins jus ir gins jus per šiuos išbandymo metus. Mes visada gerbsime visus jus ir jūsų sugebėjimus. Mes esame tik per minties atstumą.

Būkite taikote.

Kanalas: Dangaus keliautojas, Wanderer of the Skies


Vertė: Donatas


Share |