Home > > Dangaus keliautoją - March 25, 2012

Galaktinė federacija per dangaus keliautoją - March 25, 2012

Sveikinimai nuo federacijos:

Leiskite mums pradėti sakant jog jūsų pasaulis greitai pereis pokyčius kurie atneš jį į lygmenį kartu su Perėjimo procesu. Gaja pasiuntė savo žinią Kūrėjui jog ji yra pasiruošusi. Ji, ir visi mes, nekantriai laukiame atsakymo. Tai nėra menkas dalykas. Kūrėjo atsakymas gali būti „žalia šviesa“ kuri leis mums judėti pirmyn su atsiskleidimu. Visgi, mūsų širdys linksta link Kūrėjo šiuo metu nes mes laukiame nurodymų kaip ir kada pradėti.

Ši žinia nuo Gajos yra jos patvirtinimas jog ji yra pasiruošusi kitam žingsniui ir nori pradėti. Tai yra taipogi jos „atestavimas“ jog visi gyvi būviai kurie yra jos išlaikomi yra pakankamai pasiruošę kitam etapui. Šis atestavimas yra labai svarbus, nes be jo Kūrėjas nesvarstytų apie tokią galimybę. Visgi, mes pereiname kartu į labai svarbų proceso etapą kuris atneša mums begalinį džiaugsmą apie būsimus įvykius.

Daugelis nuo šito nusisuko pasinaudodami pretekstu jog tai pernelyg ilgai tęsiasi ir tam nebuvo lemta įvykti. Tai pasikeis po Kūrėjo atsakymo ir mes ne be reikalo džiaugiamės tikėdami jog jau atėjo metas. Žinia iš Federacijos buvo pasiusta visoms Kosmoso sistemoms ir dabar dar daugiau lankytojų atvyksta pamatyti šį sekantį aktyvumo etapą. To pasėkoje, jūs galite tikėtis jog dar viena „Šiaurės pašvaistė“ atsiras ir dar daugiau dimensinių būtybių atvyks per keletą kitų savaičių.

Daug jaudinančių dalykų yra planuojama ateinančioms dienoms ir savaitėms. Vykstant pokyčiams jūsų valdžiose ir žiniasklaidoje, pabrėžtinai apie jūsų finansines institucijas, jūs jausite vis daugiau ir daugiau noro atvirai diskutuoti apie tai, kas iki šiol, tebuvo 800 svarų gorila kambaryje. Jūs pradėsite girdėti pasisakymus kai politikos ir žiniasklaidos personažai pradės atvirai kalbėti apie Iluminati ir jų vaidmenį jūsų pasaulyje ir kas turi būti padaryta jog sugrąžinti pasaulį jūsų žmonėms.

Naujas „atradimas“ bus atskleistas kuris palies mases apie požeminį urvą kuris bus surastas nes nutekės informacija kuriame bus atrastos durys į pasaulį kuriame gyvena būtybės vadinamos Agarthanai. Tai leis pasirengti, jai to reikės, apie tolimesnius atskleidimus apie šias būtybes ir jų vaidmenį čia.

Turėkite omenyje jog šie įvykiai vystosi pagal specialią tvarką dėl svarbios priežasties kurios yra dalis kur kas didesnio plano kurio mes negalime jums šiuo metu atskleisti. Bet besivystant šiems įvykiams jie taps savaime vykstančiais. Ir kai pradės kristi domino, jie kris greitai be jokios abejonės iš jūsų pusės. Tuomet nebebus laiko spėliojimams.

Nuraminkite savo protus jog mes galėtume su jumis bendrauti. Atverkite savo širdis jog jūs girdėtumėte vienas kitą. Likite šioje akimirkoje ir išlikite drąsūs savo pašaukimui. Mes esame su jumis ir mes esame jūs.

Būkite taikoje.


Kanalas: Dangaus keliautojas
Vertė: Donatas


Share |