Home > > Matthew Ward April 1, 2012

Matthew Ward April 1, 2012

Źródła Światła; bojaźliwie brzmiąca dezinformacja, uhonorowanie pracowników Światła; działania za zasłoną; znaczenie niedawnych tragicznych wydarzeń; mentalne szkody wojny; efekty zbiorowej świadomości; komentarze Obamy, dyskusje wprowadzające o istotach pozaziemskich; błędne wyobrażenia o Złotym Wieku, aktualności; ściganie przestępców

1. Z miłośnymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Mateusz. Skutki stale rosnącego Światła w waszym świecie rozchodzą się dużo dalej poza upublicznionymi reorganizacjami i wstrząsami w skorumpowanych rządach i głównych korporacjach – to dzieje się również w społecznościach, od wiosek do dużych miast na całym świecie. Efekty wykraczają poza praktyczną pomocą i darowiznami na rzecz ludzi w wielkiej potrzebie na poziomie międzynarodowym i lokalnym oraz ze wzrastającą liczbą głosów na rzecz pokoju, ochronę życia zwierząt i środowiska wraz z dziesiątkami innych pozytywnych kroków. Za każdym razem, gdy petycja zostaje podpisana dla dobroczynnego celu lub dla skorygowania niesprawiedliwości, energia osoby podpisującej miesza się z energią tysięcy, może milionów innych, którzy także podpisali dla poparcia sprawy. I tak samo jest z każdą miłosną myślą, każdym uczuciem wdzięczności, współczucia i pragnienia lepszego świata.

2. Jeżeli moglibyście zobaczyć ten blask z naszego punktu widzenia, bylibyście zdumieni. Ale nie możecie zobaczyć tego mnóstwa Światła z tych niezliczonych źródeł na planecie, lub promieniującego na Ziemię z odległych światów. Zamiast tego widzicie wiele osób nadal cierpiących, groźne straszenie przez wojennych handlarzy, przypadkowe akty przemocy, druzgoczące problemy ekonomiczne. My to widzimy również i w naszej bezwarunkowej miłości dla wszystkich dusz, kontynuacja tych sytuacji nawet o tak późnej porze jest niewątpliwie smutna dla nas. Jednak rozumiemy to w wyższym kontekście: W tych dniach schyłku dwoistości, ludzie są w pośpiechu do zakończenia trzeciej gęstości karmicznych doświadczeń i osiągnięcia równowagi niezbędnej dla ewolucji duszy.

3. Niniejsze balansowanie NIE obejmuje działań wojskowych przeciwko Iranowi lub nowych walk w jakimkolwiek innym kraju. Nie obejmuje ona uszkodzeń planety tak dewastujących, że kosmici będą ewakuować każdego i kiedy powrócicie, będziecie musieli żyć w Wewnętrznej Ziemi, ponieważ powierzchnia planety będzie nie do zamieszkania. Kosmici nie przeprowadzą relokacji dla ratowania życia ludzkiego z niektórych miejsc na świecie do innych przed masowym zniszczeniem, ponieważ takie zniszczenie nie nastąpi. Ani nie będzie nikogo z naszej uniwersalnej rodziny, kto udając życzliwego zdradzi wasze zaufanie i was zniewoli. Nie będzie wypełnionych obozów lub zastosowania złowrogich nowych lub proponowanych ustaw i żadne inne strasznie brzmiące możliwości lub roszczenia się nie spełnią. Tego rodzaju stare i nowe raporty wciąż pojawiają się i są rozpowszechniane przez osoby, które czują się odpowiedzialne za ostrzeganie innych.

4. Tak, daliśmy podobne zapewnienia w poprzednich wiadomościach, więc dlaczego robimy to ponownie? Ponieważ nawet w najbardziej dedykowanych pracownikach Światła, serpentyny strachu pojawiają każdorazowo, gdy postrzegają, że bezpieczeństwo fizyczne osób bliskich może być w zagrożone. Takie postrzeganie i odrażające sytuacje wciąż dręczące wasz świat wzbudzają uczucia zniechęcenia i niepokoju, zamiast niezmiennej radości, jakiej dla was pragniemy przed nastaniem Złotego Wieku na Ziemi w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

5. Kochane dusze, ani przez moment nie obwiniamy was za naturalne obawy o tych, którzy są wam bliscy, wręcz przeciwnie! My i inne istoty światła w całym Wszechświecie utrzymujemy was w najwyższym poważaniu. Z wewnętrzną siłą, o której nie wiedzieliście, że macie, radziliście sobie z cierpieniem i desperacją. Przezwyciężaliście trudności z pomysłowością i wytrwałością i przez udostępnianie swoich zasobów, pomagaliście tym, którzy mają mniej szczęścia. Po rozczarowaniach i niepowodzeniach nie zostaliście zachwiani w swojej determinacji na kontynuowanie, a chociaż upór ciemnych opóźnił wdrażanie szeroko zakrojonych reform na świecie, wasze przeświadczenie jest mocne, że obiecane wyniki się manifestują. W skrócie, demonstrujecie najlepsze cechy ludzkości i rozumiecie rzeczywistość, że jesteście czymś o wiele więcej niż “ta osoba” jaką znacie. Moglibyśmy opisać to, aczkolwiek humorystycznie, że wykonujecie najbardziej zdumiewający wyczyn – utrzymując jedną nogę na ziemi, pozwalając drugiej nodze wznieść się daleko, daleko poza ten świat.

6. Więc, po ruchliwej działalności, usunięcia siłą wielu osób z najwyższych stanowisk kierowniczych w największych bankach światowych i zamknięcia niektórych podziemnych baz Iluminatów, wydaje się, że postęp stanął w martwym punkcie. O nie, droga rodzino, tak nie jest. Działania następcze do zaaresztowania bankierów są szlifowanie przez wasze systemy prawne, aby ta sprawa była traktowana prawnie i etycznie. Inne aresztowania są nieuchronne. Technologia na pokładach naszych statków kosmicznych, przyczynia się, że głowice nuklearne stają się dysfunkcyjne, a pozostałości w szeregach Illuminati uciekają lub biegają wystraszone.

7. Pomówmy o pewnych zdarzeniach w ciągu ostatnich kilku tygodni, które otrzymują znaczną międzynarodową uwagę. Choć są one postrzegane jako tragedie, jakie rzeczywiście są dla dotkniętych rodzin, wszystkie wydarzenia, które wymienimy, stały się dla wyższego celu.

8. Zastrzelenie we Francji siedmiu Żydów, w tym dzieci, przez młodego, nieżydowskiego Francuza dotknęło serc na całym świecie i jest to przejmujący przykład, jak religijne uprzedzenie spowodowało agonię i śmierć niezliczonych dusz w całej historii.

9. W Stanach Zjednoczonych, czarny nastolatek został śmiertelnie postrzelony przez starszego wiekiem człowieka innej rasy. Nie jest nam powiedzieć, czy uprzedzenie rasowe było czynnikiem motywującym zarówno strzelającego czy policji, która go nie aresztowała, ale śmierć tego chłopca zwróciła uwagę świata na wszechobecną krzywdę związaną z “profilowaniem rasowym”.

10. Ten incydent również uwypukla prawo “postawienie na swoim” (“stand your ground” law), które mogłoby uzasadnić, że zabicie było zgodne z prawem i że strzelający nie może być pociągnięty do odpowiedzialności. Ta kontrowersja idzie w parze z upublicznieniem trudnej sytuacji osób zwolnionych z więzienia po udowodnieniu ich niewinności. Ale przepisy uniemożliwiają sprawiedliwe odszkodowanie dla nich za ich wieloletnie bezpodstawne uwięzienie. Obie te sytuacje prawne zwiększają świadomość, że nieuczciwe i okrutne prawa gdziekolwiek w świecie muszą być zmienione.

11. Szaleńcza strzelanina przez żołnierza USA spowodowała śmierć 17 cywilów afgańskich i znowu, dzieci były wśród nich. To co jest przyczyną akcji sierżanta nie jest bynajmniej odosobnioną reakcją psychologicznych skutków wojen – stres powodowania śmierci i oglądanie umierających towarzyszy i nieznajomych jest głęboki. Zabijanie, gdy chronienie siebie lub życia bliskich nie wchodzi w rachubę, nie jest kompozycją ludzkości. Przeciwnie – kompozycją każdej duszy jest miłość i Światło.

12. Zabijanie musi być gruntownie nauczone, i tak jest. Obywatele niektórych krajów zostali uwarunkowani przez ich przywódców, aby traktować wojnę jako patriotyczną, jako obronę demokracji i wolności. A ta orientacja została nieprzerwanie wzmocniona nie tylko przez media i obiekty rozrywkowe, ale nawet gry dla dzieci. Niektóre segmenty populacji są uczone od dzieciństwa, że ich obowiązkiem jest pomścić ludobójcze masakry swoich przodków i w niektórych krajach dzieci są zmuszane do służby wojskowej.

13. Żołnierze muszą ominąć kompozycję duszy i stłumić instynkt przetrwania, aby osiągnąć myślenie, które pozwala im dobrowolnie walczyć na polach bitewnych, gdzie mogą sami zginąć podczas kończenia życia innych. Jednakże psychika nie może pogodzić umysłowego ‘nastrajania’ w przygotowaniach do walki ze swoim wrodzonym bytem i gdy żołnierze wykonują rozkazy, aby zabić “wroga”, ich psychika ponosi głębokie uszkodzenie. Sytuacja tak dramatyczna jak ta zacytowana, zmusza międzynarodową uwagę na bezpośrednie jak i długoterminowe skutki wojen, skutki, które przeniknęły wasze całe społeczeństwa.

14. Każdy, kto był bezpośrednio dotknięty wszystkimi tymi wydarzeniami, o których wspomnieliśmy, zgodzili się na udział. To nie znaczy, że przed narodzinami wszyscy wiedzieli dokładnie, co ich napotka i kiedy, ale każdy wybrał by być “sprawcą” lub “ofiarą” lub jednym z opłakujących w rodzinie dla wypełnienia karmy trzeciej gęstości. Kontrakty dusz zapewniają pewną elastyczność w okolicznościach i czasie, gdy te same rezultaty są osiągane. A we wszystkich tych przypadkach uczestnicy chcieli zilustrować waszemu światu okropności wojny i tragiczne skutki uprzedzeń rasowych, etnicznych lub religijnych, lub okrucieństwo w niesprawiedliwych prawach. Wielu, wielu innych wybierało te same role przez pokolenia, długo przed tymi ostatnimi incydentami, ale szeregi ciemnych u władzy utrzymywały ludzi żyjących i umierających w sytuacjach zrodzonych z zastraszania i ignorancji zrodzonej z oszustwa.

15. Tylko wtedy, gdy zbiorowa świadomość odzwierciedla intensywną chęć i determinację cywilizacji do życia w jedności i harmonii zamiast życia w podziale i zabijaniu, będzie to mogło nastąpić. Gdy ciemność weszła do tego wszechświata, zbiorowa świadomość niektórych cywilizacji spiralą zeszła w dół. Tylko przez jedną po drugiej destruktywnej erze, świat trzeciej gęstości był w stanie zrzucić swoją cumę i wejść na drogę pokojowej, pełnej współpracy egzystencji. Przyszliście wszyscy pomóc wybrukować tę drogę na Ziemi oraz wprowadzić nową, inną erę, Złoty Wiek.

16. Teraz opowiemy o znaczącej materii innego rodzaju, mianowicie o komentarzach pomiędzy prezydentem Stanów Zjednoczonych Barakiem Obamą i prezysentem Rosji Medvedevem, które stały się publiczne, ponieważ mikrofon pozostał włączony. Nie ma takich rzeczy jak przypadek bądź zbieg okoliczności! Wszechświat operuje w stałym ruchu synchronicznym, który ciągle otwiera drzwi do okazji, a to był jeden z tych przypadków. Podczas gdy analitycy polityczni oraz członkowie partii republikańskiej mogą mieć powód do niekończących się, burzliwych komentarzy z tymi “otwartymi drzwiami” w negatywnym znaczeniu, ta krótka konwersacja jest spojrzeniem na prowadzone za-scenami rozmowy pomiędzy dwoma spośród kilku światowych przywódców, którzy chcą skierować swoje kraje w kierunku międzynarodowej współpracy i nuklearnego rozbrojenia. Gdy zdecydowana większość cywilizacji pragnie pokoju zamiast wojny i śmiercionośnych arsenałów, zbiorowa świadomość materializuje te pragnienia.

17. Na innym froncie międzynarodowym, niektórzy z waszych liderów i członkowie wysokich rad powszechnych ciągle dyskutują jak ogłosić waszemu światu obecność innych cywilizacji. Wiemy, że opóźnienie jest dla was frustrujące i jest to też wiadome członkom naszych rodzin i tymi poza planetą, którzy czekali przez lata by móc pracować przy was otwarcie. Ale wiedzą, że każdy aspekt musi być ostrożnie zaplanowany tak, aby zostali przywitani ciepło raczej, niż ze strachem. Pomimo że zdolności Iluminatów do grożenia bezpieczeństwu waszemu oraz tych z waszego kosmicznego bractwa zostały znacznie osłabione, publiczna reakcja na nieznajomych pokazujących się z niesamowitą technologią pozostaje wrażliwym punktem rozważań. Istotne jest, aby nie byli postrzegani jako biorący sprawy w swoje ręce tak, aby masy powitały raczej ich pomoc niż panikowały o najeźdźcach z kosmosu, jak to obcy są portretowani do znudzenia w waszych filamch i grach. Pamiętajcie proszę, wy rozpoznajecie i rozróżniacie to, czego nie rozpoznaje i nie rozróżnia większość w waszym świecie.

18. Pomimo tego, chcemy zaadresować pewne pomysły odnośnie tego, co stanie się pod koniec tego roku. W poprzednich wiadomościach stwierdziliśmy, że nie będzie żadnych widocznych różnic pomiędzy ostatnimi dniami grudnia, a pierwszymi dniami stycznia 2013. Jednakże niektórzy wierzą, że rozpoczęcie Złotej Ery zwiastuje nagły zwrot w masowej świadomości a inni wierzą, że planeta zamieni swoje osie w tym czasie.

19. Zmiana w świadomości była stopniowym procesem, który zaczął się siedemdziesiąt kilka lat temu, kiedy Ziemia weszła na kurs Wzniesienia. Jasność przyszła do niektórych znacznie wcześniej niż do innych, a wielu ciągle jeszcze drzemie w nieświadomości. Co do planety, zmieniała się ona stopniowo podczas procesu Wzniesienia by się naprostować i odzyskać naturalną pozycję orbitowania. Podczas mileniów jej pogrążenia głęboko w trzeciej gęstości, Ziemia została osłabiona do tego stopnia, że jej trajektoria orbitowania została znacznie zdestabilizowana i bez monumentalnego napływu światła z odległych źródeł, planeta wyleciałaby w kosmos w kierunku pewnego zniszczenia.

20. Podług tego rozumowania, skorygujemy kolejne błędne mniemanie, że spędzicie 3 dni w ciemności nim rozpocznie się Złota Era. Jest to część teorii o pasie fotonowym, mówiąca, że Ziemia spędzi 3 dni w ciemności w “strefie zero” na krawędzi pasa. Teoria ta kontynuuje włączając Ziemię wchodzącą do tego pasa i orbitującą wewnątrz, a zgodnie z inną teorią, planeta opuści ten pas po jakimś czasie. Jedynie gwiezdny gruz wchodzi w ten pas po uznaniu go za kompletnie pozbawionego życia, poprzez bliskość przytłaczającej siły Behemota, która zapobiega wydostaniu się czegokolwiek, co zostało wciągnięte. To nie jest los Gai, ani jej planetarnego ciała!

21. Prosimy, nie oczekujcie że ujrzycie wszystkie cuda Złotej Ery pod koniec roku. Nie mówimy, że wyeliminowanie całego zanieczyszczenia i zmiana pustyń w raj, na przykład, nie mogłoby się dokonać w ciągu sekund. To w rzeczy samej, mogło by być zrobione w mgnieniu oka, GDYBY wiara w to była waszą zbiorową świadomością, ale nie jest, dlatego też powiedzieliśmy, że zmiany takie jak te nastąpią stopniowo, jednak ich szybkość was zaskoczy. Jednakże, podczas waszej podróży na Ziemi poprzez 4-tą gęstość do jej celu w 5-tej ,wasza świadomość będzie się dalej rozszerzała. Rozwiniecie wasze wrodzone zdolności do współtworzenia i innowacji czegokolwiek silnie pożądacie i możecie możecie zwizualizować.

22. Więc czego można rozsądnie oczekiwać na końcu roku, gdy Ziemia pozostawi za sobą ostatnie nici strumieni energii 3 gęstości? Wszystko co opracowane z mrocznymi zamiarami, od przypadkowej przemocy i korupcji, po laboratoryjnie opracowywane wirusy i satanistyczne obrządki zakończy się. Poprzez prawa fizyki rządzące tym wszechświatem, niskie wibracje ciemności nie mogą wejść do wysokich poziomów wibracji 4-tej gęstości. Ponieważ osobnicy, którzy uparcie odmawiali Światła, mają komórki oparte na węglu, które nie mogą przetrwać w wyższych wibracjach. Umrą i ich ciemne aktywności się skończą.

23. Nie będzie żadnego masowego exodusu w grudniu. Niektórzy z obozu ciemnych już umarli, a w pozostałej części roku, wraz z duszami, które zdecydują się nie pozostać na planecie z różnych przyczyn, reszta ciemnych będzie odchodziła z tych samych śmiertelnych przyczyn, które powodowały śmierć do tej pory. Niektórzy mogą żyć wystarczająco długo, by być skazanymi za ich przestępstwa i tak, jeżeli osoba umarła a klony dalej żyły, prawa będą zaaplikowane do ostatniego klona, ponieważ kontynuacja nielegalnych i bezbożnych poczynań danej osoby była celem klonowania.

24. Gdy te czasy nadejdą, namawiamy was abyście, nie pogardzali tą osobą, lecz raczej ich czynami przeciwko ludzkości, po czym pozwolili tym negatywnym emocjom odejść. Nienawiść, wyrzuty i żądza zemsty zaliczają się do strefy niskich wibracji, podczas gdy przebaczenie jest tak pełne Światła, że przebaczający dokonują skoków na ścieżce duchowego rozwoju. Całe Światło wysłane osobom schwytanym przez ciemność wzmacnia tych najsłabszych w naszej uniwersalnej rodzinie i umożliwia wszystkim duszom przysunięcie się bliżej ku reintegracji z Bogiem.

25. Tak więc, pomimo, że nie wszystkie wspaniałości Złotej Ery będą oczekiwały na progu, różnice pomiędzy obecnym dniem, a tymi pod koniec roku będą oszałamiające. Wasz świat opanuje pokój. Jedynie honorowe, zdolne, duchowo świadome osoby będą zajmowały pozycje w rządach, bankach, korporacjach, instytucjach edukacyjnych, opiece zdrowotnej, mediach, produkcji jedzenia – we wszystkich dziedzinach mających wpływ na wasz świat.

26. Tak, wiele pozostanie jeszcze do osiągnięcia. Po zainicjowaniu reform, “zamiatanie”, że się tak wyrazimy, zacznie się jak najwcześniej, jak również uzdrawianie ludzi i planety. Wysokie wibracje które będą górowały,energia światła-miłości, przywrócą spokój sercu i umysłowi tym, którzy żyli w brutalnych okolicznościach. Technologie opracowane przez waszych naukowców, lecz zmonopolizowane i używane niezgodnie z przeznaczeniem przez Iluminatów, zostaną wypuszczone na światło dzienne i wraz z technologiami wprowadzonymi dzięki innym cywilizacjom, przywrócą Ziemię do jej oryginalnego stanu Edenu. Tak, stopniowo, jednak okres ten będzie się wydawał zaskakująco szybki.

27. Ponieważ długo ukrywane prawdy zostaną odkryte, wszyscy żyjący w Złotym Wieku będą znali swoje nierozerwalne połączenie z naturą, z Bogiem i ze wszystkim życiem we Wszechświecie. Wiedząc że służące sobie dusze, które poddały się ciemności rozpoczęły i utrzymywały etniczne, religijne, rasowe, ideologiczne, kulturalne i płciowe uprzedzenia, wszyscy będą traktowali innych w świetle wyższej świadomości i duchowej czystości.

28. Ukochane dusze, pozostańcie niezłomne i cierpliwe w miarę jak dni mijają w trakcie, gdy za zamkniętymi drzwiami trwają przygotowania. Gdy te drzwi się otworzą, a stanie się to wkrótce, pozytywne zmiany nadejdą tak prędko, że żadna ilość cenzury nie ukryje ich przed publicznym ujawnieniem.

29. Byty światła z całego wszechświata śpiewają pieśni chwalebne w miarę, jak zbliżacie się do linii końcowej tej bezprecedensowej misji, której chętnie się podjęliście i którą, w kontinuum, już ukończyliście.

______________________________________

MIŁOŚĆ i POKÓJ

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Przetłumaczyli Krystal (Transformacja 2012) i Michał


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy
Share |