Home > > Matthew Ward August 11, 2011

Matthew Ward August 11, 2011

Giełda; mediowe imperium Murdocha; los Somalijczyków; zamieszki w Anglii, Kongres Stanów Zjednoczonych; ostatnie tchnienie dwoistości, prezydent USA Obama, gotowość pracowników światła, misje; przyszłe zmiany; aspekty Złotego Wieku; wyjaśnienie gęstości; niewidzialni pomocnicy

Tu Mateusz, z miłośnymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji. Przez kilka dekad było tak mało dowodów, że życie Ziemi jest ratowane, że nikt nie miał pojęcia, że ​​coś doniosłego i bezprecedensowego było w toku. Pierwsza dekada tego tysiąclecia, jednak była pełna wydarzeń, które zmotywowały myślących ludzi do rozpoczęcia łączenia relacji pomiędzy różnymi wydarzeniami i ideami, że tak powiem, a obecnymi oznakami, że znaczące zmiany są niewątpliwie w toku.

Dwa szalone tygodnie na giełdzie, były spowodowane tym, że Illuminati nie może już jej kontrolować – tam gdzie nagromadzili swoje niewyobrażalne majątki. Ich manipulacje wciąż mają pewien wpływ na transakcje, gdy ceny w jednym kraju lub innym odbijają się zanim się pogrążą i następnie ponownie wzrosną. Ale nie będzie już długo zanim ich była forteca zostanie całkowicie usunięta i nowa podstawa dla bankowości i handlu rozpocznie swoją operację.

Zdemaskowanie wpływu imperium mediów Ruperta Murdocha w kręgach rządowych i podstępnych metod uzyskiwania informacji doprowadzi do załamania tego rodzaju masowego programowania umysłów. Poprzez kłamstwa, zniekształcenia i strategiczne pominięcia w głównych mediach, Illuminati publikują lub nadają tylko te informacje, które chcą, abyście znali i myśleli o nich – oni, podobnie jak wy, wiedzą o potędze myśli.

Los milionów Somalijczyków, którzy są na skraju śmierci głodowej został przymusowo doprowadzony do uwagi świata przez osoby wypełnione światłem. Inni pracownicy światła pomagają populacji uchodźców. Ale rządy, które mogłyby złagodzić tę horrendalnie ciężką sytuację ugrzęzły w biurokracji lub korupcji i obietnice pomocy nie są honorowane.

Zamieszki i zniszczenia na wielką skalę w Londynie i innych miastach w Anglii mogą rozprzestrzenić się, gdyż panuje głęboko zakorzeniony gniew i zniechęcenie z powodu warunków, które czynią biednych biedniejszymi, aby bogaci mogli stać się bogatsi. Podczas gdy plądrowanie i palenie nie dotyka sedna problemu, bez środków do podjęcia niezbędnych działań korygujących, uczestnicy używają dostępnych metod, aby wyrazić desperackie uczucia o swoim życiu i przyszłości.

Jest to ta sama rozpacz, która doprowadziła do zaciętej walki w krajach, gdzie dynastyczne czy despotyczne reżimy długo uciskają ludzi. Różnica polega na tym, że bojownicy o wolność mają pozory organizacji, broń i oficjalne uznanie od niektórych innych krajów i którzy są gotowi oddać swoje życie, aby zmienić warunki, których nie mogą już znieść.

Ostatnio Stany Zjednoczone zwróciły uwagę świata, gdy członkowie Kongresu sprzeczali się do ostatniej godziny o podniesienie limitu zadłużenia. A teraz są oni na wakacjach zamiast rozwiązywać krytyczne problemy kraju. Ten rząd jest najeżony nieugiętymi, stronniczymi politykami, którzy wydają się być skupieni na różnicach ideologicznych zamiast pracować dla najlepszego interesu kraju. Wielu też działa egoistycznie we własnym interesie.

Tak jak różnorodne te sytuacje mogą się wydawać, są one ściśle powiązane, wszystkie są świetnym przykładem dualności ludzkości. Jedna strona chce utrzymać wszystkie systemy i politykę, które są ich bazą władzy, a druga strona chce zmian ulepszających ich życie i zapewniających lepszą przyszłość dla ich dzieci. Dwoistość uniemożliwia ludziom widzenie sytuacji z perspektywy innych osób, więc zamiast uzasadnionych, racjonalnych dyskusji, których wynikiem są sensowne wnioski dla korzyści wszystkich, ślepy upór przeważa.

Innym aspektem dwoistości jest obwinianie innych za niezadowalające okoliczności zamiast przyjąć odpowiedzialność za przyczynianie się do nich i wziąć określone kroki w kierunku rozsądnych, pozytywnych zmian. Ludzie w Stanach Zjednoczonych i innych krajach, którzy obwiniają prezydenta Baracka Obamę za ekonomiczne niepokoje w jego kraju, i które wpływają na inne kraje też nie rozpoznają, że jego istota nie jest dualizmem, ale jednością. Podczas gdy większość przywódców mówiących o chęci zjednoczenia przeciwstawnych bloków w ich krajach mają na myśli, że każdy musi zaakceptować to co ten przywódca chce. Wizją i przewodnictwem prezydenta Obamy jest zjednolicenie serc i umysłów w celu ​​osiągnięcia harmonijnej współpracy dla dobra wszystkich.

Znacznie łatwiej jest wybrać lub zaakceptować przedurodzeniową umowę o dużym znaczeniu, niż ją przeprowadzić będąc w trzeciej gęstości, gdzie ciemność jest obfita. Prezydent Obama ma przeciwko sobie najciemniejszych z ciemnych od kiedy objął urząd i mimo, że jego światło nie zmniejszyło się ani na jotę, stres związany z nieustanną opozycją przeciwko temu, co on chce osiągnąć dla Ziemi i dla wszystkich ludzi zauważalnie ma niego negatywny wpływ.

Chociaż niektórzy członkowie tego rządu i innych państw również zachowali swoje światło, oni także stoją naprzeciw ogromnej fali iluminatów i tych, których kontrolują za pomocą przekupstwa, szantażu lub gróźb śmierci. Impet światła odwraca te szkodliwe fale i zarówno reakcja ciemnych jak i wiele dusz, które wciąż nie są świadome Wzniesienia Ziemi powodują zamieszanie i wstrząsy polityczne.

Kiedy ludność nie może zrozumieć, co się dzieje, polegają oni na analityce politycznej i finansowej, aby nadać temu sens, a ci „eksperci” nieświadomie przykładają się do tego zamieszania, ponieważ też nie wiedzą dlaczego coś się dzieje. Mogą tylko opierać swoje różne diagnozy i prognozy na przeszłości, a historia nie będzie się powtarzać – era dwoistości wysłużyła swój karmiczny cel w waszym świecie i zbliża się ku końcowi. To co widzicie jest jej ostatnim tchnieniem, gdzie „dobrzy” osiągają to co najlepsze, a „źli” to co najgorsze. I gdy Ziemia kontynuuje swoją podróż do wyższych poziomów wibracji, te skrajności pogodzą się w świetle, w którym jest równowaga.

Ostrzegliśmy was, że będą wyboje na drodze w tych ostatnich etapach transformacji świata, gdy wszystko oparte na ciemności będzie ujawnione, gdy systemy zanurzone w korupcji i oszustwie upadną nieodwracalnie i nowe systemy opracowane przez mądre osoby o duchowej i moralnej integralności zostaną ustanowione. Również powiedzieliśmy wam, że Iluminaci zdołali ukryć prawdy, co pozwoliło na ich potęgę, a to uniemożliwiło ujawnienie tych prawd i zainicjowanie reform powoli, tak aby ludzie mogli łatwiej sobie je przyswajać. Wiele objawień i głębokich zmian, które będą się pojawiać zanim Ziemia wejdzie do czwartej gęstości w końcu 2012 roku oznacza, że ​​wyboje będą się pojawiać zbyt szybko, aby wiele osób mogło sobie je przyswoić w łatwy sposób.

Jednak będziecie mogli! Wraz z doświadczeniem w pokonywaniu przeszkód w tym życiu, wasza wrodzona mądrość i gotowość duchowa, emocjonalna i psychiczna w wielu życiach przygotowały was do skutecznego radzenia sobie bez względu na to jakie wstrząsy napotkacie. Wielu tych, którzy jeszcze się nie przebudzili nie wiedzą, że mają oni również tę fortyfikację, być może w mniejszym stopniu niż wy, ale nie byliby na Ziemi, gdyby nie byli przygotowani do radzenia sobie z przeciwnościami. Pomaganie triumfować nad przeciwnościami losu jest powodem, dlaczego zdecydowali się tu być! Ale w ich uśpionym stanie pozwalają swojej intuicji przebywać też w bezczynności i nie zrozumieją, że ujawnienia i reformy, które będą szybko nadchodzić są ostatecznymi krokami prowadzącymi do Złotego Wieku Ziemi i będą się bać. W strachu ich droga będzie wyboista, ale tego też nie zrozumieją.

Kiedy Najwyższa Uniwersalna Rada planowała Złoty Wiek, oczekiwano, że niektóre dusze, które domagały się wcielenia w okresie przejściowym ulegną ograniczeniom 3-ciej gęstości i zapomną o swojej gotowości do udziału. W większości zapominalskie dusze chciały zakończyć karmę 3-ciej gęstości, aby mogły rozwijać się z planetą w czwartej gęstości, jeśli nie fizycznie to w Nirvanie, waszym świecie ducha, który wznosi się wraz z Ziemią. Wiedząc o takiej możliwości, Rada mądrze włączyła do planu wielu wolontariuszy z duchowo i intelektualnie zaawansowanych cywilizacji jako awangardę, aby pomóc zapominalskim duszom na tyle, na ile są one otwarte.

Waszą najważniejszą pomocą jako świetlani pracownicy jest zmniejszenie strachu, więc nie ukrywajcie swego światła i pozwólcie, aby świeciło jasno. Energia waszego spokoju i pewności siebie będzie z was emanować do tych w pobliżu, pomagając im w tym zakresie. Udostępnianie waszej wiedzy z każdym, kto zechce słuchać jest równie ważna. Niektórzy zastanowią się, ci na granicy przebudzenia przyjmą ją, a inni zareagują negatywnie, gdyż osoby o zamkniętych umysłach zrobią raczej to, niż wezmą pod uwagę, że nowe informacje mogą być ważne.

Osoby, których sztywne przekonania są oparte na fałszywych dogmatach religijnych i wadliwych naukach będą najbardziej oporni – ich przekonania są fundamentem ich życia lub ich źródła utrzymania. A kiedy fakty o „9 / 11″ i przyczyny wojen w Afganistanie i Iranie – WSZYSTKICH wojen! – będą ujawnione, rodziny i przyjaciele wszystkich tych, którzy zginęli mogą nie uwierzyć, ponieważ powód śmierci ich bliskich może być zbyt przytłaczający. Wszystkie te osoby potrzebują współczucia i zrozumienia, ​​będą one w stanie przyjąć prawdę po przejściu do Nirwany.

Proszę, nie czujcie się smutni, jeśli osoby wam drogie są wśród tych zamkniętych na prawdę. Duchowa ewolucja postępuje w takim tempie, który jest tak samo wyjątkowy, jak każda dusza. Kiedy czas będzie odpowiedni dla waszych ukochanych ludzi do uzyskania świadomości powszechnej wiedzy i do wzrostu duchowego, tak będzie.

Czym bardziej rozwinięta jest dusza, tym bardziej jest ona inspirowana, aby pomagać innym się rozwijać, a przez to również sama wzrasta. Ujednoliconym celem niektórych cywilizacji w wyższych gęstościach jest przesyłanie ich intensywnego światła dla populacji o niższej gęstości, aby pomóc im w postępie, i niektórzy z was pochodzą z tych cywilizacji, aby specyficznie promieniować wasze światło dla korzyści mniej rozwiniętych dusz na Ziemi.

Podczas, gdy świetlni pracownicy z doświadczeniem w kluczowych dziedzinach z wielu poprzednich wcieleń są w miejscach wpływowych, większość z was spełnia swoje misje po prostu będąc światłem jakim jesteście. Niech wasze życie będzie przykładem spokoju, który jest odbiciem ufaniu waszego wewnętrznemu głosu, zapewniający, że Złoty Wiek jest już na nowym horyzoncie, a w kontinuum, do którego Ziemia szybko się zbliża już radośnie żyjecie w tym świecie pełnym miłości. Jaki to emocjonujący czas, aby być na Ziemi!

Teraz odniesiemy się do innych kwestii i pytań, a dla wielu nowych czytelników z radością załączamy krótkie komentarze na tematy poruszone wcześniej. [Dla szerszej informacji na tematy was interesujące skorzystajcie z indeksu lub wpiszcie słowa kluczowe w funkcji wyszukiwania na górze "Wiadomości Mateusza" na www.matthewbooks.com, albo zejdźcie w dół strony, aby zobaczyć główne zagadnienia pod każdą datą przekazu.]

1. Poważne zamieszki na świecie zmniejszą się podczas, gdy planeta kontynuuje swój kurs na wyższe poziomy energetyczne, gdzie światło jest tak intensywne, że osoby z ciemnymi skłonnościami nie mogą fizycznie przetrwać - ci, którzy są odpowiedzialni za ogromne cierpienia nie będą wtedy na Ziemi.

2. Nie tylko gospodarki krajowe, ale ekonomia światowa zmierza w kierunku upadku; uczciwe osoby przejmą ster i zminimalizują zakłócenia.

3. Rządy nie będą konfiskować złota prywatnych ludzi – złoto wartości wielu bilionów dolarów nielegalnie zgromadzonych przez Iluminatów zmieni ręce.

4. Nie jest w naszej kompetencji, aby dawać rady finansowe, jak wielu z was prosi, ale możemy powiedzieć, że jest rozsądnie mieć jakieś pieniądze w gotowce, jak również inne zasoby potrzebne na wypadek przerw w zasilaniu prądu, itp.

5. W następnych miesiącach wszystkie niesprawiedliwe prawa będą poprawione i proponowane prawa z ciemnym zamiarem nie będą wdrożone w życie.

6. Żadna tajemnicza planeta X, lub jakiekolwiek inne ciało niebieskie nie zderzy się z Ziemią lub zbliży się na tyle, aby mieć jakiś wpływ, a pas fotonowy jest tak odległy od waszej planety, że jej meandry są bez znaczenia.

7. Bombardowanie i masakra w Norwegii nie był „fałszywą flagą”. Sprawca jest przykładem tego, co powiedzieliśmy o „złym” w ludzkości będącym najgorszym.

8. Przez długi czas tłumiony rozwój wolnej energii przez Illuminati zakończy się w ciągu kilku miesięcy, tak jak ich wykorzystywanie HAARPu na szkodę ludzkości i planety.

9. Aktualne bezprzewodowe instrumenty do komunikacji, które są szkodliwe dla mózgu nie będą działać na poziomach wyższych wibracji i nieszkodliwe instrumenty z tymi samymi możliwościami, albo lepsze staną się dostępne.

10. Będzie miała miejsce eliminacja zanieczyszczeń w glebie, wodzie i atmosferze włącznie ze zubożonym uranem i radioaktywnymi odpadami nuklearnymi. Nuklearne stacje będą rozebrane.

11. Wszystkie walki stopniowo zakończą się i wojska w innych krajach, czy to w walce, czy siłach okupacyjnych lub po prostu dlatego, że tam istnieją bazy wojskowe, powrócą do swoich krajów.

12. Bezrobocie i ubóstwo przestanie być problemem, gdy pieniądze i zasoby naturalne waszej planety będą sprawiedliwie rozdzielone. Ten sposób jest kluczowym celem Istot światła , które prowadzą do Złotego Wieku Ziemi.

13. Zwierzęta w łańcuchu pokarmowym zgodziły się na to na poziomie duszy i brutalność, której teraz są poddawane w ich życiu i śmierci zmieni się na łagodne traktowanie i wdzięczność za ich służbę dla ludzi. WSZYSTKIE zwierzęta będą honorowane i respektowane jako dusze, którymi są.

14. Ani absorpcja światła, ani życie w Złotym Wieku nie wymaga diety wegańskiej. Jednak, gdy przechodzicie do lżejszych planów gęstości, wasze ciała staną się odpowiednio lżejsze i dla wielu już ciała zwierząt nie będą smakowały.

15. Gdybyśmy wiedzieli, kiedy nasza uniwersalna rodzina wyląduje en masse, to byłoby dla nas wielką radością do oznajmienia! Nie możemy dać dokładnej daty tego lub innego ważnego wydarzenia, ponieważ składa się na to wiele czynników, zwłaszcza wolny wybór, co może zmienić projekcję czasu w mgnieniu oka.

16. Czwarta gęstość nie jest pojedynczym „warunkiem” lub stacją ewolucji duszy oddzieloną od trzeciej gęstości przez niezmienną barierę, żadna gęstość nie jest. Wszystko w tym wszechświecie jest energią przypływów i odpływów, lub bardziej naukowo; rozszerza się i kurczy i energia nie ma zamkniętych pomieszczeń. Gęstości zostały ponumerowane tylko dla waszego zrozumienia, gdzie podczas gdy dusze wzrastają, przechodzą one do poziomów wibracji, które oferują nowe możliwości uczenia się i rozwoju i każda gęstość ma wiele poziomów. Ponadto, dusza z czwartej gęstości może cofnąć się do trzeciej lub niższej, w zależności od inkarnacji swoich osobowości. ["Zbiorcza Dusza" rozdział w Rewelacjach dla Nowej Ery wyczerpująco wyjaśnia wiele osobowościduszy.]

Trzecia gęstość jest szczególnie uciążliwym doświadczeniem, ponieważ obejmuje tak wiele poziomów. Różnica pomiędzy najniższym i pierwszym poziomem czwartej gęstości jest tak dramatyczna jak dzień i noc. Proces ewolucyjny z trzeciej do czwartej gęstości można porównać do niezliczonych, podobnych obiektów, dajmy na to domino dla zobrazowania – niektóre u podnóża góry a inne wspinające się po niej. Obserwując bliżej, możesz zobaczyć, że nie tylko kostki domina poruszają się z różnymi prędkościami, ale niektóre podczas wspinania się idą w górę, inne odrobinę w lewo potem w prawo, a niektóre są w tyle za tymi domino, przed którymi kiedyś byli z przodu.

Używając tej analogii, kiedy ta era duchowej odnowy i przemiany świata rozpoczęła się około siedemdziesięciu lat temu, większość mieszkańców Ziemi zgromadzona była na dole góry. Od tego czasu wielu zrobili tak wiele zwrotów na boki, że są zaledwie w połowie drogi. Niektóre dusze zostały tak daleko w tyle, że mogą zobaczyć górę tylko z oddali i wielu innych wspięło się tak szybko i stabilnie, że już niemal osiągnęli szczyt i do tej ostatniej grupy, mówimy: „Brawo dla was!”

17. Będziecie w stanie porozumiewać się telepatycznie w Złotym Wieku, ale mówienie na głos nadal będzie ważne i przyjemne. Kiedy telepatyczne rozmowy będą ponownie powszechne, będziecie w stanie komunikować się telepatycznie z ludźmi, których języki są inne, ponieważ proces tłumaczenia jest nieodłącznym aspektem telepatii.

18. Karma nie zawsze jest inna dla każdego nowego życia. Na poziomie ewolucji, gdzie karma istnieje, najczęściej reinkarnowanie jest dla ponownej próby pomyślnego zakończenia tej samej lekcji, którą w innych wcieleniach, osobowość duszy zdecydowała przerobić, ale bez sukcesu.

19. Wszystkie dusze mają wolną wolę, niezależnie od ich statusu ewolucyjnego, czy żyjąc w świecie ducha czy w fizycznych cywilizacjach, lub ich miejsca we wszechświecie. Wybory wolnej woli wszystkich, którzy będą żyć w Złotym Wieku na Ziemi będą w świetle, ponieważ żadna ciemność nie może istnieć w tych wysokich wibracjach.

Złoty Wiek został tak nazwany, poniewaz życie w tym świecie jest tak fenomenalnym kontrastem do przeszłych tysiącleci życia na Ziemi. Nie wszystkie wspaniałości tego Wieku spadną z nieba. Wszystko co było oparte na ciemności odejdzie, ale jak wasza planeta będzie wędrować do przodu, będziecie odkrywać cudowną „nową” wiedzę i umiejętności. „Nową” jest w cudzysłowie, ponieważ wasze dusze mają całą wiedzę i wszystkie umiejętności. Wystarczy tylko skontaktować się z nimi świadomie i otrzymacie!

Oprócz światła wytrwale przesyłanego od świetlanych dusz w świecie ducha i fizycznych cywilizacji, otrzymujecie też pomoc techniczną od załóg tysięcy statków na waszym niebie i macie dobroczynny wpływ członków uniwersalnej rodziny, którzy mieszkają pośród was. Jesteście otoczeni przez niewidzialnych pomocników, waszych aniołów stróży i aniołów, którzy dostarczają posiłki w razie potrzeby. Aniołów w niższych królestwach, którzy ucieleśniają się na krótko, aby przewodzić i chronić. Duchowych przewodników, których specjalistyczne doświadczenia często robią różnice pomiędzy waszym zastanawianiem się nad czymś, a potem tym, że nagle genialnie to rozumiecie. Ludzi przyrody - różnego rodzaju dusz, których nazywacie Dewicznym królestwem – którzy mogą pomóc wam w znalezieniu zagubionych kluczy lub kolczyków. Że złośliwie one ukrywają rzeczy jest przesądem! Mogą przypominać wam o czymś, co mieliście na myśli, aby zrobić, ale zapomnieliście. Te niezliczone dusze, które są wszystkie wysłannikami Boga, są ciągle obecnymi pomocnikami.

Kontynuujcie swoją podróż z radością, wiedząc, że jestescie Jednością w Chrystusowym Świetle, nieskończoną, wieczną bezwarunkową esencją miłości Stwórcy, w którym wszystkie dusze mają swój początek.

______________________________________

MIŁOŚĆ i POKÓJ

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Przekład: Krystal - Transformacja 2012


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy
Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Matthew,
please let us know and we'll add you to our mailing list.