Home > Polski > Matthew Ward - May 19, 2010

Matthew Ward - May 19, 2010

Jestem Matthew, witam was z miłosnymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na naszej stacji. Pomówmy o czymś, co dotyczy Stanów Zjednoczonych, coś co jest też wielkim zmartwieniem dla ludzi na całym świecie, o wycieku ropy w Zatoce Meksykańskiej. Wiemy o różnych spekulacjach, na przykład, co mogłoby spowodować tę poważną sytuację środowiskową? sprawka korporacyjnych sabotażystów, następna „czarna operacja” Illuminati, aby spowodować dalszą zwłokę oficjalnego uznania obecności istot z przestrzeni? Może jakaś ciemna cywilizacja jest winowajcą, a niektórzy zastanawiają się, czy może Bóg miał w tym rękę, aby potrząsnąć ludźmi, podczas gdy inni uważają, że gniewny Bóg pokarał grzeszników.

Ostateczną przyczyną, była poprostu mechaniczna awaria, ale zapewniam was, że nie był to „przypadek”. W ciągu ostatnich dziesięcioleci, zwiększające się liczby zjawisk sejsmicznych, wydobywanie ropy naftowej na milę pod wodą było celowym ryzykowaniem katastrofy. Nie było to kwestią „czy”, ale „kiedy” silne ruchy planety przerwą mechaniczne operacje na tej głębokości. Sednem tego środowiskowego zniszczenia była intencja kilku mózgów kierowanych chciwością, aby utrzymać świat uzależniony od ropy naftowej i w ten sposób stłumić rozwój darmowej energii, ponieważ ta usunęłaby źródło ich gigantycznej fortuny. Nieustanne dążenie do pieniężnego bogactwa pozbawiło ich sumienia, a tym samym, wzgląd na potencjalne skutki bezczeszczenia środowiska. Oni nie rozumieją, że Ziemia jest wysoko rozwiniętą duszą, czującą istotą, której krwią są płyny jej planetarnego ciała.

Nie możemy powiedzieć dokładnie, kiedy próby zatrzymania wycieku oleju odniosą skutek, ale katastrofa ta spowodowana przez człowieka wymaga rozwiązania też przez człowieka. Wiemy o waszych wizualizacjach bezpiecznego morskiego życia o krystaliczniej, czystej wodzie i o waszych modlitwach, aby ropa nie dotarła do wybrzeży. Doprawdy, nie zaniżajcie swojej wiary, że możecie w ten sposób, zmienić każdą sytuację!

Niektórzy z was błagają, aby nasza rodzina z przestrzeni zeszła i ratowała świat, gdy inni są zawiedzeni i nawet zmartwieni, że ich jeszcze tu nie ma. Nie wylądowali oni na Ziemi masowo tylko dlatego, że nie jest to jeszcze dla was bezpieczne. Ale oni w rzeczywistości pomagają! Złagadzają prądy wodne i w miarę możliwości, trzymają ropę z dala od brzegu, żeby nie spowodowała niepożądanych skutków ubocznych. Obserwują także tych, którzy mogliby być skłonni do produkcji burz lub zaburzeń sejsmicznych w rejonie Zatoki. Robią co mogą, aby zmniejszyć toksyczne działanie ropy na powierzchni wody i na głębokościach. Aczkolwiek, dopiero tylko wtedy, gdy ich technologie będą w użyciu na waszej planecie, całkowite oczyszczenie ropy z wód Zatoki będzie możliwe.

Jeśli każda ciemna chmura ma srebrne obrzeże, według waszej ekspresji , to można powiedzieć, że w tym wypadku, ta chmura jest otoczona blaskiem, który jasno bije w kierunku nieba. Wyciek ropy naftowej spowodował, że ludzie domagają się zmian zapewniających, że już nigdy nie będzie takiego katastroficznego zagrożenia w waszym naturalnym świecie. „Big Oil” nie będzie w stanie powstrzymać rosnącej fali osób, które będą ograniczać zużycie paliwa i szukać zastępstwa na produkty ropopochodne.

Będzie to też dodatkowym bodźcem na rzecz tworzenia „zielonego świata” z odnawialnych źródeł energii, czystej produkcji, zakończenia wszelkiego rodzaju zanieczyszczania, rozpowszechniania recyklingu i wstrzymanie marnotrawstwa, zachowania lasów deszczowych, które są istotne nie tylko dla środowiska zwierząt, ale dla każdego waszego oddechu. Widzisz, że ten obecny, rozszerzony rozwój jest obiecujący, i słuszny. Pragniemy, abyście mogli zobaczyć, jak Świetlne Istoty w całym wszechświecie wiwatują wam, widząc wasz wspólny ruch i działanie w tak wielu kierunkach.

Wraz z rosnącym naciskiem w tych kluczowych miejscach, rośnie coraz głośniejszy protest, w celu skończenia korporacyjnej kontroli rządów wynegocjowania porozumienia zamiast wojen, eliminacji masywnego zubożenia; zakończenia panowania chemikali i wkopania się głębiej w kieszenie korupcji i oszustwa, gdzie tylko czubki lodowców są widoczne.

Pierwotny plan Złotego Wieku stworzonego przez Radę Najwyższą wzywał do stopniowego pojawiania się wielu prawd podczas procesu transformacji świata i odnowy duchowej. Jednakże wytrwałość ciemnych sił stworzył swojego rodzaju czasowy kryzys, gdy wiele dogłębnych rewelacji musi jeszcze wyjść na jaw, aby ludzie ponownie uświadomili sobie, że są potężnymi bogami i boginiami, nierozłącznymi cząstkami uniwersalnej rodziny dusz.

Nawet jeszcze ze sporą ilością czasu na przyswojenie sobie tej ostatecznej prawdy, dla wielu będzie to trudne, a może i dla niektórych niemożliwe, aby w nią uwierzyć. Jednak, ta rzeczywistość i wiele innych o szokującym charakterze, muszą być ujawnione w ciągu krótkiego czasu, po to aby trudne do wyobrażenia zmiany o wielkim wymiarze, mogły być dokonane. Wszystkie te zmiany nabierają tempa. Czas do 2012 roku na wyjście Ziemi z ciemności trzeciej gęstości jest w istocie znacznie krótszy niż dwa i pół roku waszych kalendarzy. Czas, tak jak go postrzegasz, będzie przemijał coraz szybciej, im bliżej będziemy dochodzić do kontinuum, w którym przeszłość, teraźniejszość i przyszłość czasu linearnego będzie dziać się jednocześnie na różnych płaszczyznach energii.

Nasza kochana Ziemia jest punktualna w drodze do Wznoszenia się i o tym możemy was zapewnić, choć nie wiemy jeszcze, kto z was zdecyduje się ujrzeć światło prawd uniwersalnych, a kto nie. Światło wprowadza duchową przejrzystość i zmienia strukturę komórkową z bazy węglowej w formę krystaliczną, która umożliwi waszym ciałom przetrwać w wibracyjnych poziomach Złotego Wieku. Ci, którzy wybiorą światło, będą fizycznie towarzyszyć Ziemi, a ci którzy nie, pójdą do innych światów i tam będą mieli wiele szans, aby „zobaczyć światło.”

Myślę, że istotne jest w tym momencie, aby skomentować stwierdzenie jednego czytelnika – wiele osób myśli podobnie jak on: „Nie rozumiem jak możesz być tak pewny tego, co będzie się dziać w przyszłości, jak Złoty Wiek, ale nie możesz przewidzieć, co stanie się w sytuacjach istniejących w tej chwili.”

Niczego nie przewidujemy. Kiedy posłańcy światła mówią ci coś z całkowitą pewnością, tak jak o nadejściu Złotego Wieku, to dlatego, że to już istnieje w „ponadczasowym” continuum. Na poziomie duszy, wiecie o tym, ale świadomie nie pamiętacie ekscytacji w momencie, gdy zostaliście wybrani do uczestniczenia w tym niesłychanie szybkim przejściu świata z głębokiej trzeciej gęstości do czwartej i następnie w żwawym tempie, do piątej. Nie możecie postrzegać czegoś, że jest już „skończone”, to co w czasie liniowym jest wciąż w trakcie materializacji. A nawet idea „w trakcie” jest oczywista tylko dla stosunkowo małej populacji świata, która rozumie, że wszystkie wstrząsy na świecie są rozpadaniem się starej energii podczas szybkiej tranzycji Ziemi do wspaniałej nowej ery.

Kiedy mówimy o obecnej sytuacji i nie możemy wam dać dokładnego czasu rezultatów, a może nie możemy wam nawet powiedzieć, jaki będzie rezultat, to tylko dlatego, że wydarzenia te nie są jeszcze definitywnie określone w polu potencjału energii ziemskiej, gdzie różne poziomy intensywności i kierunków energii są w nieustannym ruchu. Energia, esencja wszystkiego, co istnieje w kosmosie – niepodzielna świadomość -JA JESTEM – jest neutralna. Ukierunkowane strumienie energii pozwalające na manifestację, są w istotocie pozytywnymi i negatywnymi ładunkami, albo „świetlnymi” i „ciemnymi” dodatkami, które są stale tworzone przez indywidualne i zbiorowe myśli, uczucia i działania. Dlatego wielokrotnie do was apelowaliśmy, abyście się koncentrowali na tym co CHCECIE w waszym życiu i dla swojego świata, a nie na tym, czego nie chcecie!

Wracając do naszych wyjaśnień, powiedzmy, że strumienie „świetlnej” energii wokół konkretnej sytuacji nabierają tempa. „Ciemne” strumienie dotyczące tej samej sytuacji zmniejszają się lub zwiększają według intensywności świadomości. To jest to, co pozwala możliwości rozwinąć się w prawdopodobieństwo i z kolei w rzeczywistość, gdy momentum staje się nie do powstrzymania. To takie momentum nie do powstrzymania, pozwoliło nam przepowiedzieć przed głównymi wyborami w Stanach Zjednoczonych, że Barack Obama zostanie prezydentem. Do takiego samego momentum doszło kilka miesięcy przed inwazją Iraku, dlatego mogłem w tym czasie stwierdzić, że pomimo wieców pokojowych i innych wysiłków, wojny nie można było zapobiec (Część VI, „Wojna ” w Iluminacjach dla Nowej Ery).

Aczkolwiek nawet, jeśli wydaje się, że energia gwałtownie wzrasta w określonym kierunku i ma minimalną przeciwną siłę na swojej drodze do „niepowstrzymanego momentum”, to jest naiwnością wnioskować, że jej kierunek nie może być zmieniony przez nagły wpływ sprzecznych świadomości. Poddałem sie tej naiwności, gdy aktywność w polu potencjału zdecydowanie wskazywała, że ówczesny prezydent Bush, którego frakcja Illuminati kupiła mu prezydenturę, będzie usunięty, ponieważ jego retoryka powodowała, że często wyglądał głupio w oczach innych światowych przywódców. Ten fakt nie służył najlepszym interesom, zarówno frakcji Busha, jak i frakcji przeciwnej. Widząc energię obu tych frakcji silnie związanych we wspólnym interesie i braku opozycji, powiedziałem w jednym przesłaniu, że kadencja George’a W. Busha będzie jedną z najkrótszych w historii świata.

Każdy wie, że zakończył dwa pełne terminy, ale bardzo niewielu wie, co działo się za kulisami. Klon Busha został usunięty ze stanowiska, zgodnie z wcześniej ustalonym planem, ale przeciwna frakcja nie spodziewała się nagłej zdrady frakcji Busha, która wstawiła „nowego, ulepszonego” klona równocześnie usuwając niektóre osoby z rządu, działające w imieniu wiceprezydenta Cheneya. Niemniej jednak rezultat był taki, że kolejne klony Busha sprawowały prezydenturę, a klony Cheneya faktycznie rządziły.

Myślę, że trochę podstaw będzie tu pomocnych. Jednego razu, Illuminati było zwartą grupą z jednym celem; dominacji nad światem. Ten cel nigdy sie nie zmienił, ale z pokolenia na pokolenie, ich liczba wzrastała przez małżeństwa i sojusze. Ego, chciwość i żądza władzy zaczęły skłucać pierwotną jedność. Ostatecznie konflikty doprowadziły do rozłamu na dwie konkurencyjne frakcje, jedną w Europie, a drugą w Stanach Zjednoczonych. Te same konflikty spowodowały dalsze rozłamy każdej frakcji. W Stanach Zjednoczonych, Bush jest w jednej i Cheney w drugiej.

Naturalnym produktem ostrej konkurencji pomiędzy różnymi frakcjami były sytuacje zagrożenia życia dla najbardziej wpływowych przywódców w każdym odłamie grupy. I to dało początek do klonowania osób, w celu, gdyby potencjalny zamach był udany, klon zająłby miejsce tej osoby. Służyło to też do tego, aby Illuminati mogło utrzymać publiczny pozór ciągłości swoich ludzi w wysokich urzędach. [Jeśli jesteście zainteresowani o procesie klonowania, te informacje są w "Klonowanie Człowieka," Rewelacje dla Nowej Ery]

Czytelnicy, którzy są rozczarowani, że wielce szanowany Stephen Hawkings (przyp. tłum. angielski fizyk) wyraził brak zaufania do obcych cywilizacji i chcą wiedzieć, czy został on przejęty przez ciemną stronę i czy jego opinia o innych cywilizacjach będzie traktowana poważnie przez planistów dzienników telewizyjnych? Czy fakt ten opóźni przybycie na ziemię istot pozaziemskich lub ich odwiedzie od przybycia? Czy nie wpłynie to na nich negatywnie przy Pierwszym Kontakcie? Nie wiem, dlaczego Stephen to powiedział, ale nie ma ciemności w sercu tej drogiej duszy. Można tylko się domyślać, że może być jak w przypadku Carla Sagana, który stwierdził, że nie ma niezbitego dowodu na istnienie inteligentnego życia w innych zakątkach kosmosu z powodu zagrożenia dla jego rodziny. Ale nic nie opóźni, a tym bardziej nie zniechęci naszych uniwersalnych członków rodziny od przybycia na ziemię, tak szybko jak będą oni mieli absolutną pewność o waszym bezpieczeństwie!

Czytelniczka, który słyszała wiele o Plejadianach, chciałaby wiedzieć o nich więcej. Może nic to nie doda do jej wiedzy, ale inni się dowiedzą, że wielu z was ma przodków, którzy przybyli z Plejad w starożytnych czasach w ramach udziału w programie zaludniania waszej planety. Niektórzy z was też przybyli na ziemię bezpośrednio z tej gwiezdnej grupy, aby odegrać swoją rolę w tym obecnie wyjątkowym czasie we wszechświecie. Więc Pleiadianie mieli istotny wpływ na ludność, ale w żadnym wypadku nie jest on wyłączny. Inne cywilizacje, które też, w dużej mierze, brały udział w tym programie to Arkturianie, Syriusze i Lyrianie, a ich potomstwo reinkarnowało się wielokrotnie na waszej planecie, również w ostatnich latach w takim samym celu jak Plejadianie.

Zapytano mnie, czy astrologiczne aspekty są tak bardzo znaczące, jak niektórzy ludzie uważają. Nie wiedząc jak wiele wagi, osoby te przypisują do ruchu planet, mogę tylko powiedzieć, że zmiana pozycji planet istotnie wpływa na wasze życie. Wybierasz swój czas urodzenia zgodnie z aktywnością planet na niebie, ponieważ ich wpływy, z którymi energicznie się zestrajasz, wspierają inne wybory według kontraktu twojej duszy. Zestawienie niektórych planet jest korzystne dla wywoływania pozytywnych uczuć, witalności i znaczącej wydajności, podczas gdy inne ustawienia prezentują problemy w ich aspektach. Wiedza na temat różnych astrologicznych wpływów może być pomocna w podejmowaniu decyzji, ale zależność od codziennego sprawdzania wykresów z wielką dokładnością, byłoby hamowaniem wzrostu duchowego, który zależy od rozpoznawania i zwracania uwagi na intuicyjne wewnętrzne kierownictwo.

Pastor z Kościoła Zjednoczonych Metodystów zapytał, czy mogę „rzucić światło na przyszłość chrześcijaństwa w USA w świetle licznych zmian, które mają miejsce”. Mógłbym powiedzieć, że ta droga dusza odpowiedziała sobie już po części, dwukrotnie używając w swoim pytaniu słowa „światło”. Moja odpowiedź nie jest ograniczona tylko do jego ojczyzny, czy kościołów chrześcijańskich. Powiem, że daje nam to niezmierną otuchę, gdy obserwujemy, jak przywódcy kościołów i wierni różnych wyznań i religii na całym świecie pozytywnie reagują na intensywność światła na Ziemi.

Ponieważ stare nauki religijne nie mogą już zapewnić zadowalających odpowiedzi na dzisiejsze pytania, ludzie kościoła zaczynają słuchać swego głosu wewnętrznego. Sprzeciwili się długo utrzymywanemu poglądowi, że homoseksualiści nie mają miejsca w przywództwie kościoła i kobiety i mężczyźni tej orientacji są teraz mile widziani na tych pozycjach. Coraz bardziej idea „Jesteś stróżem swego brata” wykracza znacznie poza bramy kościoła, tworząc nowe lub rozszerzone usługi charytatywne. Ludzie utrzymują pobożność, odrzucając w swojej wierze zasady dogmatyczne, podczas gdy ich serca i umysły przechodzą od religii do duchowości.

Historyczna strona religii nie jest zbyt pozytywna. Radykalne poglądy niektórych osób, to spaczenia w nienawiści i ucisku przekazywane przez pokolenia. Podstawy religii nie pochodzą od szlachetnych celów. Zamiarem twórców, którzy władali wtedy kościołem i państwem, była kontrola mas poprzez rygorystyczne przepisy religijne. Oni decydowali, co powinno stanowić grzech i stwierdzili, że ten kto zgrzeszy, będzie czuć gniew mściwego Boga. Kiedy powstało chrześcijaństwo, ludzie przy władzy zmienili zapisy, które stały sie Biblią, w taki sposób aby dostosować je do swoich potrzeb, przedstawiając Jezusa jako „jedynego syna Bożego” i umieszczając warstwy „autorytetów” pomiędzy ludźmi i Bogiem. Oni również byli chciwi, więc zgromadzili wielkie bogactwo przez ustanowienie dziesięciny i innych sposobów wyciągania pieniędzy od wiernych.

Wpływy religii na przestrzeni wieków były tak potężne, że doprowadziły do wypraw krzyżowych, prześladowania, egzekucji, tortur, uwięzienia, morderstw. Podziały, systemu kasty i banicja, które religie stworzyły, jeszcze do tej pory egzystują, tak samo jak strach przed nieposłuszeństwem „Bożego prawa”, poczucie winy i wyrzuty sumienia, tego kto odbiega od ścisłej normy. W kościele Mormonów, rodziny zmarłego mogą zapłacić, aby zapewnić nieograniczoną przestrzeń w niebie dla jego duszy. Pomimo błyskotliwych bankowych kont niektórych gwiazdorów, Kościół Scjentologiczny w zasadzie jest organizacją kontroli umysłu. Nawet satanizm jest oficjalnie uznany za religię!

Ze wszystkich ciemności, które zostały zaprojektowane do przechwytywania dusz w ciągu wieków, religie były najbardziej skuteczne w utrzymywaniu wierzących w niewoli. Po powrocie do życia duchowego, dusze zdają sobie sprawę, że padli ofiarą zaklęcia poraz kolejny i ponownie decydują się na próbę przerwania jarzma religii w następnej inkarnacji

Chociaż niektóre powyższe informacje były poruszane w poprzednich przesłaniach, to warto je powtórzyć jeszcze raz, ponieważ dewocja religijna będzie największym wyzwaniem dla świetlanych pracowników. Spodziewajcie się powszechnego niedowierzania, dezorientacji, i prawdopodobnie, w pewnych kręgach, zbrojnego oporu, gdy starożytne zapisy wyjdą na światło dzienne jako dowód tego co mówimy. Dusze, których religia jest podstawą ich życia, będą potrzebowały dużo współczucia, życzliwości i cierpliwości. Zwyczajnie, dając przykład własnym życiem, możecie wspierać tych, których umysły są zdezorientowane. Będziemy się cieszyć z wami, gdy przyjmą oni prawdę o własnej mocy i nieograniczonym potencjale, jako części Boskiej, ale jeśli zdecydują się wszystko zanegować, to w żadnym wypadku nie będzie to wasza porażka. Ani ich. Żadne doświadczenie, nawet jeśli jest inne od kontraktu duszy, nigdy nie idzie na marne i każda dusza w swoim własnym czasie powróci do czystej esencji miłości.

Jesteś doskonale przygotowany do radzenia sobie ze wszystkim, co pojawi się na pobliskim horyzoncie! Podczas wielu wcieleń, zgromadziłeś w sobie wiele mądrości, sił i zdolności i to może być dla ciebie zaskoczeniem, gdy będziesz w stanie je urzeczywistnić, oczywiście tylko wtedy, gdy będziesz na to gotowy. Dlatego też twoje gorące prośby zostały wysłuchane przez Radę Najwyższą , podczas gdy wiele innych dusz, tak chętnych jak ty, nie zostało wybranych. Prawdą jest, że niektórzy wybrani pozostają ciągle w stanie nieświadomości i to jest wszystko dobrze i dla nich i dla ciebie. Będą oni mieli jeszcze wiele możliwości, aby wprowadzać światło do zmagających sie cywilizacji. Jesteś tak wybitnie wykwalifikowany do niesienia pochodni, używając waszych słów, że w tym procesie, cieszysz sie dreszczykiem sukcesu.

Nigdy przez moment nie jesteście sami. Niezliczone bezcielesne dusze stoją przy waszym boku i niezliczona ilość innych istot z fizycznych światów pomaga wam w waszej wędrówce w różny sposób. Nasi ukochani bracia i siostry, co za radosny i ekscytujący okres jest to dla nas wszystkich!

                             _________________________

LOVE and PEACE

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Translation: KrystalWould you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Matthew,
please let us know and we'll add you to our mailing list.