Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > English > Matthew Ward - April 26, 2010

Matthew Ward - April 26, 2010

SEC przeciw Goldman Sachs * Illuminati * Reptylianie * Watykan * Sprawa przeciwko pedofilowi w harcerstwie * Katastrofa samolotu w Smoleńsku i porównanie do śmierci księżniczki Diany * Kiedy koniec ekonomicznych problemów

Z miłosnymi pozdrowieniami od wszystkich dusz z naszej stacji, tu mówi Matthew:

Mamy powód do uniesienia! Po miesiącach badań, dokumentacji i dowodów i posiedzeniach przy drzwiach zamkniętych, Amerykańska Komisja Giełdy (SEC) podjęła działania prawne przeciwko finansowemu potworowi, który świadomie przyczynił się do ruiny finansowej milionów obywateli tego kraju i doprowadził do międzynarodowego gospodarczego chaosu. Proces ten ma większe znaczenie niż może się wydawać. Najgrubsze ryby w Goldman Sachs i ich oddziały są jednymi z najbardziej ważnych Illuminatów. Roszczenie prawne do tych oszukańczych transakcji to ważny krok w kierunku demontażu siatki finansowej Illuminati na całym świecie poprzez sieć swoich funduszy, przez które finansowały swoje wrogie globalne operacje.

Illuminati nie jest organizacją członkowską, ale raczej jest nazwą „parasola” różnych grup i potężnych osób, które od wieków kontrolowały lub silnie wpływały na najważniejsze aspekty życia w całym świecie. W ostatnich latach stały się znane także pod innymi nazwami, takimi jak tajny rząd, Nowy Porządek Świata (NWO), ciemne kabale lub elitaryści. Obejmują one najwyższe figury w instytucjach finansowych, rynkach inwestycyjnych, międzynarodowych korporacjach, religiach, edukacji, mediach, siłach zbrojnych, systemach sądowych, przemyśle rozrywkowym, medycznych grupach, regulacyjnych i doradczych organach, rodzinach królewskich, syjonistów.

Grupy te kontrolowały rządy, zaczynały domowe i międzynarodowe wojny, powodowały klęski głodu i powszechnego zubożenia, tworzyły wielkie zyski dla przemysłowców i depresje dla ubogich. Wypuszczały zaprojektowane wirusy w laboratoriach i mordowały opozycję. Są sprawcami niesprawiedliwych praw, rytuałów satanistycznych, chemtrails i innych zanieczyszczeń toksycznych, niszczenia życia zwierząt na lądzie i na morzu, kontroli umysłu, przemysłu narkotyków , erozji praw obywatelskich i zabierania wolności darowanej od Boga, likwidacji lub nadużycia technologii, podziałów politycznych i ideologicznych. W skrócie, Illuminati miało głęboko niekorzystny wpływ na całe życie na Ziemi i oczywiście, na życie samej Ziemi!

To właśnie z tego powodu długiego panowania Illuminati w rozlewie krwi, korupcji i ucisku, około siedem dekad wstecz w waszym czasie liniowym, Ziemia była w agonii. Jej płacz w rozpaczy był wołaniem o pomoc i Bóg natychmiast upoważnił asystę duchowo, intelektualnie i technologicznie zaawansowanych cywilizacji, aby przybyli jej z pomocą. Z tak masową infuzją światła i technologii, jakiej nawet nie możecie sobie wyobrazić, wasza niezliczona, uniwersalna rodzina ustabilizowała orbitę planety i przeprowadziła inne ratujące życie działania. Ich nieoceniona pomoc jest w akcji do dzisiejszego dnia. Wiele tych działań jest skierowanych na zapobieganie realizacji planów Illuminati.

Niektóre osoby, które zdają sobie sprawę z istnienia Illuminati, wierzą, że wszyscy z nich są reptylianami. Pewne jest, że niektórzy są, zwłaszcza w królewskich rodzinach, które zachowały w dużym stopniu czystą krew, ale także ludzie są w szeregach Illuminati na wysokich szczeblach. Większość reptylianów jest dużo dalej zaawansowana niż cywilizacja ziemska jeśli chodzi o inteligencję, rozwój technologiczny i mają oni też silną mentalność wojowniczą. Jednak nie jest to spowodowane różnicą innego DNA w obu rasach, ale raczej wolą wolnego wyboru dokonywanego przez osobę z którejkolwiek rasy, prowadzące do diabolicznego działania. Dusza może mieć bardzo zaawansowaną inteligencję, ale może być pozbawiona światła, z wyjątkiem iskry, która jest jej siłą życia.

I tak samo jak są wypełnione światłem ludzkie dusze w całym wszechświecie, są też świetlani reptylianie. Ta druga grupa, która chce rozwiać błędne przekonanie, że ich rasa jest synonimem ciemności, pracuje wspólnie z ludźmi i innymi rasami, aby udaremnić wysiłki ich ciemnego rodzeństwa tam gdzie sieją one spustoszenie. Podczas, gdy intensywność Światła wzrasta na Ziemi, wielu reptylianów jak i ludzi opuszcza ciemny obóz i wstępuje w szeregi sił Światła.

Czy reptylianie na Ziemi wiedzą, że są reptylianami?
Może być rzadkim wyjątkiem, ale według naszej świadomości, reptylianie, którzy żyją wśród was, czy w świetle, czy w ciemności, znają swoje rasowe pochodzenie. Więcej jednak jest hybrydów ludzi-reptylianów niż czystych reptylianów na świecie i większość z nich nie jest świadoma swojego pochodzenia. To nie ma znaczenia! Każda rasa różni się tylko przez DNA i to nigdy nie wpływa na wolną wolę w dokonywaniu wyborów dobrych uczynków czy ciemnych poczynań, albo na duchową ewolucję czy upadek.

Innym ostatnim przypadkiem w Stanach Zjednoczonych jest wielomilionowe wynagrodzenie przez sąd dla mężczyzny, który jako chłopiec był seksualnie wykorzystywany przez harcerskiego lidera. Tu także wpływ wychodzi poza tę sprawę. Kontynuacja ustawicznej inwestygacji ciemnego aspektu tej ogromnej młodzieżowej organizacji i jednoczesne odkrywanie wieloletniego tuszowania znanych pedofilskich księży ostatecznie dotrze do szczytu lukratywnego międzynarodowego przemysłu niewolników seksu prowadzonego przez Illuminati jak również ujawni, że w środku Watykanu znajduje się siedziba Satanizmu.

Chociaż te dwie ostatnie prawne walki z ciemnością są zawsze tak mile widziane, wiemy, że nie są to dramatyczne rewelacje, na które czekacie. Wszystkie świetlane dusze we Wszechświecie chciałyby zobaczyć pełną obfitość prawdy strzelane jak niekończące się fajerwerki, a nie jakieś sporadyczne iskierki. Konieczne jest jednak do stworzenia miłującej pokój i uczciwej globalnej społeczności, gdzie prawdy zostaną oznajmione na drodze sądowej na podstawie niepodważalnych dowodów. Ważną kwestią też jest , jak wiele szokujących informacji psychika może zaabsorbować w jednym czasie.

Możecie oczekiwać, że Illuminati będzie walczyć zaciekle do samego końca, ale fakt, że ich ciemna działalność wychodzi na publiczną arenę nie może być ominięty, ani wstrzymany. Drzwi zostały uchylone i nic nie mogą zrobić, aby otwierały się coraz szerzej, aż wibracje napływającego światła będą tak potężne, że pokonają każdą jotę ciemności na całym świecie. Więc nie wątp ani przez chwilę, że światło zwycięża, w kontinuum, w którym Ziemia szybko podąża. Światło już wygrało!

Jak prawdopodobne wydawałoby się, że Illuminati przyczyniło się do katastrofy lotniczej i śmierci polskiego prezydenta, wojskowych i innych krajowych przywódców, to nie jest prawdą. Umowy przed urodzeniem wszystkich tych osób były uzgodnione dla masowego odejścia w tym czasie z dwóch powodów: Po pierwsze ta tragiczna strata dla mieszkańców Polski będzie pomagać w podnoszeniu ich inspiracji dla kraju. Po drugie, dochodzenia w sprawie przyczyn katastrofy doprowadzą do miejsc, gdzie istnieje korupcja, oszustwo i zdrada i przez to będą mogły one być ujawnione.

Istnieją tu zarówno różnice jak i podobieństwa do śmierci księżniczki Diany. Wypadek samochodowy i okrężna trasa pogotowia ratunkowego do szpitala były dziełem najwyższego Illuminati, angielskiej rodziny królewskiej, a Diany fizyczne pożegnanie też było umową jej duszy w dwóch celach: Nie tylko wiele osób miało inspiracje do kontynuowania zapoczątkowanych przez nią reform, ale także trzymanie z daleka Diany przez lata przez rodzinę królewską i zimna reakcja dla świata na wylewanie żalu i miłości do niej po jej śmierci, zbudziło wątpliwości co do integralności Brytyjskiego królestwa i podejrzenia o ich udział w jej śmierci. Kwestionując to, co wcześniej było niepodważalne jest pierwszym krokiem w kierunku otwartego umysłu.

Zagadnienia poważnych ekonomicznych problemów będą odciążone w miarę możliwości poprzez wysiłki rozważnych przywódców z duchową i moralną integralnością i ekspertyzą, ale nie mogą one być całkowicie rozwiązane, aż Ziemia nie będzie w czwartej gęstości, gdzie różnice między waszym dzisiejszym światem i życiem w Złotym Wieku będą tak zdumiewające, że będą dla was nie do pomyślenia. Więc w tej chwili możemy jedynie wam powiedzieć, że trudności ekonomiczne stojące przed ludzkością na całym świecie będą zmniejszać się stopniowo na Ziemi, aż do czasu, gdy mieszkańcy zakończą swoje wybrane karmiczne doświadczenia, a osoby, które będą upierać się przy swoich ciemnych sposobach stopniowo opuszczą planetę. Gdy te trwające procesy dopłyną do końca – a stanie się to do grudnia 2012 roku – ludność Ziemi będzie miała duchową, podniesioną świadomość , która będzie podstawą zdrowego, radosnego, kooperacyjnego, pokojowego życia z obfitością dla wszystkich.

                             _________________________

LOVE and PEACE

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Tłumaczenie: Krystal


< previous message | next message >


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Matthew,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge